Világ 58 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Sziasztok.

Fog jönni nagy klán a szeróra, én csak a cotlról hallottam, elv ők nem nagy szám meg valami kezdő tibax hoz klánt.
Nekem a favorit és tuti befuto witcherék, vagy lesz más nagymultu erős klán?
 

DeletedUser20148

Vendég
Zs3ml3 is ott lesz. Gyorsan elbukjátok akkor a világot. :)
 

DeletedUser19612

Vendég
Sziasztok.

Fog jönni nagy klán a szeróra, én csak a cotlról hallottam, elv ők nem nagy szám meg valami kezdő tibax hoz klánt.
Nekem a favorit és tuti befuto witcherék, vagy lesz más nagymultu erős klán?

Szerintem az ATL a favorit,vagy talán a V53-om győztes ALH vagy mi,ők képesek igazán nagy tömegeket egyesíteni,s ezen okból,s a Technikai klán csábítása okán Eki majd elhagy titeket,Witcher-t megint elárúlják,HNK meg csak próba szerverezik,így Random s ALH végjáték lesz,ahol ALH bebizonyítja dicső erejét s a háború utáni 4-ik nap kollektívan törölnek,hogy ne kelljen nagyon bealázni a Randomot.
Viszont a randomból Sophie megint kilép,s szétesik a random így a törlést visszavonja az ALH,s meg is van a győztes.
Eki jóslata teljesül,s ALH ezzel a második világát is behúzza,ezzel bizonyítva a legjobb a magyar KH-ban.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19482

Vendég
Amúgy lehetne minden világnak nyitni egy Discord szervert, vagy ragaszkodnak a KH adminok a fórum használatához?
 

DeletedUser19482

Vendég
Ahha...szóval ti ilyen maradi, konzervatív emberek vagytok? Mi a baj a kommunikációt segítő és azt minden tekintetben maximálisan kielégítő szoftverrel, mely látványosan jobb a KH által biztosított "eszközöknél"? :D
Majdnem ugyan az, mint a skype, csak sokkal több a lehetőség.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Ahha...szóval ti ilyen maradi, konzervatív emberek vagytok? Mi a baj a kommunikációt segítő és azt minden tekintetben maximálisan kielégítő szoftverrel, mely látványosan jobb a KH által biztosított "eszközöknél"? :D
Majdnem ugyan az, mint a skype, csak sokkal több a lehetőség.

Miért érné meg az Innonak a saját platformjairól átterelni máshova az embereket szándékosan? Úgyis mennek maguktól.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Nem kellene tovább a platformjukra költeni? :D

Igen, valóban jobban mutat a negyedéves elszámolásokban, hogy 0-nál nem sokkal több helyett pontosan 0 főből áll a közösség. A Facebook is gyökér szerintem, hogy Messengeren megy a chat, hisz mehetne dc-re, és még nem is kellene költeniük a saját cuccukra.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Ahha...szóval ti ilyen maradi, konzervatív emberek vagytok? Mi a baj a kommunikációt segítő és azt minden tekintetben maximálisan kielégítő szoftverrel, mely látványosan jobb a KH által biztosított "eszközöknél"? :D
Majdnem ugyan az, mint a skype, csak sokkal több a lehetőség.

Egyrészt ki akarná letölteni dct, mikor itt csak beírod a honlapot és van minden?
Másrészt ez egy játék, nincs szükség hangalapú kommunikációra, főleg nem a fórumján. Mi messenger csopit használunk, de azt is azért, mert gyorsabb a kommunikáció, hamarabb megjelenik mint a kh... Ha nagyon akarod menj dcre, de én és szerintem nem vagyok egyedül azokkal akik kihagynák, nem maradi vagyok, csak szerintem van elég applikáció. ;)
 
Fent