Világ 61 Csevegő

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Nope.
Igazanbol hogy kettot lapozol a szakacs konyve veletlen. Lehetett volna a Jo megoldas. :D
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
a tagjaid minosegen latszik is, h hany huzo ember tur meg teged.
nem értem......ti mindent jobban tudtok csinálni mint más. akkor ne itt osszátok az észt hanem csináljátok a dolgotokat a játékban. egy folytában azt szajkózzátok hogy mennyire szar a DA és a vezetése is. a tagok elhagynak stb. kik hagynak el? akik 1 világon velünk voltak? hmmmm érdekes .... vannak nálunk volt fs, hcs, és még sorolhatnám a klánokat. akkor azoknak is szar a vezetése? jaaa nem! az gondolom más! de mind1 mert itt csak ti lehettek a megmondó balfaszok. az a lényeg hogy téged mindenki imád és megtűr mert te egy király vagy !
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Nope.
Igazanbol hogy kettot lapozol a V61-es szakacs konyve veletlen. Lehetett volna a Jo megoldas. :D
Jólvan, de nem vagyok akkora ételművész. Akarom mondani a V61 hez nincs köze ételhez, csupán falunevekről diskurálunk mint a mákos bab ( 444|531 )
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
XD azért ez így elég nnyers ahogy írod, mikor a map FF része egy zsák cukorkáspapír volt mi meg kínlódtunk egy csomó idióta miatt és gyakorlatilag a belső egyet NEM értés amiben erősen részt vett Dr. =ILOVEZIK= aki a belső fingszelést és fogyasztást taglalta. Dééévéknek elég lett volna ülni és nézni egyébként tönkretette volna egymást a két szövetséges klán. Igen kikaptunk, de azért szívesen dörgölnék egy két dolgot úgy cakompakk az egész Random tagságnak :). De nem fogok, mert tojok rája a plecsni az övék a többi finghajtás.

Hát igen, légilyós azért bukott 200-ból 230 falut, mert csak az FF volt szar, nem ám Ti mindketten :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
qoCUYnw.png


Múltkor törőve lett minden 3-nál több smiley, és az volt az üzi, hogy ne használjunk 3-nál több smileyt, én most szabálytudatosan jelentettem a 3-nál több smileyt mert ha szabályszegést látok kötelességem jelenteni, erre ezt kaptam, amikor jelentettem a 3 smileyt. Segítsetek, hogy akkor most a 3-nál több smiley az gond-e avagy sem.
 

Deleted User - 1545547

Vendég
qoCUYnw.png


Múltkor törőve lett minden 3-nál több smiley, és az volt az üzi, hogy ne használjunk 3-nál több smileyt, én most szabálytudatosan jelentettem a 3-nál több smileyt mert ha szabályszegést látok kötelességem jelenteni, erre ezt kaptam, amikor jelentettem a 3 smileyt. Segítsetek, hogy akkor most a 3-nál több smiley az gond-e avagy sem.
1593975335402.png
 

DeletedUser20335

Vendég
qoCUYnw.png


Múltkor törőve lett minden 3-nál több smiley, és az volt az üzi, hogy ne használjunk 3-nál több smileyt, én most szabálytudatosan jelentettem a 3-nál több smileyt mert ha szabályszegést látok kötelességem jelenteni, erre ezt kaptam, amikor jelentettem a 3 smileyt. Segítsetek, hogy akkor most a 3-nál több smiley az gond-e avagy sem.

Múltkor is el lett mondva, hogy semmi gond vele ha több mint 3 smiley van :)
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
nem értem......ti mindent jobban tudtok csinálni mint más. akkor ne itt osszátok az észt hanem csináljátok a dolgotokat a játékban. egy folytában azt szajkózzátok hogy mennyire szar a DA és a vezetése is. a tagok elhagynak stb. kik hagynak el? akik 1 világon velünk voltak? hmmmm érdekes .... vannak nálunk volt fs, hcs, és még sorolhatnám a klánokat. akkor azoknak is szar a vezetése? jaaa nem! az gondolom más! de mind1 mert itt csak ti lehettek a megmondó balfaszok. az a lényeg hogy téged mindenki imád és megtűr mert te egy király vagy !
na latod, tudsz re Dongavoros hsz t irni :D :D :D :D
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Hát igen, légilyós azért bukott 200-ból 230 falut, mert csak az FF volt szar, nem ám Ti mindketten :D
Jó védd Furiékat, de nem voltál ott és nem láttad azokat a levelezéseket meg hozzáállást amit produkáltak a barátaid. Sokkal többet írnék erről a dologról, de nem tudom van e értelme.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Jó védd Furiékat, de nem voltál ott és nem láttad azokat a levelezéseket meg hozzáállást amit produkáltak a barátaid. Sokkal többet írnék erről a dologról, de nem tudom van e értelme.

Dehogy védem furiékat, Dévvel spanoltam ott egyedül. Én csak azt mondom, hogy nem fair különbséget tenni, mert mindketten ritkagyászok voltatok, és kikaptatok előnyből.
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Dehogy védem furiékat, Dévvel spanoltam ott egyedül. Én csak azt mondom, hogy nem fair különbséget tenni, mert mindketten ritkagyászok voltatok, és kikaptatok előnyből.
Kapsz 2000-2500 nukot 1 percen belul a távoliak érnek be elsőnek a kozeliek utolsónak a forgás miatt, mesélj nekem te úgysem vagy ritkagyász hogy védesz le ilyen támadást ha nincs semmi és senki! Taníts mester, itt az idő megvillantantani a tudásod mert sértegetni meg oltani nagyon tudsz amit más szájából kapartál össze magadnak.
Na itt befejeztem, köszi!
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1530803

Vendég
Megtette. Fél év alatt több LEV-et szedett össze, mint szalán kivül bárki más azon a szerón 1 év és 2 hónap alatt. Ráadásul nem 2000-es faluelőnyben, hanem 4000-es hátrányban. Arról nem beszélve, hogy itthon a constans pressure ismeretlen fogalom és mindenki csak armázni tud ide-oda. Ergo ha 1 szer védesz lassabb szerón egy hónapra megvagy. Rolira hetente vagy másfél hetente mentek az OP-k közben meg a katakörök végig. Hope nem volt 5000 bejövő alatt másfél hónapon keresztül. (Roli volt a téma, de Hope is megtette)
 
Fent