Csevegő

vinszent

Well-Known Member
A reakció pontszáma
301
Szia

Kiváncsi lennék melyik fiókban is szerettél volna harcolni.

Talán mindenki nevében kijelenthetem hogy harcolni vagyunk itt, ti is, mi is, kértük a supportot a módosításra de elutasították.

Az ha rámentünk valakire aki kisebb mint mi, és nemharcol, az nem a mi hibánk.
Ugyanilyen típusú játékosok voltak minden klánnal szemben.
Barbi mindenkinél közel annyi volt, az hogy lényegében olyan gyorsan befejezésre került a szerver hogy a fiókokat sem sikerült felépíteni, így egy igazi nagy adok kapok sem volt elképzelhető.

LET ben toronymagasan vezetünk klánszinten ahogy faluszámban is, / falura vetítve nem számoltam ki, nem is tervezem, de hiszem hogy nem kell azt kijelentenünk hogy lenne miért szégyenkeznünk ingyen falvak miat.

Vinszent
 
A reakció pontszáma
1.189
hát nem látom a nagy skilljét

Ciao!

Benned kit tisztelhetünk? Ma nulláztunk le vagy tegnap?

Tipikus magyar mentalitás, végigharcoljuk ezt a rövid szervert, ha megnézed a LE pontokat, tisztán látszik, hogy nem ingyenfaluztunk és nem magunkat támadtuk (mivel nem lehet zászlózni sajnos), de csak nem tudsz kinyögni egy gratulálok, legközelebb remélem mi nyerünköt.

Amúgy a fiók 0-24-ben aktíc volt és a győzelmet sosem kell megmagyarázni egyébiránt.

Köszi a játékot, akikkel tudtunk egy jót harcolni, kár, hogy ilyen hamar vége.
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Sajnalom, nem tudlak bevenni, hétfő óta ki van zárva a fiókom, más meg nem tud invelni. De ez bebizonyosodott, hogy annyira harcolni jött mindenki, hogy az utolsó 3 napot a fiókkezelőnk is lehozta volna.
 

DeletedUser19597

Vendég
Üdv!
A játékot a társaimnak és az ellenfeleimnek egyaránt köszönöm!
Érdekes élmény volt látni ellenfélként Vinszentet és Főséfbát. Szépen el is húztak. A fejlődésük rendkívüli.
A szentek akkora hangulatot varázsoltak a szerverre, hogy kedvem támadt valamilyen vallásos sorozatot megnézni, pedig nem igazán vagyok fanja a Bibliának, keresztény létem ellenére sem.
Többet ki lehetett volna hozni ebből a szerverből, de ez van.
Gratulálok a győzteseknek! :)
Üdv,
BS
 

purplewonky

Member
A reakció pontszáma
40
Üdv!
A játékot a társaimnak és az ellenfeleimnek egyaránt köszönöm!
Érdekes élmény volt látni ellenfélként Vinszentet és Főséfbát. Szépen el is húztak. A fejlődésük rendkívüli.
A szentek akkora hangulatot varázsoltak a szerverre, hogy kedvem támadt valamilyen vallásos sorozatot megnézni, pedig nem igazán vagyok fanja a Bibliának, keresztény létem ellenére sem.
Többet ki lehetett volna hozni ebből a szerverből, de ez van.
Gratulálok a győzteseknek! :)
Üdv,
BS


Templomosokból a 2. évad nem lett rossz szerintem...
 

DeletedUser19597

Vendég
mickey map.png

Jaj amúgy, ezt elfelejtettem megmutatni.

Walt Disney - Mickey Mouse

:D
 
Fent