Világ 58 Csevegő

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Ha jól sejtem Tibax irományára gondolsz kötekedésként,és ezt általánosítod a többi hozzászólásra.Valóban Az a hsz kötekedés,amit egyedül Ulti vette fel nagyon,nyílván a Tibax felé irányúló unszimpátia miatt,majd el is csendesült az egész,de mindenki más normális párbeszédet vagy trollkodást folytat a másikkal éppen ezért ez tényleg leginkább csak egy felfújt dolog. :)

Ennek csak a fele igaz, a vérmérsékletem normális maradt. :D
 

Kappl

Kappl.pont.macsó
A reakció pontszáma
494
csak ilyen a stílus, mint ahogy kappl-nek. Ő jött ki egy gúnyos írással, de ha válaszolnak neki akkor nekünk van nagy arc.. :D
Én jöttem ki egy szemét, gúnyos, trágár, mocskos írással, majd Baxi valahogy behekkelt elém egy írást, amibent a klánomat akarja uszítani Miléna ellen.
Tégedisazeszedértszeretlek :D :p
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.114
Engemet nemzavar Amugy ha egykicsit baszogatnak majd vissza baszogatok. Laza vagyok mint a turmixolt meduza.:D

Mivel ma a aonen fiokba le jar a cotl altal kert vesz helyettes status om igy akkor ez uton is a koszonnom a HNKnak eszt a par nap izgalmat a COTL nak pedig a segitsegeket.

Meg talalkozunk a server folyaman
Bw
Egy ujjabb morale fighter :p
 

SpangLee*

V58 & V62 & Classic
A reakció pontszáma
139
Én jöttem ki egy szemét, gúnyos, trágár, mocskos írással, majd Baxi valahogy behekkelt elém egy írást, amibent a klánomat akarja uszítani Miléna ellen.
Tégedisazeszedértszeretlek :D :p

Végülis tibax nem egy arcoskodásra válaszolt , na mindegy :D :D
 
Fent