Világ 58 Csevegő

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Nekünk csak 2 van :eek:

Nekünk meg csak 1,5 ha ennyire cicázunk.. :cool:
Továbbá Ez van titkos ügynökök kiderítettek valamit rólad,mely nem maradhat tovább leplezetlen.
Ismeretlen forrás bizonyítja hogy Tibax a Hiénák újdonsült vezére (Királya) trónfosztásra készült a Dicső DonGábor ellen,s egyben bosszút forralt a sok éven át tartó elnyomás okán.
DonGábor sajnálatos pénzügyi válsága miatt Asgardia csődöt jelentett,így Tibax vezér jogosan harc nélkül nyerte el a királyi titulust.
Toborzó videóban mindent el is mond a terveiről,a fentebb elhangzottak ezzel igazolást nyernek.

 

DeletedUser19040

Vendég
Szálljatok már le donról.Itt sincs és nem is lesz.Mit kell folyton rajta lovagolni?Egy béna játékos és a királyságos faxsága is megbukott.Kész.Nem kell tovább foglalkozni vele.

Inkább tanuljatok meg játszani, mert az nem igen megy a szevrer 80%-a kb szememben amatőr.10% közepes.5% haladó.A többi meg én vagyok és pár ember :p
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Nekünk meg csak 1,5 ha ennyire cicázunk.. :cool:
Továbbá Ez van titkos ügynökök kiderítettek valamit rólad,mely nem maradhat tovább leplezetlen.
Ismeretlen forrás bizonyítja hogy Tibax a Hiénák újdonsült vezére (Királya) trónfosztásra készült a Dicső DonGábor ellen,s egyben bosszút forralt a sok éven át tartó elnyomás okán.
DonGábor sajnálatos pénzügyi válsága miatt Asgardia csődöt jelentett,így Tibax vezér jogosan harc nélkül nyerte el a királyi titulust.
Toborzó videóban mindent el is mond a terveiről,a fentebb elhangzottak ezzel igazolást nyernek.


Jól emlékszem, hogy az Ez Van 53-on is az ilyen nagy mellényes dumákba bukott bele, azzal hogy a világot magára haragította?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Nekünk meg csak 1,5 ha ennyire cicázunk.. :cool:
Továbbá Ez van titkos ügynökök kiderítettek valamit rólad,mely nem maradhat tovább leplezetlen.
Ismeretlen forrás bizonyítja hogy Tibax a Hiénák újdonsült vezére (Királya) trónfosztásra készült a Dicső DonGábor ellen,s egyben bosszút forralt a sok éven át tartó elnyomás okán.
DonGábor sajnálatos pénzügyi válsága miatt Asgardia csődöt jelentett,így Tibax vezér jogosan harc nélkül nyerte el a királyi titulust.
Toborzó videóban mindent el is mond a terveiről,a fentebb elhangzottak ezzel igazolást nyernek.


Na, Witcher talált valakit, aki kirakja :D
 

DeletedUser20154

Vendég
Kéne kabbeujjas, skypeon van olyan, hogy a csávó letolja a gatyáját, az is jöhet, meg jó lenne valami az "akkor a *********" kiváltására, ami szalonképesebb annál.
Végül is ebből lett valami? Gondolom amit töröltek hszt abből már nem. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18930

Vendég
Szeretném felhívni a figyelmet a RIAA klánra.
Mit szipuá?
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Valami lehet benne..
1902 bővítmény megtekintése

Miután lecsekkolt mindent Tündérbogyi" le is lépett!:)
El tudom képzelni milyen sorsfordító infókat vihetett magával egy akkor még csak 4 napja futó szerveren. Biztos az egész Random arról beszélget már, hogy nálatok ki hogy köszönt be először a csevegő topikban :D
Bocs, magas labda volt :)
 

DeletedUser15604

Vendég
Szálljatok már le donról.Itt sincs és nem is lesz.Mit kell folyton rajta lovagolni?Egy béna játékos és a királyságos faxsága is megbukott.Kész.Nem kell tovább foglalkozni vele.

Inkább tanuljatok meg játszani, mert az nem igen megy a szevrer 80%-a kb szememben amatőr.10% közepes.5% haladó.A többi meg én vagyok és pár ember :p

Hi !
Szeretnék a mentoráltad lenni nagyon profi elemzőnek tűnsz és tetszik, hogy őszintén emelted ki magad a tömegből nem álszenetskedsz v bármi ilyesmi... érdekelne 5 napos szerón, hogy lehet eldöntedni valakiről hova tartozik? pl Underteker hát az nagyon op TOP farm TOP pont egész nap ott ül, kattintgat, ez az élete OP farm --> biztos átlátja a mapot vagy én nem is tudom elakadtam ezért kéne a segítség...
 

DeletedUser19040

Vendég
Nem leszek a mentorod a klánodban van elég ember aki segítsen.Bár amúgy is szerintem csak hülyéskedsz.Onnan tudom eldönteni, hogy ki jó és ki nem, hogy a fél szerverrel játszottam már.Vagy ellenfélként vagy pedig klántagként vagy szövetségesként.Illetve jó pár embernek tudom, hogy gerince sincs és bármit meg tesz a sikerért ami néha fordítva sül el.Nagyon sok olyan játékos van aki játszik és nagyon sok szerón megtalálható, de mivel nem fejleszti magát nem fog a szűk keret tagja lenni soha.Illetve nem ismerem a klántársadat kérdezd meg tőle mit hogy csinál :) Bár nem nagy tudás kell a farmoláshoz :)
Illetve attól, mert én valakit amatőrnek tartok vagy bármilyennek az nem azt jelenti, hogy lenézem.Az csupán a véleményem a tudásáról, mint másoknak is van rólam.Viszont attól ugyan úgy okozhat meglepetést és fejlődhet.Tehát senkit se veszek félvállról.
 

DeletedUser15604

Vendég
Látod én tanulnék, lelkesen próbálkozok, de úgy érzem képtelen vagyok áttörni a falat. Most is azt kapom, hogy amit szeretnék elsajátítani még csak nem is létezik... Nálla már próbálkoztam nagyon elutasító volt úgy érzem ha évekig próbálkoznék se árulná el a titkokat amiktől olyan sikeres. Esetleg van itt bárki a klánból aki van olyan jó mint ő, fel is vállalja és segítene?
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Látod én tanulnék, lelkesen próbálkozok, de úgy érzem képtelen vagyok áttörni a falat. Most is azt kapom, hogy amit szeretnék elsajátítani még csak nem is létezik... Nálla már próbálkoztam nagyon elutasító volt úgy érzem ha évekig próbálkoznék se árulná el a titkokat amiktől olyan sikeres. Esetleg van itt bárki a klánból aki van olyan jó mint ő, fel is vállalja és segítene?

Itt Zsömi a legélesebb kés a fiókban. Az ő tudása mindannyiunkét egybevéve is kenterbe veri, nagy kő esett le a vállunkról, mikor megtudtok, hogy csak ppzni jön.
 

DeletedUser15604

Vendég
Itt Zsömi a legélesebb kés a fiókban. Az ő tudása mindannyiunkét egybevéve is kenterbe veri, nagy kő esett le a vállunkról, mikor megtudtok, hogy csak ppzni jön.
akkor jó érzékkel keresek mentort, de látod, hogy ő sem osztaná meg velem a tudását már az 1. válaszában a kifogást kapom, hogy miért nem :/
 
Fent