Világ 58 Csevegő

Denali

Well-Known Member
A reakció pontszáma
308
Persze, hogy szétkatáztam a tanyád. Üres volt a falu, gringho indult rá nemessel 2 óráról, nekem csak nuke volt hátul, 1-1 mezőről 2 nukeval mint mondtad nulláztam a tanyát, a falat meg ugye már leütötted magadnak. 30 volt rád a morálom és akkoriban még több ék volt a közelben, amikből 2 óra alatt akár be is érhettek volna lovaggal. Viszont így, hogy nem tudtál falat húzni, meg sem próbáltátok védeni és a hencegésed is elmaradt. :D:p
A nukeim pedig ma 20k híján lemaradtak a napi letről, szóval annyira nem ütnek rosszul.

Kivételesen tévedsz, nem tudod a részleteket. De megtartom magamnak az igazságot. ;)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Most komolyan elkell magyaráznom a "-" jelentését? Nebasszunk már..Azt hittem nem 11 évesekkel kommunikálok...

Igen, 11 faktoriális minusz 15 faktoriális az egy eléggé negatív szám. De ha már 11 évesekkel kommunikálsz, magyarázzad már el, hogy 5 nemes után miképp marad 1% hűség elmondásod szerint, amikor 5*20 általában nettó 100? (ha poénnak szántad, akkor jó szar). És Te 11 évesezel le engem, mikor egy olyan dolgon sírsz ami figyelj..... TOTÁL RANDOM. Biztos a modik ott üldögélnek, és állítgatják a hűségedet. És nyilvánvalóan a 479 faludból egyik se jött sose 3 nemessel, nem volt olyan streaked, amikor mindent bemákoltál, csak és kizárólag 20 hűségekkel, falunként 6 nemessel foglaltál mindig, igaz? Én nem hittem azt, hogy nem 11 évesekkel kommunikálok, hanem tudom :D Nem szeretem a fölös hisztit (már).
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
mawsP4m.png

Látod mekkora úr vagyok, csak a kedvedért felálltam megkeresni :D
 

Charloss

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
186
Fiúk-lányok, péntek este van, ahogy nézem a statokat két darab armát vészeltetek át egyik-másik nap, inkább menjetek pihenni, lazulni, bulizni a marakodás helyett.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Te Varmax , miért kell mindig át menni ,durva személyeskedésbe ? :D

Hoztál falut , hozzot a klánod falut ,és mégis itten csinálod a fesztivált , ahelyett hogy örülnél :p

(De gondolom ,ez már valami extrém lvl ,hogy ha falu jön ,akkor is idegeskedni kell ,amihez én kicsi vagyok )


Ám jó arma volt ,Grat :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Te Varmax , miért kell mindig át menni ,durva személyeskedésbe ? :D

Hoztál falut , hozzot a klánod falut ,és mégis itten csinálod a fesztivált , ahelyett hogy örülnél :p

(De gondolom ,ez már valami extrém lvl ,hogy ha falu jön ,akkor is idegeskedni kell ,amihez én kicsi vagyok )


Ám jó arma volt ,Grat :)

Vakkmaksz már csak ilyen, tudod milyenek a doktorok
 
Fent