Világ 61 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
A statisztika szép és jó, csak nem feltétlen tükrözi a tényleges harcokat. Te kedves dualtársaddal együtt a hátatokon cipelitek a klánt, az éjszakai portyázásaitokkal, és a saját hülyeségeink kíméletlen kihasználásával. Ezzel abszolút semmi gond, így is kell csinálni. De a szövetség hiába nagyterületű, nincs egy közös kinevezett támadásszervező, így pedig nehézkes összehangolni az armákat. Mindkét klán a saját technikáját alkalmazza, ettől függetlenül a frontvonalatok szépen ki van építve és nagyon jól helytáll.

Frontot a vezérek alakítják ki a klánba, azaz ha nem stabil az már egyéni hiba.
Közös támadásszervező sem kell hozzá, csupán megmondod az időpontot amikorra támadjanak.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Red, Red, alig van egy pár ember, aki követ téged, tisztel s hisz neked, de még nekik is hazudsz, majd kijössz s külsőre s szemrebbenés nélkül előadod, hogy te semmit nem csináltál, a stark-DA a gonosz, az armátok előtt biztos jelentettünk a semmire a fiókodat, s a support ki is tette mert így volt kedve ?
A tagokat se értem, hogy ezt a vak dumát hogy veszik be ilyen könnyen?
Ha mi jelentettünk volna, azt lessük, hogy mikor leszel bannolva. Egy faket akartam indítani rád s kiadta hogy tiltva van a fiók, s kitudja mióta lehetett tiltva, hisz nem támadtunk már rég .

Mesélj kérlek Dencuról, kíváncsi vagyok :))
A kémeid által megtudod, hogy ő egy morálos tag aki csiga ellenes s mi védjük, majd a yennefer accból ráirsz, hátha megtudod beszélni vele, akár betoborozni, hogy ne legyen a hcs szívében egy maroknyi morálos tag, aztán mondod neki menjetek Skypera dumálni, csak h nehogy kitegyenek multiert?
Érdekes módon, ahogy mikis kilepett a DAbol, te már egyből tudtál róla, elvileg mindkét klán szabadon vihette a falukat tőle de érdekes módon, majdnem minden csiga kézre jutott mesélj már kérlek, kíváncsi lennék hogy erről nem tudsz valamit?
Tőlünk is próbálsz át toborozni tagokat black cannibal esete is fura stb stb.
Azt állítod, hogy soha se multiztál?
Akkor gondolom eddig classic szervereken se voltál kitéve multizásért, nem is csaltál, áhhh, dehogy, te egy fair play játékos vagy.
A tagjaidat sajnálom, hogy lehet ilyen példát mutatni a klanodnak?
V51n is ott hagytad szó nélkül a klanodat a szarban s ha jól tudom v57t se fejezted be velük :))
Szóval ha ilyen nagy az arcod, gyere mondd el itt mindenki előtt hogy miért is voltál bannolva:))
Kár, hogy supporter nem adhat ki információt, pedig azért kíváncsi lennék mi is az igazság:)
Nem azért állt össze a szövetség, mert tömegesdit akarunk játszani, hanem az ilyen embereket megbuktatni:)

Ui: Fives nem régi játékos, s te nem nagyon van honnan ismerd, hiszen egy világot se fejezel be, de azt garantálom hogy 1v1ben nem bírnál vele ;)

Jöttem kicsit cáfolni téged csak mert unatkozok :p Nem olvasom végig amit írtál mert már késő van ehhez nekem csak egy mondatot ragadok ki:
"Red, Red, alig van egy pár ember, aki követ téged, tisztel s hisz neked" ezt itt :D Ahhoz képest nem 1 sőt nem 2 embert ismerek akik követik/követnék őt téged nem ismerlek szóval rólad nem állítok semmit de az fix hogy redet sokan szeretik igaz sokan is utálják de hát ez ilyen :D (Jöhetnek a beszólások) :p
 

A legnagyobb

New Member
A reakció pontszáma
0
Kedves Marrow!
Nem állítom be a klánunkat szentnek. Megvannak a magunk hibái, szájhőseink egyaránt. Szándékos provokációval kijöttök, nekünk meg van annyi eszünk, hogy beleállunk. De amíg RedSnake klánvezér létére ilyen alpári dolgokat ír, addig hiába lesznek olyan csigák, mint te, valahogy nem sikerül tisztelettel tekintenem rátok.

Amiket felsoroltam, azokat nem cáfoltad meg, csak a saját verziótokat írtad le. Ezek ugyanúgy megtörténtek, csak másik részletét emelted ki az esetek többségében. Nyilván mindkét oldal máshogy látja, én továbbra is fenntartom ezeket a vádakat veletek szemben.

A statisztika szép és jó, csak nem feltétlen tükrözi a tényleges harcokat. Te kedves dualtársaddal együtt a hátatokon cipelitek a klánt, az éjszakai portyázásaitokkal, és a saját hülyeségeink kíméletlen kihasználásával. Ezzel abszolút semmi gond, így is kell csinálni. De a szövetség hiába nagyterületű, nincs egy közös kinevezett támadásszervező, így pedig nehézkes összehangolni az armákat. Mindkét klán a saját technikáját alkalmazza, ettől függetlenül a frontvonalatok szépen ki van építve és nagyon jól helytáll.
És igen, hogyha nincs fölösleges anyázás és egyéb kedves versek, mint amit ma Red költött, akkor én se jövök ki. Most se a statok miatt jöttem, hanem a bicskanyitogató stílus volt az, amit nem tudtam elviselni.

Biztos nagy szükségük van a tiszteletedre:D:D:eek:
Én nem vettem magamra a verset:rolleyes:o_O:D:D , aki igen az bűnös..
Jaja levelezésért .. mint v61 en depra fiokot is.. ez az új sláger ? Vegleges levelezésért.. lupo te egy nagy vesztes voltál mar annó is .. Nállad nagyobb zsivány csaló nem kell..
Sznék se semmi .. de ti ..szót sem érdemeltek..
Akár milyen nyomorék is a sznék .. így is 100 emberek mennek vele a világokra , david nektek mi van ? Egy fiókotok v61en , 200 faluból 180 belsővel.. semmi másotok. Abba is bevesztek egy tagot a faluival , aztan kizarjátok a fiókbol szo nelkul .. respect :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Biztos nagy szükségük van a tiszteletedre:D:D:eek:
Én nem vettem magamra a verset:rolleyes:o_O:D:D , aki igen az bűnös..
Jaja levelezésért .. mint v61 en depra fiokot is.. ez az új sláger ? Vegleges levelezésért.. lupo te egy nagy vesztes voltál mar annó is .. Nállad nagyobb zsivány csaló nem kell..
Sznék se semmi .. de ti ..szót sem érdemeltek..
Akár milyen nyomorék is a sznék .. így is 100 emberek mennek vele a világokra , david nektek mi van ? Egy fiókotok v61en , 200 faluból 180 belsővel.. semmi másotok. Abba is bevesztek egy tagot a faluival , aztan kizarjátok a fiókbol szo nelkul .. respect :D

Hallod e mulatós ezért kár volt beregelned
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
Biztos nagy szükségük van a tiszteletedre:D:D:eek:
Én nem vettem magamra a verset:rolleyes:o_O:D:D , aki igen az bűnös..
Jaja levelezésért .. mint v61 en depra fiokot is.. ez az új sláger ? Vegleges levelezésért.. lupo te egy nagy vesztes voltál mar annó is .. Nállad nagyobb zsivány csaló nem kell..
ha már baromságokat írsz, legalább merd felvállani a kh neved!
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.093
Sajnos lemaradtam a tegnapi Redversől, de átküldték
Zseniális, bár bannt ért gondolom ismét :D
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Frontot a vezérek alakítják ki a klánba, azaz ha nem stabil az már egyéni hiba.
Közös támadásszervező sem kell hozzá, csupán megmondod az időpontot amikorra támadjanak.
Ez részben igaz. Ha nem túl nagy a frontszakasz, akkor ez viszonylag zökkenőmentesen lehet menedzserelni. Itt viszont nemhogy konti széles, ők is belógnak szépen a mi kontinensükre egy részen és mi is az övékre. Alsó hangon 15-20 fiók van mindkét oldalon a HCS-DA frontvonalon. És akkor az ékfalvakat, illetve bevédett tömböt bele se számolom. Ilyen esetben jelentős részben azzal kell dolgozni, amit "dobott a gép". :)

Másrészt te is jól tudod, hogy egy jól védekező klán ellen az nem hatékony, ha csak azt mondjuk, hogy mi támadjuk xy-t, ti pedig yx-et ebben az időpontban. Főleg hogy a vannak fiókok, akiknek nem csak egy tömbje van, így pl hiába támadja a Stark, ha mi békén hagyjuk. De ez a mi dolgunk, amire megoldást kell találnunk, és rajta is vagyunk, hogy megoldjuk. Csak azért írom, hogy ennyire nem egyszerű a képlet, mint ahogy felvázolod itt. :)
A HCS példamutatóan küzd, csak a szarkavarások és a provokáció azok, amik nem hiányoznának.
 

BumbleBi

Legenda voltam/vagyok/leszek. Maradok Respiivel:BB
A reakció pontszáma
297
Srácok!

Én eddig csak trollkodni jártam ide, mert néha unatkoztam de gondolom ez mindenkinek lejött.
Most viszont megosztok egy gondolatot ami a bennem motoszkál az elmúlt napok történései után.

Először is ne feledjük, hogy ez csak egy játék. Kedves Red, ez neked szól, ez csak egy játék. Én megértem és elfogadom, hogy nincs életed ezen a játékon kivül vagy ha van is valami, az is valahol elcsúszott. Ezt szerintem minden épelméjű ember látja.
Én ezért nem haragszom rád, sőt, örvendek, hogy itt legalább boldog tudsz lenni, de kérlek a komplexusaidat és a gyerekkori sérelmeidet (ha vannak) ne vetitsd ki ránk, akik csak a játék miatt vagyunk itt. Én jól érzem magam az igazi világomban és nem azért jöttem fel erre az online felületre, hogy egy virtuális világban leljem meg a boldogságom és kiéljem a vágyaim.
Emberek vagyunk, öcsém. Emberek.
Elolvastam a versikédet és közben egy nagy adag szánalom és sajnálat boritotta be a kék eget fölöttem,
de kifejezetten örvendek, hogy kb 7 sor tükrözi az általad elgondolt létemet.

Itt a virtuális világban te is lehetnél a kutyám, (sőt nemcsak itt) vagy az a sok szép dolog amiket rólam irtál, de én kinőttem ebből.
Én csak játszani vagyok itt, ahogyan sokan mások is. Te is tedd ezt kérlek, hogy legyen egy jó élményünk.
Marrowot miért nem szapulja mindenki? Miért nem rühellik őt az ellenfelei? Sőt, néha jól el is szórakozunk egymással, pedig ő is a HCS vezére és ő valamit le is tett az asztalra a vezérkedésen kivül is, holott te csak a kakit kavarod.
Figyelj! Nyerjtek haver. Ha jobbak vagytok, nyerjetek, leszrom. Én akkor is eltudom mondani, hogy jót játszodtam, tisztességesen, semmi izéhozé nélkül és akkor is nyugodtan fogok nyugovóra térni ahogyan most is.

Másodszor meg kellemes délután kivánok mindenkinek! Kivéve pijos kityóó
 
Utoljára szerkesztve:

Drogo

Member
A reakció pontszáma
22
Red, Red, alig van egy pár ember, aki követ téged, tisztel s hisz neked, de még nekik is hazudsz, majd kijössz s külsőre s szemrebbenés nélkül előadod, hogy te semmit nem csináltál, a stark-DA a gonosz, az armátok előtt biztos jelentettünk a semmire a fiókodat, s a support ki is tette mert így volt kedve ?
A tagokat se értem, hogy ezt a vak dumát hogy veszik be ilyen könnyen?
Ha mi jelentettünk volna, azt lessük, hogy mikor leszel bannolva. Egy faket akartam indítani rád s kiadta hogy tiltva van a fiók, s kitudja mióta lehetett tiltva, hisz nem támadtunk már rég .

Mesélj kérlek Dencuról, kíváncsi vagyok :))
A kémeid által megtudod, hogy ő egy morálos tag aki csiga ellenes s mi védjük, majd a yennefer accból ráirsz, hátha megtudod beszélni vele, akár betoborozni, hogy ne legyen a hcs szívében egy maroknyi morálos tag, aztán mondod neki menjetek Skypera dumálni, csak h nehogy kitegyenek multiert?
Érdekes módon, ahogy mikis kilepett a DAbol, te már egyből tudtál róla, elvileg mindkét klán szabadon vihette a falukat tőle de érdekes módon, majdnem minden csiga kézre jutott mesélj már kérlek, kíváncsi lennék hogy erről nem tudsz valamit?
Tőlünk is próbálsz át toborozni tagokat black cannibal esete is fura stb stb.
Azt állítod, hogy soha se multiztál?
Akkor gondolom eddig classic szervereken se voltál kitéve multizásért, nem is csaltál, áhhh, dehogy, te egy fair play játékos vagy.
A tagjaidat sajnálom, hogy lehet ilyen példát mutatni a klanodnak?
V51n is ott hagytad szó nélkül a klanodat a szarban s ha jól tudom v57t se fejezted be velük :))
Szóval ha ilyen nagy az arcod, gyere mondd el itt mindenki előtt hogy miért is voltál bannolva:))
Kár, hogy supporter nem adhat ki információt, pedig azért kíváncsi lennék mi is az igazság:)
Nem azért állt össze a szövetség, mert tömegesdit akarunk játszani, hanem az ilyen embereket megbuktatni:)

Ui: Fives nem régi játékos, s te nem nagyon van honnan ismerd, hiszen egy világot se fejezel be, de azt garantálom hogy 1v1ben nem bírnál vele ;)


azért ezt tisztáznám mi miért történt..
bele untam lent az egészbe ,kléptem a klánól ,át adtam a fiókot osztották .
megvolt kik kaphatnak ,első körbe kapott olyan is akit nem írtam , második körbe azért mert elbasztak 1kk pp-t úgy ,h nem adtam engedélyt .
beszéltem reddel , h játszanék de úgy nem akartam ,h a falukat is viszem.
azt úgy nem akarta ,mert h megdolgoztam érte.
a daból mikor 2.ra kiléptem (nem én léptem be újra )
pár falut kaptak a csigák ,igaz nem így dumáltuk le ,de mondtam vigyék.
mindezt azért ahogy áll a szerver ..
de az ,h ki jelentget ki nem.. amikor a csigák el kezdték vinni a falvaim ,egyből bant kaptam , nem tudtam róla úgy szóltak mivel már jó rég nem voltam az accba.
én úgy vagyok vele kapott mindenki , 2 jó csapat ,de a győzelmet tudjuk kik érdemelnék most meg..
a leg szomorúbb ,h az ember már sokszor nem játszhat ,és nem úgy ahogy szeretne..
akkor meg már nincs is értelme.
 

BumbleBi

Legenda voltam/vagyok/leszek. Maradok Respiivel:BB
A reakció pontszáma
297
azért ezt tisztáznám mi miért történt..
bele untam lent az egészbe ,kléptem a klánól ,át adtam a fiókot osztották .
megvolt kik kaphatnak ,első körbe kapott olyan is akit nem írtam , második körbe azért mert elbasztak 1kk pp-t úgy ,h nem adtam engedélyt .
beszéltem reddel , h játszanék de úgy nem akartam ,h a falukat is viszem.
azt úgy nem akarta ,mert h megdolgoztam érte.
a daból mikor 2.ra kiléptem (nem én léptem be újra )
pár falut kaptak a csigák ,igaz nem így dumáltuk le ,de mondtam vigyék.
mindezt azért ahogy áll a szerver ..
de az ,h ki jelentget ki nem.. amikor a csigák el kezdték vinni a falvaim ,egyből bant kaptam , nem tudtam róla úgy szóltak mivel már jó rég nem voltam az accba.
én úgy vagyok vele kapott mindenki , 2 jó csapat ,de a győzelmet tudjuk kik érdemelnék most meg..
a leg szomorúbb ,h az ember már sokszor nem játszhat ,és nem úgy ahogy szeretne..
akkor meg már nincs is értelme.

Szerintem te sem érted a saját gondolataid :DD
Azt az egyet értettem meg, hogy lepaktáltál az ellenséggel.
Te kis teee!
 

Depraved

Active Member
A reakció pontszáma
94
azért ezt tisztáznám mi miért történt..
bele untam lent az egészbe ,kléptem a klánól ,át adtam a fiókot osztották .
megvolt kik kaphatnak ,első körbe kapott olyan is akit nem írtam , második körbe azért mert elbasztak 1kk pp-t úgy ,h nem adtam engedélyt .
beszéltem reddel , h játszanék de úgy nem akartam ,h a falukat is viszem.
azt úgy nem akarta ,mert h megdolgoztam érte.
a daból mikor 2.ra kiléptem (nem én léptem be újra )
pár falut kaptak a csigák ,igaz nem így dumáltuk le ,de mondtam vigyék.
mindezt azért ahogy áll a szerver ..
de az ,h ki jelentget ki nem.. amikor a csigák el kezdték vinni a falvaim ,egyből bant kaptam , nem tudtam róla úgy szóltak mivel már jó rég nem voltam az accba.
én úgy vagyok vele kapott mindenki , 2 jó csapat ,de a győzelmet tudjuk kik érdemelnék most meg..
a leg szomorúbb ,h az ember már sokszor nem játszhat ,és nem úgy ahogy szeretne..
akkor meg már nincs is értelme.

Mindezt azért ahogy áll a szerver?Azt sem tudod miket irkálsz össze te szerencsétlen.

Konkrétan át adtad az accod a HCS.nak,ez az eszetlen RED vette át helyelésbe,viszont mire ki magyarázta hogy te valóban adtál jogot rá neki addigra elhordták RED nagy részét.
Lehet itt magyarázkodni hátba szúrtad azt a klánt és azokat az embereket akikkel évek óta játszottál.
Kaptunk üzenetet mit írtál az ellennek,úgyhogy meg se próbáld megmagyarázni!
Ideje acc nevet váltani,a jövőre nézve lehet jobban jársz.
 
Fent