Világ 58 Csevegő

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Kit érdekel? :D De utána nem kéne ilyesmivel foglalkozzon egyik félnek sem, hanem csak "normálisan" játszani, mint ahogy mielőtt be nem vezették azt, hogy nincs érmecsökkentés meg morál kiszedés.

Bárcsak , bárcsak :D

Akkor kerülne más dolog ,amiben mi vagyunk a gonoszak :D

Habár ,a Hiéna sem egy angyal állat :D
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Azért feltenném a kérdést, hogy penge vajon kit idegesített jobban?
A, Engem, mert több tíz oldalon át a róla szóló veszekedést kellett olvasnom?
B, Titeket, akiknek szerintem jól esett egy kis vita-time vele?

Nagy dilemma ez, segítsetek!

Persze, nyilván viccelek, tehát ne haragudjon meg senki.
 

Deleted User - 1334431

Vendég
Van persze ,penge.

Viszont ettől függetlenül még egy bizonyos határon belül van
én értem, de az a bizonyos határ elég szubjektív, mindenkinek más. Nameg azért vannak ott még mások is, nem feltétlen szájkarate területen :D Na, de nincs miért belemenni ebbe. Úgyis mindenki a saját igazával maradna csak, ami nem feltétlenül gond.
 

penge66

Active Member
A reakció pontszáma
118
Azért feltenném a kérdést, hogy penge vajon kit idegesített jobban?
A, Engem, mert több tíz oldalon át a róla szóló veszekedést kellett olvasnom?
B, Titeket, akiknek szerintem jól esett egy kis vita-time vele?

Nagy dilemma ez, segítsetek!

Persze, nyilván viccelek, tehát ne haragudjon meg senki.
Ne mártírkodj, örültél, hogy végre van egy kis dolgod. :p Más napokon meg unottan böngészed a néma topicokat, várva, hogy mikor írok valamit amire kiszalad az egész cotl és van egy kis izgalom :p :D
 
A reakció pontszáma
35
Most ha elkülönitted a kh ami stratégiai háborús játék... vedd az igazi háborúkat amik lezajlottak a világban jó stratégiai húzásokon dőltek el a harcok es nem azon veszekedtek melyik fél volt gerinctelenebb a furfangosabb győz aki agyal is kicsit nem csak megy előre az ól ajtónak! Ez itt is működik a szabályokon belül marad az mindent lehet attól függetlenek milyen gerinc kell hozzá!
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Érdekes hogy egy kiegyensúlyozott világon hirtelen mennyire értékét veszti a tisztesség az ellenfelekkel szemben :) Kicsit csalódott vagyok,de be kell látni,hogy ez a realitás a legtöbb szerveren...Tömeges jelentgetések,support ismerősökre ráhatás,saját support tagság kihasználása más supporterek befolyásolására ,indokolatlan kizárások ,belsőzött ellenséges játékosokkal faluátvétel lebeszélése,játékosok megkeresése ellenfélből faluátadásra,morálharcosok toborzása...mi lesz még itt...ez szimplán szomorú,pedig tényleg szép kiegyensúlyozott szerver lenne két egyenlő féllel...ehellyett meg azt látom,hogy 1-1 ingyenfaluért a felek eladnák a saját anyjukat is...nem lehetne,hogy egyszerűen csak tiszta harccal legyen eldöntve ki a jobb?
Szia te$ó!
Plecsni helyére nem kell valaki? Neki ki se fér, nekem meg jól jönne 60on!
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
ha már
44391k.jpg
 
Fent