Világ 64 Csevegő

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.671
Én úgy be lettem oltva, hogy fél órán át sírtam. De legalább pontos lenne, le se szarom a morált :D

igen, én se nagyon találom a szavakat most hogy így be lettem csicskítva :( és még el se lőtték azt a kártyát, hogy kiléptem 6 éve a kh-s skype csoportból...

azért az vicces, hogy azzal kezdi csórikám a szöveget hogy ő má' nem játszik, aztán betolja a mémbe hogy mi nem játszunk és "beszólunk mindenkinek", miközben ő is beszól mindenkinek úgy, hogy már nem játszik. gondolom mindhárman lebelsőztük valamelyik világon a dicső pályafutása alatt, ezért a nevét inkább nem vállalja, de most jól bosszút állt :D

amúgy általában ha valaki telekúr egy mondatot ...-okkal, akkor az nem tud helyesen írni. a megfelelő írásjelek megválasztása a helyesírás részét képzi. az utolsó mémednek pont annyi értelme van, mint amennyire jól sikerült a többi, kedves @Leónidasz.

(valaki oltson be hogy én sem tudok helyesen írni, mert nagybetűvel kéne kezdenem a mondatokat pls!)
 

fine123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
280
Most akkor az II vedekezett a winter fiokokban komolyan?,,,
hat ez nagyon gáz,,,,,,,
gázabb mint a nehezék,,,,,,,,,,,,,,,
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
igen, én se nagyon találom a szavakat most hogy így be lettem csicskítva :( és még el se lőtték azt a kártyát, hogy kiléptem 6 éve a kh-s skype csoportból...

azért az vicces, hogy azzal kezdi csórikám a szöveget hogy ő má' nem játszik, aztán betolja a mémbe hogy mi nem játszunk és "beszólunk mindenkinek", miközben ő is beszól mindenkinek úgy, hogy már nem játszik. gondolom mindhárman lebelsőztük valamelyik világon a dicső pályafutása alatt, ezért a nevét inkább nem vállalja, de most jól bosszút állt :D

amúgy általában ha valaki telekúr egy mondatot ...-okkal, akkor az nem tud helyesen írni. a megfelelő írásjelek megválasztása a helyesírás részét képzi. az utolsó mémednek pont annyi értelme van, mint amennyire jól sikerült a többi, kedves @Leónidasz.

(valaki oltson be hogy én sem tudok helyesen írni, mert nagybetűvel kéne kezdenem a mondatokat pls!)
A hejesirasod tukrozi azinteligenciad!!4!4!
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Csak én érzem a nyárias meleget? Szegény Winter klánnak elég rossz lehet :(
 

-Interceptor-

"Dezo Dóra"
A reakció pontszáma
93
Drága Valentinom!

Bár a politika nem erősségem, inkább az eget bámulom, ha van egy kis szabadidőm, de akkor politizáljunk:
Most nem fogok lazacokról beszélni, sem fütykös méregetőset játszani. Álmos és fáradt vagyok már ahhoz, így a kreativitásom ki merül ennyiben:

Emlékszem rád, mikor még tejfeles szájú kisvezér voltál, aki a közös skype szobába is alig mert beköszönni. Azóta, ahogy látom, kicsit kinyílt a szemed, talán a kelleténél jobban is. Függetlenül attól, hogy amit elértél, az néhány ingyen győzelem, másokhoz simulás és igazodás, mellette rengeteg pofáraesés. Miféle vezérnek tartod magad, aki más klánokhoz igazodik, a győzelem és/vagy nagyobb nevek legyőzése érdekében hajlandó bárkinek is "befeküdni"? Gratulálok egyébként ezen teljesítményedhez, remélem a jövőben is folytatod ezeket a kiváló eredményeket felsorakoztató mutatóid gyűjtögetését!

Ha az a szégyen, hogy a játékosaim/általam protezsált játékosok ellen emelsz szót és álltok össze egy másik klánnal, akkor az inkább elismerés lehet mindenki részére, sem mint elítélendő dolog. Ezúton is köszönjük szépen az elismerést! Mindig jól esik, ha a másik oldal nagyra tart minket/valakit/bárkit! Ugyan ez viszont az Én oldalamról sajnos nincs meg, nem így vélekedek a dolgokról. A Te részedről ezek szerint mindenki más, köztük Én is hibás vagyok a sorozatos gyenge mutatóitok miatt, hibás mindenki amiért többet veszítetek, mint szereztek. Pedig a szövijeid mindent megtesznek, hogy tehermentesítsenek titeket, de Ti mégsem tudtok élni azokkal a lehetőségekkel, amik megadattak Nektek! Ez miatt akkor ki a hibás? Te vagy Én/Mi/Mások/Mindenki? Van egy kép, talán a neten láttam, random, írd be: Kinek a k... anyját? Gugli-képek-első találat! Egyből ez jutott eszembe az írásod utan!

Ha jól emlékszem a TEMP soraiban most van egy személy, aki korábban alvezér/vezér volt nálad, most pedig ha teheti kerül, amennyire teheti. A korábbi szövetségeseid elhagytak és úgy érzed egymagad maradsz, ez egy ilyen periódus, minden vezető játékában eljön ez a pillanat, de majd túl leszel rajta! Nehéz egy klánt vezetni, összetartani, van akinek ez gyengébb világokon megy, van akinek ott sem, van aki nehéz terepen is helyt áll, szíved joga hol indulsz, de kérlek fejezd be mások hibáztatását!

Kicsit böngészve a statisztikát világosan látható, hogy a TEMP játékosok messze (és ezt úgy vedd, hogy csillagászati számításba véve is, fényévekre) vannak az általad összerakott csapattól, nem csak tudásban, hanem rutinban/tapasztalatban, aktivitásban is.

Most pedig gondolkozz egy kicsit!

Egyébként nem játszom a világon, de köcce az idézést! Azok akik pedig végig spammeltek messengeren és discordon, telón, miszerint "jelenésed van", azoknak is üzennék,... de már megtettem!

Maradok álmosan és fáradtan!
Lieaion
/ Lájön
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Sajna nem de legközelebb védünk nálad ha kell, úgy láttam jól jönne :confused:
Most mondanám hogy te sem tudsz ,és más kell védekezen nálad ,és így próbálsz beszólni másoknak , menőzni , miközben nincs amire :D

De nem is vártam mást ,ez megy neked/nektek , másoknak be szólni , szidni a háta mögött , rá szállni valakire és basztatni ahogyan csak lehet :)

De töb betűt nem is érdemel ez az egész ,mert az én kedvenc közmondásom " Ne vitatkoz hülyével ,mert legyőz a rutinal " :p
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Ezaszerver marakkoreldolt mikor fivesekbehivtak a vilagra,hiszenjobjatekosminten nints a szerveren szval nepazarojatok az idotoket,otatorlesgomb
 
Fent