Világ 64 Csevegő

Saint Shrek

Member
A reakció pontszáma
79
Elég szomorú, hogy így lesüllyedt a magyar kh... Nem tudom, hányszor mondtam már az I.I tagoknak, hogy ne támadjanak, de nem hagyják abba... Már 6 bejövőm van és szerintem még lesz több is... Innen is látszik, hogy a WINTER sokkal jobb fej, mert ők talán csak 1-2x támadtak eddig, akkor is szóltam és abbahagyták... asszem... a TEMP-ről nem is beszélve, ők még egyszer sem jöttek rám.
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Elég szomorú, hogy így lesüllyedt a magyar kh... Nem tudom, hányszor mondtam már az I.I tagoknak, hogy ne támadjanak, de nem hagyják abba... Már 6 bejövőm van és szerintem még lesz több is... Innen is látszik, hogy a WINTER sokkal jobb fej, mert ők talán csak 1-2x támadtak eddig, akkor is szóltam és abbahagyták... asszem... a TEMP-ről nem is beszélve, ők még egyszer sem jöttek rám.
Csak fake xddd nem mernek veled újjat húzni
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.232
Elég szomorú, hogy így lesüllyedt a magyar kh... Nem tudom, hányszor mondtam már az I.I tagoknak, hogy ne támadjanak, de nem hagyják abba... Már 6 bejövőm van és szerintem még lesz több is... Innen is látszik, hogy a WINTER sokkal jobb fej, mert ők talán csak 1-2x támadtak eddig, akkor is szóltam és abbahagyták... asszem... a TEMP-ről nem is beszélve, ők még egyszer sem jöttek rám.

Bezzeg te kuldheted a harapos fakekat :(
 

fine123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
280
Csak a stat miatt küldöm én a hadüzit,
Spanokkal alkotunk mi majd rendkívülit!
Arcunkhoz duma párosul nap, mint nap,
Talán ezért kapunk köszöntést ha jön a nőnap?

Armák, sunshine, buli, nőhegyek,
Együtt mi vagyunk az Ismeretlenek!
Csapassuk mi a 64-et győzelemre,
Temporary utoljára, gyere keblemre!

Viszki, jéger, haverok, és csajok,
Mi vagyunk az Ismerstlen Ismerősök!
Lándzsa, kard, és az a csatabárd,
Minden éjjel a mi armánkat várd!

Társainkért kiállunk mi az utolsó vérig,
Le nem állunk majd addig a végső célig!
Temporary V64 esélyes klánja vagytok,
Hamarosan harcunkban döntenek a kardok!


elég jó lett :D
de vártam volna valami abadoff es fives szoveget is de nem baj.
ezért 7 tehenet adok a 10 bol.
gratt
 
Fent