Világ 60 Csevegő

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
5nappal ezelőtt kivették a morált is,ergo a kicsi klánok és játékosok végleg halálra vannak ítélve...

Azért az remélem megvan, hogy pár hónapja mindenki a fórumon és a supporton is azért kampányolt, hogy rossz az hogy a morál a szerver végig aktív és meg kéne szűnnie később. Most pedig akkor mégis jól van így?
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Ez itt elhelyezkedés és klánfügő. Persze egy jo starter klának halál a morál de a kisebb kevésbé szervezet csak játszani akaró klánoknak tökéletes védelem igy ennek sose lesz olyan hogy mindenkinek jó legyen :)
Az idő alapú az teljesen jó meglátásom szerint mert ott van eséje a kisebb klánoknak de a vakmerők is jol tudnak falukat hozni egy idő után :)
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1545547

Vendég
Azért az remélem megvan, hogy pár hónapja mindenki a fórumon és a supporton is azért kampányolt, hogy rossz az hogy a morál a szerver végig aktív és meg kéne szűnnie később. Most pedig akkor mégis jól van így?

Az tokeletes, hogy a moralt kiszedtetek. Amit Light akart irni, az a moral es az erosites kuldes-blokk viszonya.
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Az északi szövetség ma tátott szájjal futott bele abba a bizonyos erdőbe. Ha bárkiben is volt még kétség a szerver sorsát illetően, most már ő is beláthatja, hogy ez bizony FS győzellem fog zárulni. Innentől még simább lesz, északon a játékosok morálja most valahol a szibériai hőmérséklettel lehet egy szinten. Vagy fogalmazhatnék úgy is, hogy nem olyan régen a supp kivette a morált a kicsik kárára, az FS meg az északi klánoktól vette el most. :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.186
Az északi szövetség ma tátott szájjal futott bele abba a bizonyos erdőbe. Ha bárkiben is volt még kétség a szerver sorsát illetően, most már ő is beláthatja, hogy ez bizony FS győzellem fog zárulni. Innentől még simább lesz, északon a játékosok morálja most valahol a szibériai hőmérséklettel lehet egy szinten. Vagy fogalmazhatnék úgy is, hogy nem olyan régen a supp kivette a morált a kicsik kárára, az FS meg az északi klánoktól vette el most. :D

Lévén Te vagy az egyetlen, aki szerint az FS győzelme valaha is veszélyben forgott, így szerintem nem lepődik meg senki :D
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Az északi szövetség ma tátott szájjal futott bele abba a bizonyos erdőbe. Ha bárkiben is volt még kétség a szerver sorsát illetően, most már ő is beláthatja, hogy ez bizony FS győzellem fog zárulni. Innentől még simább lesz, északon a játékosok morálja most valahol a szibériai hőmérséklettel lehet egy szinten. Vagy fogalmazhatnék úgy is, hogy nem olyan régen a supp kivette a morált a kicsik kárára, az FS meg az északi klánoktól vette el most. :D

eki neked amúgy fs részvényeid vannak?
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Lévén Te vagy az egyetlen, aki szerint az FS győzelme valaha is veszélyben forgott, így szerintem nem lepődik meg senki :D

Ugyan kérlek, én már szeró előtt megmondtam, hogy behúzzák, raktam is rájuk egy tizest tippmixen. :D
Viszont sokan kételkedtek a szavaimban és a varázsgömb erejében, köztük a nem olyan régen legendává nőtt viking tag a fronton.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Konkrétan csak az FS mondta, hogy nem ők a favouritek és ők sem azért mert úgy is gondolták, hanem azért, hogy a nyomást levegyék magukról. Igy is egy gyorsan záródó szerver, bár ugye Light megmondta a játékosállomány nem csökken, sőt v60 bebizonyitotta, hogy növekszik. Véletlenül sem a karantén miatt történt ez a spike és még azt se vette észre, hogy ez nehezitette meg nekik a szervert. Toborzással a kis klánok több területhez jutottak, mint általában illetve több falut kellett erővel/nemessel felszedni az FS-nek és ez több időt adott a másik oldali klánoknak. Ha nincs karantén valszeg vége lenne már a szervernek.
 
Fent