Világ 60 Csevegő

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Jó reggelt harcostársak!

Most nézem a Vikingek meg elvitték a gulyásgyereket, mint a cukrot. Pár napja felkente magát, most meg a 9k pontos faluját behúzták. Nagy teher lesz így Marrow meg Light kettősön, 51-en farkasszemet néztek, de most vállvetve kell harcolniuk vagy kiűzik őket a kontinensről.
Nyugi reggelre már vissza is veszi:Ddd Ahogy elnézem, hamar visszarántotta a falut:)
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Még jó, hogy nem lehet sereget venni ppért, mert kezdőből forogna az ottani Viking tagokra. :D
Adok rá egy 80%-ot hogy megint elviszik majd, húz egy újabb falut nekik, jó fej ez a gulyásgyerek.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
igen a tozsde tolti sajat magat is, legalabbis az elejen.
ennek ket oka van, az egyik a botok kiszurese(buta botok), masik meg a tiszta hasozn.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Na halljuk,melyik supporter iszogat mostanság? :D

Klánháború Csapatma ekkor: 02:00
Kedves Játékosok,

Kérünk, vegyétek tudomásul azt, hogy hamarosan időátállítás lesz a szerveren.

okt 25, 2020 02:59:59 után, az óra visszamegy 1 -vel.

- A Klánháború Csapata
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Na halljuk,melyik supporter iszogat mostanság? :D

Klánháború Csapatma ekkor: 02:00
Kedves Játékosok,

Kérünk, vegyétek tudomásul azt, hogy hamarosan időátállítás lesz a szerveren.

okt 25, 2020 02:59:59 után, az óra visszamegy 1 -vel.

- A Klánháború Csapata
InnoGames robot kapott rövidzárlatot. Ennyit a gépek lázadásáról...
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Érdekesen alakulnak a dolgok, FS újabb falut bukott a Vikingek ellen, akik a Royal klánt is ütik szépen. Royal 2 tűz közé fog szorulni, nyugatról a Vikingek, keletről pedig a zord tél fog közeledni és egy minimális részen, a kontihatárnál fognak csapdába esni. Ha nem találnak ki valamit, de gyorsan, akkor ők ki is szálltak a versenyből.
WS klánnak kulcsszerepe lehet, hogy vajon meddig tudnak kitartani az FS ellen, Winter helyében lepaktálnék velük, amolyan elővéd szerepet játszhatnának.
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Már magam se tudom ki vagyok, mondták már, hogy Eklézsiás, Swak, DJ meg hogy király (Dongabi) vagyok. Lehet pár nevet ki is hagytam, teljesen összezavartok. De én pusszihántör 4. változata vagyok, továbbfejlesztett verzió.
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Nem lehet mindig csak vadászni, hiába tömöm magamba a kamardát, nem bírom. Meg aztán itt is van pár potenciális célpont, akire kivetném a hálómat, szeretem az egirl-öket.

-NooBLeadeR- bocs, de nem tudom ki vagy, azért egy szintet megtartanék, ha nem sértődsz meg. Bár Don meg Swak után már nem tudom van-e lejjebb.

Ha gondoljátok jósolok nektek egyet a varázsgömböm segítségével.
 
Fent