Világ 64 Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Vót benne egy bug, valamiért a barbikra KL-t akart küldeni. A buta bot nem vágja, hogy a nemessel lehet foglalni, nem a KL-el... :/ De elvileg javították a changelog szerint.
 

44ToMo44

Active Member
A reakció pontszáma
164
Amugy meg ha mar torolkozo szedesnel tartunk en legalabb addig a szerveren maradok hogy az arma vedesek utani izzadt torolkozoket ossze szedjem viszont a te esetedben nagyon meg kene magam eroltetni hol tettel le erdemi eredmenyt a klanodert egy fs szerver kivetelevel ami tudom hogy bravuros forditas volt de na..
Classicon hiszti meg sorozatos vagdalozasok utan nulla teljesitmenyt kovetoen elvittek cotl vilagon ledtad a faluid nem tul nagy karrier utan 63on is ugy remlik hogy kavartad a szart a klanodban de ha nem igy volt esetleg maradandot ott sem alkottak jatektudas teren es most itt 64en se csillogsz a tudasoddal :D

kioffoltal tes, classic(x) elottem voltal a blackmoon accal a fronton majd par het dobtad sajnos :/ masik classicon el lettem hordva jes de ugy tudom h a tag ki lett vagva mert idozitozott. Utana classicon (elozo) nem tudom hol voltal de kb sehol se (szentekbe votlam, angolul nem merem irni hatha nem erted)
60-on lecarryzett a klan es csak belsoztem.
63-at bedobtam amiutan 2 ejjelt ejszakaztam tobb accot helyelve minden arman 3 fiokokat helyelve majd mikor mentem melozni (armanapja) egy helyettest nem tudtam talalni es a nagy menoek azt mondtak mindenki oldja meg maga. Nem gondolom fernek emiatt belyegezni h dobva lett. Dualom valamit csinalt napkozben amikor megjott de utana o is dobta. Ja es amugy csak a tamadasokba segedkeztem, eresileg az asgvel mentem funnolni csak a feled miatt maradtamUrulekbol nem fogok epitkezni. Jarok edzesre, meloba, suli.. vannak barataim nem csak a nyalvero itteni spanok mint neked tehat nincs kedvem extra idot bele tenni. Tudod ez vkinek szorakozas ;) 58-on amigy a parik accba voltam de sokat tenyleg nem csinaltam mert parik zsenilis kh-s egy igazi fanatikus. 64-en meg 1k pontos falummal mosolygok, huzom a rejtekhekyet es a picot mert olyan szepen neznek ki.

nem tudom ki rinyal allandoan kifenyezi magat a fb csopikba micsoda programjai vannak hollandrol.. par kata kor es hirtelen jonnek a dolgok, 58-on ajajaj ejjelibe messengeren ram irt a varmax acc es elfoglalt. Folytassam?
Igyis elvettel par percet az eletembol amig a jelentektelen hozzaszolasaidat olvastam majd valaszoltam. De ez az en hibam
Vau
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
kioffoltal tes, classic(x) elottem voltal a blackmoon accal a fronton majd par het dobtad sajnos :/ masik classicon el lettem hordva jes de ugy tudom h a tag ki lett vagva mert idozitozott. Utana classicon (elozo) nem tudom hol voltal de kb sehol se (szentekbe votlam, angolul nem merem irni hatha nem erted)
60-on lecarryzett a klan es csak belsoztem.
63-at bedobtam amiutan 2 ejjelt ejszakaztam tobb accot helyelve minden arman 3 fiokokat helyelve majd mikor mentem melozni (armanapja) egy helyettest nem tudtam talalni es a nagy menoek azt mondtak mindenki oldja meg maga. Nem gondolom fernek emiatt belyegezni h dobva lett. Dualom valamit csinalt napkozben amikor megjott de utana o is dobta. Ja es amugy csak a tamadasokba segedkeztem, eresileg az asgvel mentem funnolni csak a feled miatt maradtamUrulekbol nem fogok epitkezni. Jarok edzesre, meloba, suli.. vannak barataim nem csak a nyalvero itteni spanok mint neked tehat nincs kedvem extra idot bele tenni. Tudod ez vkinek szorakozas ;) 58-on amigy a parik accba voltam de sokat tenyleg nem csinaltam mert parik zsenilis kh-s egy igazi fanatikus. 64-en meg 1k pontos falummal mosolygok, huzom a rejtekhekyet es a picot mert olyan szepen neznek ki.

nem tudom ki rinyal allandoan kifenyezi magat a fb csopikba micsoda programjai vannak hollandrol.. par kata kor es hirtelen jonnek a dolgok, 58-on ajajaj ejjelibe messengeren ram irt a varmax acc es elfoglalt. Folytassam?
Igyis elvettel par percet az eletembol amig a jelentektelen hozzaszolasaidat olvastam majd valaszoltam. De ez az en hibam
Vau
Ez mind csak belemagyarazas :D
Engem az eredmenyeim igazolnak az hogy ezt te nem fogadod el vagy belemagyarazol dolgokat a te bajod :D
Ha te arra a classicra buszke vagy ahol a ket nagyklan ossze fogott egy loki fele szar csapat ellen arra lehetsz is buszke mert kb csak a blackmoon fiok vedekezett es oda is csak Feri keresere mentem be es ameddig nem mondta azt hogy neki a gyerekei fontosabbak addig falut sem tudtatok vinni kerdezt csak sefet :)

a valo eletet meg hagyjuk mar tudom itt mindenkinek mindenkinel tobb baratja van a valo eletben
 

-Cro

Active Member
A reakció pontszáma
141
Tomo jobban jarna ha nevet cserelne es egy uj embernek adna ki magat :D
Hatha akkor nem utalja mindenki khba
 

44ToMo44

Active Member
A reakció pontszáma
164
“Jarok edzesre, meloba, suli.. vannak barataim nem csak a nyalvero itteni spanok mint neked”
Aztan hova jarsz edzeni meg suliba ha kerdezhetem? :D
Mert en barmennyire szeretnek nem talalok nyitva termet sehol es az iskolak is elege zarva vannak :D
Aki rendesen sportol annak vannak edzesei nem tudom milyen orszagban vagy teso. Versenyszeruen szertornazok ha ennyire erdekel.
Egyetemre meg megint csak be lehet jarni folytatni a tdk-t. Nem tudom milyen lufi szakra jartok ha jartok de nalunk online is kell tanulni.
 
Fent