Világ 65 Csevegő

Everything.

Active Member
A reakció pontszáma
210
Nem hiszem hogy barmi valtozna emiatt... nyomonkovetkethetetlen es kb bizonyithatatlan lesz kik vannak a fiokban ha egy vilagon jatszik az egy fiokot hasznalo 2 fel. Ha emiatt 1 fiok is ki lesz zarva megint haboru lesz mint iment 64en, mert mindenkit ugysem tudnak kitenni emiatt mert nem marad jatekos.
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Mi nem akarunk senkit kitiltani emiatt önkényesen és ellenőrizni sem magunktól, de a szabály az szabály és ha valaki jelent valakit annak lehet következménye.

Üdvözlettel, Klánháború Csapat, Charloss
 

44ToMo44

Active Member
A reakció pontszáma
164
Nem fogyasztom alkoholt... sorry!
Úgy véled nincs tudomásom arról, hogy mi zajlik az MP-be? :)
Tökéletesen megértem, hogy próbáltok a tagokba lelket önteni....mert igazán szar érzés lehet mikor egy ASG tornyosul föléjük! Főleg azoknak kik korábban az ASG színeibe voltak! :)
Reboluc féle csapat beolvasztása... :D futhattok, menekülhettek, úgy is utól ér a végzet!
Nyugi nem is kell hívni Minket! Menni fogunk hamarosan! :D
Fejezd mar be xd
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Science still cant answer:
Menyire becsuletes az a dolog hogy eggyes kiráji sleppek pépét kunyerálva egyesektöll próbálolnak topp eggyek maradni de a pépét elfelejtik viszaaadni ésa a topeggy hej sincsen sehol mernubok.

#kiurultakirajikincstar
Felvágsz mert yoniy nektek küldi a ppt?
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Másik 2 supporter meg pont azt mondta,hogy nem lesz kitiltás akkor se ha nyílvánvalóan 10en vannak a fiókban. Jó lenne ha lebunyóznák egymás között és egy közös storyt adnának ki :D

Lényegében nem fog történni kizárás emiatt, ahogyan nemzetközin sem sűrűn fordul elő. Viszont azért, mert egységesítettünk, az ASZF még inkább előtérbe jött a játékosok számára, mivel mi nem fogunk felelősséget vállalni azért, hogy az adott fiók kiadja e másnak a jelszavát és a vendég fiók kárt tesz benne.
A csavar viszont itt jön, mivel az ASZF ilyen esetben elég világosan fogalmaz. A fiók tulajdonosnak gondoskodnia kell arról, hogy a belépési vagy bármilyen adatai ne kerüljenek más felhasználó kezébe. A saját adatai megóvása érdekében nem volna célszerű kiadni a fiókhoz tartozó felhasználónevet vagy jelszót.

Ha mégis kikerul bármilyen adat, vagy kár keletkezik a fiókban, mert kiadta a tulajdonos a felh.nevet vagy jelszót, akkor a fenti szabály lép életbe, miszerint Mi nem vállalunk a károkért felelősséget. Ám de ez egyúttal azt is jelenti, hogy megszegte az adott illető az ASZFben foglaltakat. Ami adatvédelmi okokból akár kitiltást is hordozhat magával.

Tehát lényegében arról van szó, hogy mindenki saját maga dönti el, hogy kiben bízik meg. A Support csapat úgy hiszem elég egyenesen fogalmazott. Ha az adatvédelem megkívánja, akkor vizsgálódni fogunk és ha szükséges, akkor szankcionálunk.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Nem vagytok felkészülve azokra a visszaélésekre, amit ez magával fog hozni. Kövi szervertől még cudarabb lesz supportnak lenni :/
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Nem vagytok felkészülve azokra a visszaélésekre, amit ez magával fog hozni. Kövi szervertől még cudarabb lesz supportnak lenni :/

Sajnos mi is, -tól -ig tudunk mozogni. Súlyosabb visszaélések esetében nekünk is tovább kell lépni. De mivel ezek privát adatnak számítanak, így (én legalábbis úgy gondolom) remélem, hogy gyors lefolyású dolog lesz a nyomozás és szankcionalas.
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Tehát lényegében arról van szó, hogy mindenki saját maga dönti el, hogy kiben bízik meg. A Support csapat úgy hiszem elég egyenesen fogalmazott. Ha az adatvédelem megkívánja, akkor vizsgálódni fogunk és ha szükséges, akkor szankcionálunk.
Magyarul én eldontom kiben bízok és ha valaki felnyom ti eldöntitek elég jó haver-e ahhoz hogy éppen figyelembe vegyétek az adatvédelmi szabalyaitokat vagy sem?
 

Nber

-KillerInstinct-
A reakció pontszáma
116
Sose dual trialosodtam, sőt én már vártam csak egy olyan világot ahol ez tilos.. :D

Nem tilos, csak nem ajánlott. Nekem ami lejön ebből az az hogy lehetnek akármennyien a fiókba ha bármi féle gond van, kár éri a fiókot és ezt jelzed akkor viszont kiraknak és mondhatja a Support hogy bocsi de ennyit tudtunk tenni.
Viszont ha 10 olyan ember van a fiókban akik semmit nem csinálnak (Nem ér kár) csak játszanak, jelenthetnek, nem fognak ki tenni csak ezért, mert nem ez a cél hogy most mindenkit össze vissza bannolgassanak és ne maradjon játékos. Gondolom tisztában van a Suppi is azzal hogy egy ilyen időigényes játékot ami nem a fiatal körökben híres hanem inkább akik voltak fiatalok és itt ragadtak, azoknak már nem fog menni a 0-24 munka,egyetem, stb stb.

Ehez hozzá tenném hogy akik szeretnek is játszani megint csak el lesznek 2-3 emberrel egy fiókban. Én pl el sem tudnám képzelni 5-6an vigyünk egy fiókot kb az totális káosz lehet. :D
Esetleg a fiókhelyettesítés elveszti a szerepét innentől :D

(Saját vélemény!)
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
A végrendelet betiltását sokkal, de sokkal nagyobb gáznak érzem egyébként (most részletesen végigolvastam, mely pontok változnak/szűnnek meg). Saját példából elmesélek egy történetet:

W111-en az IKEA betoborzott a backlineunkba egy VLH nevű kicsi klánt. Sok gyenge player volt náluk, de azt csinálták, hogy pár eredeti IKEA-s "elkérte helyelni" a fiókokat tőlük, mondván, "tartják a frontot", amíg nincsenek. Azt csinálták, hogy éjjel a backlineunkat folyamat nyomás alatt tartották, lopkodtak itt-ott gyengébb aktivitású részen falukat. Ez eddig rendben is van, viszont! Az eredeti, erős IKEA playerek megindultak ezekre a játékosokra, ilyen 5-7 falus nagyságrendben, és mivel a fiókok leosztása semennyire nincsen szabályozva, leürítették a fiókot helyelésből a társaiknak, akik foglalták az ékfalukat mögénk, teletömve rohadt sok védővel, gyártva pár tornyot a hátországunkba. A tulajok mikor észrevették, hogy ki vannak használva, vagy nem léptek be többé, vagy jelentették a suppnak, akiktől azt a választ kapták, hogy "bocsi tesó, semmit nem tudunk tenni, mert ez nem szabályellenes hivatalosan".

Ez ellen nálunk lesz valamiféle védelem? Ha nem, akkor szerintem át kéne gondolni, hogy ez biztosan jó ötlet-e.
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Azzal,hogy egy csomo embert atvettek az ASG-be kb fix a bukas..kem altal.

Kapasbol 4 olyan embert lattam aki skypon vagy dcn infozz masoknak. De ezt gondolom tudjatok ti is..mert mindig is az ASG ellen voltak:D.

MP nektek pedig kitartas..:)
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Magyarul én eldontom kiben bízok és ha valaki felnyom ti eldöntitek elég jó haver-e ahhoz hogy éppen figyelembe vegyétek az adatvédelmi szabalyaitokat vagy sem?

Nem jó a megközelítés. Az ÁSZF mindenkire kiterjed. Rátok is és ránk is. Nincs mellé duma, mivel elég egyenesen fogalmaz. Ha a helyzet szó szerinti adatvédelem témába ütközik, akkor az ÁSZF szerint (mint eddig) fogunk eljárni.
Másrészről. Úgy hiszem a csapattagok vannak annyira rutinos Supporterek, hogy ne csináljanak ilyen kaliberű ostobaságot.
 
Fent