Világ 65 Csevegő

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
Vol egy innogames jatek a Lagoonia... Azt nagyon szerettem Es egyszer csak Mar nem volt... Ha lenne akkor tutti ott "paroztatnam" a embereket vagy mit lehetett csinalni hogy tobb legyen belolluk.
 

DeletedUser20567

Vendég
Az akkoriban volt. Mostmar soha sem lesz olyan supp tagsag. Sok az ujjonc..egy inditot alig tudnak kiszurni. Nem beszelve arrol,hogy milyen fiokok kerulnek be a supp rendszerbe.

Ezert is kar penzt fektetni ebbe az egeszbe, mert maga a szolgaltatas is egy halom fos.
Egyet kell értenem. Volt ma egy levelezésem velük. Pár kérdés amire választ vártam. Szerintem kellemetlenek voltak a kérdések. Nem is feszegetem tovább mert még bannolnak.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Egy cotl. Vs ASG vs FS vs VIP vs WINTER vs Csigák vs DA meccset megnéznék.Oriasi az átfedés a keretek között,kíváncsi lennék ki kit választana,+1 bajnokok ligájának jó lenne.
 

Romeo

Active Member
A reakció pontszáma
89
Egy cotl. Vs ASG vs FS vs VIP vs WINTER vs Csigák vs DA meccset megnéznék.Oriasi az átfedés a keretek között,kíváncsi lennék ki kit választana,+1 bajnokok ligájának jó lenne.
Az inno milliokat keresne , es nagyon nagy vilag lenne rengeteg PP-s jatekossal , nagyon jo lenne de erre szerintem soha nem fog sor kerulni De hatha !
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Az inno milliokat keresne , es nagyon nagy vilag lenne rengeteg PP-s jatekossal , nagyon jo lenne de erre szerintem soha nem fog sor kerulni De hatha !
Fsnek nincs aktív világa,ASG most végez.cotlnel sincs aktív világa.DA-nak sincs.VIP is most végez.Csigáknak sincs aktív világa.Egy OSt elfelejtettem oda rakni.Aztán teljes a kép kb. 69re lehetne is menni. Addigra kipiheni magát mindenki+tavasz lesz,nyárra vagy senki se tudna haladni és befagyna a szeró,vagy pedig kihullana a gyengébb klán.Összehozható 69,vagy 70re,de 70 nyári szerver lesz,az sokaknak kiesik. 71ig meg nem vár senki. 69ben meglehetne állapodni.Érdekes lenne ennyi nagy klán ekkora névsor átfedésekkel.Diplomácia,start,tagok minden érdekessen alakulna,de rengeteg az átfedés.Peldaul Nmat mindenhol volt kiveve Os meg VIP xd a vándor oláh.De ha össze beszélnének a vezérek biztosan össze lehetne hozni,és itt szerintem a végén nem lenne olvadás,az inno meg kaszálna.Egy Haraszti vs Barcsa frontot átfedésben Halottas,Marrowval megnézném az origónál.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.256
Da elvileg nem lesz tobbet,legalábbis 61-en amikor osszeolvadtunk veluk, akkor ezt mondták. Csigák pedig ha ugynézzük ott vannak 66-on,csak az 51-es nevükkel indultak. Ennyi klán nem tudna indulni egyszerre, mert nagyon sok átfedés van. Xd Meg szerintem nem is lenne olyan beállítás amelyik mindegyik klánnak feküdne és indulnának, viszont ténykeg érdekes lenne egy olyan szerver ahol az aktív klánnok lemeccselik egymás közt, viszont eléggé megfogyatkoznának egyes klánok az átfedések miatt.
 

Romeo

Active Member
A reakció pontszáma
89
Fsnek nincs aktív világa,ASG most végez.cotlnel sincs aktív világa.DA-nak sincs.VIP is most végez.Csigáknak sincs aktív világa.Egy OSt elfelejtettem oda rakni.Aztán teljes a kép kb. 69re lehetne is menni. Addigra kipiheni magát mindenki+tavasz lesz,nyárra vagy senki se tudna haladni és befagyna a szeró,vagy pedig kihullana a gyengébb klán.Összehozható 69,vagy 70re,de 70 nyári szerver lesz,az sokaknak kiesik. 71ig meg nem vár senki. 69ben meglehetne állapodni.Érdekes lenne ennyi nagy klán ekkora névsor átfedésekkel.Diplomácia,start,tagok minden érdekessen alakulna,de rengeteg az átfedés.Peldaul Nmat mindenhol volt kiveve Os meg VIP xd a vándor oláh.De ha össze beszélnének a vezérek biztosan össze lehetne hozni,és itt szerintem a végén nem lenne olvadás,az inno meg kaszálna.Egy Haraszti vs Barcsa frontot átfedésben Halottas,Marrowval megnézném az origónál.
V68 megy az FS szinte biztos :) Nehogy legyen valami kihivas :) arra a beallitasokra nem sokan fognak bemenni
 
Utoljára szerkesztve:

Romeo

Active Member
A reakció pontszáma
89
Szerintem beszelhetek az ASG Neveben V70 Re ha jonnenek a felsorolt klanokbol ,akkor mi is megjelennek Teljes letszammal :p
 
Fent