Csevegő

Deleted User - 1528109

Vendég
Nem akarok én senkit provokálni, de szeretném azt megkérdezni, hogy miért vannak olyan fiókok a játékban, amelyek évek óta futnak és sosem voltak kitiltva egy percre sem? Nem értem a logikát. Én játékos koromban évek óta ugyan azt a farm scriptet (legális, bárki számára elérhető a fórumon) használtam, amíg volt aktív világom és sosem lettem kirakva.
Értem én, hogy nem kellemes az, ha valaki időt öl a játékba, majd ki rakja a Support, de azért tegyük már a szívünkre a kezünket és nézzünk magunkba könyörgöm. Ne akarjunk mindent a supp nyakába varrni.. A korábbi csapat engem spec. nem érdekel, megvan mindenkinek róluk a véleménye, de a mostani csapat úgy hiszem, hogy nem szolgált rá arra, hogy korruptnak titulálják őket és be is támadják az egész brigádot.

Az pedig főként bosszant, hogy a jobb probléma megoldás helyett a rosszabbik opciót választja néhány játékos, hiszen lejon fórumra. Mindenki számára elérhető a Support rendszer és állunk készséggel a problémák előtt.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Én nem vitázni jöttem de ha valaki 0-24 be c vel farmól azt hogy lehet farm botnak nézni :D
Aki látott már farm botot az tudja hogy kézzel sokkal többet lehet farmolni és én most nem azt mondom hogy korrupt a supp hanem hogy alapvető hibák vannak a bot szüröttőkbe mert lehetlen hogy botot érzékelt nálunk nyilván elküldtük suppnak kivizsgálásra de ted a szívedre a kezed fogtok bármit is kezdeni vele vagy már rég töröltétek? :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Ha cvel farmoltal lehet beugrott 1 botvedelem amíg te épp a dolgod végezted és egy nehezek volt a betűn hogy lenyomva maradjon. Aztán beleugrott abba a védelembe. :D
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Én nem vitázni jöttem de ha valaki 0-24 be c vel farmól azt hogy lehet farm botnak nézni :D
Aki látott már farm botot az tudja hogy kézzel sokkal többet lehet farmolni és én most nem azt mondom hogy korrupt a supp hanem hogy alapvető hibák vannak a bot szüröttőkbe mert lehetlen hogy botot érzékelt nálunk nyilván elküldtük suppnak kivizsgálásra de ted a szívedre a kezed fogtok bármit is kezdeni vele vagy már rég töröltétek? :)
te nem szegyelled a pofadat oszinten???
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Hát súlyt nem használok farmoláshoz csak nyersikiegyenlitönél meg mind3-man farmkezelőből kattingatuk a c-t azért nem értem :D
És nem azért firtattom ezt annyira mert érdekel hogy vissza engednek vagy nem vagy mert sírhatnékom van hanem hogy mással nem forduljon a jövőbe elő ilyen mert ez csak ront a így is kevés játékos állományon
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Örvendek, hogy ennyire bízol bennünk és abban, hogy két kattintást jelentetek nekünk. Minden szemszögből megvizsgálták a kollégák a problémát, így született ez a döntés. Ám ha úgy véljük/vélik a csapattagok, hogy szükséges a rendszer szempontjából a javítás, akkor elküldik a fejlesztőknek a hibát, hogy minél gyorsabban orvosolják a helyzetet. Írom és továbbra is vallom azt (ahogy a többiek is), hogy mindenki játékostként került be hozzánk és nem célunk az, hogy szivassuk itt a népet. Mindenkitől távol áll ez, aki bent van a csapatban.
Nekünk Supportereknek a fair játékot kell biztosítani, ezért vagyunk itt. Ám fentartom azt a jogot magunknak, hogy emberek vagyunk és hibázhatunk. Ha te valóban úgy érzed, hogy hibáztunk, akkor bármikor várunk a Supp rendszeren téged, kulturált hangnemben persze. Ott hamarabb kerül az ügyedre megoldás, mintha a fórumon bizonyítod ártatlanságodat. Ha ártatlan vagy, akkor a kollégák bármikor visszaengednek téged, ezt biztosra állíthatom neked:)
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
Minek generálsz feleslegesen feszültséget?
Épp normálisan szeretném ezt megvitatni vagy ötleteket találni rá hogy miért gondolták hogy bot....
azt ugye tudod hogy amit itt csinálsz csak provokálás?
el lett mondva hogy erről nem lesz itt beszélve de te csak húzod a supp agyát..ha valamit meg akarsz velük beszélni ott a supp felület vagy itt fórumon a privát beszélgetés ott beszélj velük. :) de persze az nem jó neked mert te csak szerepelni akarsz plusz jobb színben feltüntetni magatok amivel nincs is baj de inkább menjél velük "szobára" mert itt nem fogtok dülőre jutni
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Amint a szabályokban is áll, kizárásos ügyek kitárgyalása nem engedélyezett a fórumon. A szabályok, büntetések, kizárások és egyéb ezzel kapcsolatos információk nem vita tárgya, erről az InnoGames, illetve a Support Csapat dönt. Aki ezen bejegyzésem után is úgy gondolja, hogy a fórum legalkalmasabb hely ennek kibeszélésére, akkor annak segíteni fogunk, hogy elkövetkezendő napjai ne a fórum percenkénti frissítéséből álljon új tartalmakra reagálása céljából.
 

DeletedUser20221

Vendég
Hát súlyt nem használok farmoláshoz csak nyersikiegyenlitönél meg mind3-man farmkezelőből kattingatuk a c-t azért nem értem :D
És nem azért firtattom ezt annyira mert érdekel hogy vissza engednek vagy nem vagy mert sírhatnékom van hanem hogy mással nem forduljon a jövőbe elő ilyen mert ez csak ront a így is kevés játékos állományon
Ez majdnem felér egy beismerõ vallomással, mert ha nem vagy bűnõs akkor érdekelne és a support remdszeren lennél és ott bízonyitanál. Ez itt csak komédia.
 

-MateD-

Active Member
A reakció pontszáma
159
Amint a szabályokban is áll, kizárásos ügyek kitárgyalása nem engedélyezett a fórumon. A szabályok, büntetések, kizárások és egyéb ezzel kapcsolatos információk nem vita tárgya, erről az InnoGames, illetve a Support Csapat dönt. Aki ezen bejegyzésem után is úgy gondolja, hogy a fórum legalkalmasabb hely ennek kibeszélésére, akkor annak segíteni fogunk, hogy elkövetkezendő napjai ne a fórum percenkénti frissítéséből álljon új tartalmakra reagálása céljából.
Bocs, hogy megkérdezem, de pontosan miért is van ilyen szabály?
 
Fent