Világ 63 Csevegő

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.671
azé' akármennyit volt kritizálva a TLB hogy gyenge klán, elég durva armát toltak most 700 vs 8000 falunál zacsira! majdnem szerórekord napi védőben. ráadásul kiválóan választottak célpontot, mert csak egyetlen tag ért be védőkkel! akkorát támogatott, hogy még plecsni is lesz belőle!

pojénkodtam itt a FoS - fOS párhuzammal, és tényleg! még a plecsnit is ugyanúgy lopják :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
azé' akármennyit volt kritizálva a TLB hogy gyenge klán, elég durva armát toltak most 700 vs 8000 falunál zacsira! majdnem szerórekord napi védőben. ráadásul kiválóan választottak célpontot, mert csak egyetlen tag ért be védőkkel! akkorát támogatott, hogy még plecsni is lesz belőle!

pojénkodtam itt a FoS - fOS párhuzammal, és tényleg! még a plecsnit is ugyanúgy lopják :D

Már megint oda szarsz, ahonnan enni kaptál!
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
azé' akármennyit volt kritizálva a TLB hogy gyenge klán, elég durva armát toltak most 700 vs 8000 falunál zacsira! majdnem szerórekord napi védőben. ráadásul kiválóan választottak célpontot, mert csak egyetlen tag ért be védőkkel! akkorát támogatott, hogy még plecsni is lesz belőle!

pojénkodtam itt a FoS - fOS párhuzammal, és tényleg! még a plecsnit is ugyanúgy lopják :D
Csak irigykede mer neked bansztrém meg a feltamadós nő jutott
 

DeletedUser20567

Vendég
Milyen fura, hogy megint bent maradt a morál?! Ha az -OS- játszik ez mindig így van?! Ha jól emlékszem a beállításokban nem lett jelezve. Lehet rosszul emlékszem. Ha így van elnézést kérek és jöhet a cink hullám.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Milyen fura, hogy megint bent maradt a morál?! Ha az -OS- játszik ez mindig így van?! Ha jól emlékszem a beállításokban nem lett jelezve. Lehet rosszul emlékszem. Ha így van elnézést kérek és jöhet a cink hullám.
XDDDDDD
Amióta az új supp van volt szabálymódosítás és minden szerveren a végéig bent marad a morál
 

Bertajoe007

New Member
A reakció pontszáma
9
Gratulálok az -OS- éhes tagjainak, akik eddig a prémvidékről védőkkel szemlélték az eseményt, és a kis klánok pár falvára éheskednek. Ezzel akarják bizonyítani, a tudást. Szerintem meg szégyent hoznak saját magukra. Persze, döglött oroszlánt rugdalni igen bátor tett! Tisztelet a pár kivételnek!
 

Bertajoe007

New Member
A reakció pontszáma
9
XDDDDDD
Amióta az új supp van volt szabálymódosítás és minden szerveren a végéig bent marad a morál
Én más szabályt is módosítanák. Pl, visszaállítanám a 20:1-et, hogy ne legyen módja egy klánnak se a legyőzött ellenfelet agyonverni. Ezt hívják tisztelet megadásának az ellenfél felé. Nem pedig a " Vae victus".
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Én más szabályt is módosítanák. Pl, visszaállítanám a 20:1-et, hogy ne legyen módja egy klánnak se a legyőzött ellenfelet agyonverni. Ezt hívják tisztelet megadásának az ellenfél felé. Nem pedig a " Vae victus".
Van 20:1 csak időhöz kötött.
XDDDDDD
Amióta az új supp van volt szabálymódosítás és minden szerveren a végéig bent marad a morál
Ezt meg a központ erőltette a kezdő játékosok politikájával tán nem? Ami nettó faszság amúgy.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Én más szabályt is módosítanák. Pl, visszaállítanám a 20:1-et, hogy ne legyen módja egy klánnak se a legyőzött ellenfelet agyonverni. Ezt hívják tisztelet megadásának az ellenfél felé. Nem pedig a " Vae victus".
Magyar forumon ne irj kulfoldiul!!4!4!! Ha kulfoldiul akarsz beszelni menj kulfoldre!4!4!!!
 

Bertajoe007

New Member
A reakció pontszáma
9
Tevagy az idiota!Aki mondja másra!mer te kulfoldin jacol atol nemkelvedeni a kulfoldiul beszelot itt.nem kellenek migransok ide!!!4!!!

Ősmagyar vagyok, csak elnézést, tanult, és beszélek pát nyelven. És még a holt nyelvet is tanultam, - azaz latint - és elnézést, ha fitoktatásnak minősül, igaz egyetlen nyelven sem káromkodtam, vagy tettem megjegyzést. És aki nem érti, google fordító!
 
Fent