Világ 64 Csevegő

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Igen pont en vagyok az aki panikol egy allo fronttol :D
Ekkora ongolt istenem.. ezer kepet csinalhattal volna a nevemmel ami kreativ vicces es meg valos is na de pont egy ilyet? xD
Ha jobban megnézed nem te pánikolsz hanem a klántarsa(i)d a meme alapján :oops:
Azt tudjuk, hogy te nem pánikolsz. Ha nyertek akkor egy 10 klános diplomáciát végig verő gigászi küzdelem dicsőséges csatáját végig küzdő titánok vagytok. Ha meg vesztetek akkor csak fun volt meg nincs is időtök erre a játékra csak bementetek blabla :rolleyes:
 

Varmax

Active Member
A reakció pontszáma
158
kioffoltal tes, classic(x) elottem voltal a blackmoon accal a fronton majd par het dobtad sajnos :/ masik classicon el lettem hordva jes de ugy tudom h a tag ki lett vagva mert idozitozott. Utana classicon (elozo) nem tudom hol voltal de kb sehol se (szentekbe votlam, angolul nem merem irni hatha nem erted)
60-on lecarryzett a klan es csak belsoztem.
63-at bedobtam amiutan 2 ejjelt ejszakaztam tobb accot helyelve minden arman 3 fiokokat helyelve majd mikor mentem melozni (armanapja) egy helyettest nem tudtam talalni es a nagy menoek azt mondtak mindenki oldja meg maga. Nem gondolom fernek emiatt belyegezni h dobva lett. Dualom valamit csinalt napkozben amikor megjott de utana o is dobta. Ja es amugy csak a tamadasokba segedkeztem, eresileg az asgvel mentem funnolni csak a feled miatt maradtamUrulekbol nem fogok epitkezni. Jarok edzesre, meloba, suli.. vannak barataim nem csak a nyalvero itteni spanok mint neked tehat nincs kedvem extra idot bele tenni. Tudod ez vkinek szorakozas ;) 58-on amigy a parik accba voltam de sokat tenyleg nem csinaltam mert parik zsenilis kh-s egy igazi fanatikus. 64-en meg 1k pontos falummal mosolygok, huzom a rejtekhekyet es a picot mert olyan szepen neznek ki.

nem tudom ki rinyal allandoan kifenyezi magat a fb csopikba micsoda programjai vannak hollandrol.. par kata kor es hirtelen jonnek a dolgok, 58-on ajajaj ejjelibe messengeren ram irt a varmax acc es elfoglalt. Folytassam?
Igyis elvettel par percet az eletembol amig a jelentektelen hozzaszolasaidat olvastam majd valaszoltam. De ez az en hibam
Vau

Ez hibás, nem irtam én senkire, Vadi nem az ismerősőm..Benyo irt nekem, hogy Vadi nem elérhető 2 órája, majd miután elvittük, utána mondta Vadi vagy nem tudom ki, hogy Benyo amugy rá is irt nem csak lecsekkolta. És mellesleg nem kértük tőle.:D
 

Deleted User - 1551673

Vendég
Hello!
Bocsi hogy ismét sár dobolás közepette írok tudom mennyi időt és energiát fektettek bele hogy minden napra jusson valami balhé
Na de lássuk milyen változásokat véltem felfedezni a legutóbbi hosszú és unalmas irományom óta amit nem olvas végig senki de a Like az alján jól esik, fel iratkozni se felejtsetek el, meg ugye a kis harangot benyomni




K45 ez egyértelműen II konti az APH+KAL klánt mondhatni nagy meglepetésünkre gond nélkül sikerült kiszedni, és amit elbuktak északon Winter ellen most úgy mond "vissza" szedték.


K54 Temp kontinens, néhány kisebb klánnal a széleken akikkel ugy gondolom hosszú távon nem lehet gond, a Temp front kialakításba kezdett Winter es II oldalan is, nagy részt barbikba költöztek ahogy ez ilyenkor lenni szokott, még mindig ők a favorit ha sikerül megtörni a most már vezető ""nélküli" Winter t 2 oldalról is ütni tudják majd az II t akik láthatóan szintén front kialakításba kezdtek és K55 ön több barbit is elhoztak a napokban.
itt lesznek igazából komolyabb harcok Temp és II közt, akik vezetője szintén elvan tűnve és ha igazak a hírek, többek között egy 58as vezető segítségével igyekeznek felvenni a versenyt a Tempel, akik ha nem rendezik a belső viszályokat butaságokat bebukjak ezt az elején annyiszor free-nek nevezett világot.

A világ teli fordulatokkal, így unalmasnak egyáltalán nem mondanám (mostmár), az hogy ki nyer azt jelenleg elég nehéz lenne megjosolni, az viszont jól látszik hogy elég 2-3 hiba és fenekestül felfordul.



A szerkesztőség nevében pedig meg szeretném köszöni az informátoroknak az információkat név szerint.:

Zsivány1987,Alex92,Kappl,Fadeout,David24,pokora,Bailey.ca,viskó,

Kövessétek be őket Instán és FB on is!




Who i am?

Csak egy okoskodó mint itt mindenki.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
lgj.png


Van tgf?
 

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
Barcsa a hibas meg a Kiraj,meg a supp de legfokeppen mindenki a Temp-bol......ezeknek senki sem magyarazta meg el mirol szol ez a jatek?En azt hittem hogy mindennek van hatara de ezekszerint a hulyesegnek megsincs :p:p:p:p:p
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Szánalmas amúgy kiírni klánprofilra, hogy " A tagfelvétel kifogyott, diplomácia nem is volt!", majd másoknak vergődni, hogy toboroztak, és ugyanazt csinálni. :D
 
Fent