Világ 61 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
na idefigyelj kispofa
a megjegyzéseid igen sértőek számomra
kb 1200 család megélhetését biztosítom vállalkozóként és nem hazudok
pont az ilyen alakok miatt vannak már csak 4 kontis szerverek, a kh-ás világnak hányigere van tőletek
ha hibázok én mindig bevallom
de olyat, amit nem követtem el, azt biztosan nem
láttam az állítólagos bizonyítékokat, scrin shotokat
1, sose játszok telon, max üzi irás
2. napközben melozok általában, igy mindenki tudja, caps lock-val írok

te kevered a szezont a fazonnal
v-50 nem volt dualom
egy vmikori korábbi világos dualom tette
vele már tisztáztam a dolgot hidd el

és azok osszák az észt, akiknek vaj van a fejük felett
azt miért nem irod, hogy ami klánba ott kezdtem, azt a vezérem eladta?
elég furcsának találom, hogy te 2 fajta mércével méred az embereket, és azok a faszagyerekek

Jojo nekem hazudgálhatsz, facedet is feltörte volt duálod, vagy onnan miert ment infó a túloldalnak?
Mondtam ne hazudgálj, kutyát nem érdekli mit találtál ki épp magadnak.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Ez még tőled is elég ostobán hangzik! :D Nem kell a csaholásod a lábamnál!

Bár ha jól belegondolok.... a klánvezetés, a sok levelezgetés..... áhhh megyek és közlöm a klánnal, hogy szükségem van egy Yacht-ra. Ezt másképp nem lehet idegekkel bírni! ;)

Ember pólót árulsz 11600ért,amit 2000ért megcsináltat magának a fanatikus posta költséggel is 3000 max, azaz már csak 1-1polon lehuzod a tagjaidat 8-9ezerrel.
Nem igaz, hogy ilyen szégyentelen viselkedések után, még milliós üzletekről meg jobbnál jobb nőkről hadobálsz, mikor mind2t max összeloptad valahonnan
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Ember pólót árulsz 11600ért,amit 2000ért megcsináltat magának a fanatikus posta költséggel is 3000 max, azaz már csak 1-1polon lehuzod a tagjaidat 8-9ezerrel.
Nem igaz, hogy ilyen szégyentelen viselkedések után, még milliós üzletekről meg jobbnál jobb nőkről hadobálsz, mikor mind2t max összeloptad valahonnan
Valamibol meg kell elni...
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Ember pólót árulsz 11600ért,amit 2000ért megcsináltat magának a fanatikus posta költséggel is 3000 max, azaz már csak 1-1polon lehuzod a tagjaidat 8-9ezerrel.
Nem igaz, hogy ilyen szégyentelen viselkedések után, még milliós üzletekről meg jobbnál jobb nőkről hadobálsz, mikor mind2t max összeloptad valahonnan
Noket honnan lehet lopni? Ugyan itt fiukat is lopnek. Benne vagy ebbe ugy latom. ;)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Ember pólót árulsz 11600ért,amit 2000ért megcsináltat magának a fanatikus posta költséggel is 3000 max, azaz már csak 1-1polon lehuzod a tagjaidat 8-9ezerrel.
Nem igaz, hogy ilyen szégyentelen viselkedések után, még milliós üzletekről meg jobbnál jobb nőkről hadobálsz, mikor mind2t max összeloptad valahonnan

Neked is van sok tagod, be kéne vezetned ezt a bizniszt, nem lenne gond a megélhetéssel :D
 

dodo123

New Member
A reakció pontszáma
15
te valóban bolond vagy
vagy nem tudsz olvasni, vagy nem jut el az agyadig, hogy mi történt
értelmezni se tudod azt, amit ide leirtam
minden jelszavam ugyanaz volt
igy semmit nem kellett feltörnie, csak belépnie
és hidd el megvan az aki tette
ráadásul szegről-végről rokonom is
nevet nem írok, mert a mai napig játszik
és nem is 1 világban, ráadásul ismered is
csak számodra ő a fasza gyerek
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
te valóban bolond vagy
vagy nem tudsz olvasni, vagy nem jut el az agyadig, hogy mi történt
értelmezni se tudod azt, amit ide leirtam
minden jelszavam ugyanaz volt
igy semmit nem kellett feltörnie, csak belépnie
és hidd el megvan az aki tette
ráadásul szegről-végről rokonom is
nevet nem írok, mert a mai napig játszik
és nem is 1 világban, ráadásul ismered is
csak számodra ő a fasza gyerek

Jól van jól van inkább azt mondom hogy igazad van, mert mindjárt kiderül csak az ikred volt és azért ugyanaz a Facebook címe mint neked, csak igazad legyen, sosem kemkedtel fogalmad sincs róla mi az, esku!
 

DeletedUser

Vendég
Ember pólót árulsz 11600ért,amit 2000ért megcsináltat magának a fanatikus posta költséggel is 3000 max, azaz már csak 1-1polon lehuzod a tagjaidat 8-9ezerrel.
Nem igaz, hogy ilyen szégyentelen viselkedések után, még milliós üzletekről meg jobbnál jobb nőkről hadobálsz, mikor mind2t max összeloptad valahonnan
DG számomra egy vicc, bár van, hogy kezdek pozitívan csalódni benne... állítólag jó védő, nem tudom.. meg csak a kiakadt formát láttam
De csak semmi személyeskedés..
Amit ehhez hozza fűznek, nagyon jól csinálja! Itt a környékünkön van egy alapszabály, üzletben nincs barátság.. ;) :p
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
állítólag jó védő

állítólag jó védő

állítólag jó védő

állítólag jó védő

állítólag jó védő

állítólag jó védő

állítólag jó védő

Gondolom az emoji-szabály itt is él, pls ne töröld, mert 3-nál több :D
 

dodo123

New Member
A reakció pontszáma
15
hidd el elég gondunk volt vele
mármint a családnak
mert ez csak játék, de a turpiszságra ugy derült fény, hogy céges lóvék is szárnyra keltek
ha nem közeli rokonom az anyja, már sitten ülne a gyerek

de ugy gondolom ez már nem ide és rátok tartozik
 

DeletedUser

Vendég
hidd el elég gondunk volt vele
mármint a családnak
mert ez csak játék, de a turpiszságra ugy derült fény, hogy céges lóvék is szárnyra keltek
ha nem közeli rokonom az anyja, már sitten ülne a gyerek

de ugy gondolom ez már nem ide és rátok tartozik
Asg a boriben?? :D :D :D
hahahaha
 
Fent