Világ 58 Csevegő

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Érdekes hogy egy kiegyensúlyozott világon hirtelen mennyire értékét veszti a tisztesség az ellenfelekkel szemben :) Kicsit csalódott vagyok,de be kell látni,hogy ez a realitás a legtöbb szerveren...Tömeges jelentgetések,support ismerősökre ráhatás,saját support tagság kihasználása más supporterek befolyásolására ,indokolatlan kizárások ,belsőzött ellenséges játékosokkal faluátvétel lebeszélése,játékosok megkeresése ellenfélből faluátadásra,morálharcosok toborzása...mi lesz még itt...ez szimplán szomorú,pedig tényleg szép kiegyensúlyozott szerver lenne két egyenlő féllel...ehellyett meg azt látom,hogy 1-1 ingyenfaluért a felek eladnák a saját anyjukat is...nem lehetne,hogy egyszerűen csak tiszta harccal legyen eldöntve ki a jobb?
 

lordne

Member
A reakció pontszáma
45
Sajnos ezzel veszik el az ember kedvét a játéktól...
Én bizti befejezem ezután a világ után.
V.22. volt számomra a legjobb szerver ,pedig kikaptunk Tofiéktól, de mégis egy élmény volt.
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Sajnos ezzel veszik el az ember kedvét a játéktól...
Én bizti befejezem ezután a világ után.
V.22. volt számomra a legjobb szerver ,pedig kikaptunk Tofiéktól, de mégis egy élmény volt.

Nekem hasonló v31.
Ott is voltak keverések, de a messze legélvezhetőbb világ volt számomra a 4 világ közül amelyen indultam, v46-os győzelem ide vagy oda.
Akkor még az élvezetért játszottuk, most meg már arra megy inkább ki a játék, hogy legyen plecsni, mert az olyan jól mutat.
 

lordne

Member
A reakció pontszáma
45
Szerettem 26-t is, Schneewitchent( ha jól irom ) jó volt szivatni, 31. nagy pofon volt az "állitólagos" barátoktól... De a harc rész klasz volt...

Most igy belegondolva egy kissé megöregedtem :(
 

QUNarmy

Member
A reakció pontszáma
16
Amikor regisztráltunk el kellett fogadni egy felhasználói feltételek szerződést. Aki szabályosan játszik azt nem lehet kizáratni. Ez egy fizetős játék, így elvárható, hogy azokat a szabályokat betartsák az emberek.
Az, hogy ti 1,5 hónapon keresztül ki voltatok akadva arra, hogy egy penge66 nevű játékos regisztrált,
hááát saját gondotok.
De abban semmi szabálytalan nem volt...
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Érdekes hogy egy kiegyensúlyozott világon hirtelen mennyire értékét veszti a tisztesség az ellenfelekkel szemben :) Kicsit csalódott vagyok,de be kell látni,hogy ez a realitás a legtöbb szerveren...Tömeges jelentgetések,support ismerősökre ráhatás,saját support tagság kihasználása más supporterek befolyásolására ,indokolatlan kizárások ,belsőzött ellenséges játékosokkal faluátvétel lebeszélése,játékosok megkeresése ellenfélből faluátadásra,morálharcosok toborzása...mi lesz még itt...ez szimplán szomorú,pedig tényleg szép kiegyensúlyozott szerver lenne két egyenlő féllel...ehellyett meg azt látom,hogy 1-1 ingyenfaluért a felek eladnák a saját anyjukat is...nem lehetne,hogy egyszerűen csak tiszta harccal legyen eldöntve ki a jobb?

Én bírlak téged, de ez a ráhatás téma nem tetszik. Ha úgy érzed, hogy igazságtalan valamelyik supporter, akkor keresd meg a CM-et ( @NovaLee ) és tegyetek pontot a végére.
Másrészt csak úgy megjegyzem, ha valóban belenyúlt volna valamelyik kolléga a játékba, már rég el lenne döntve a szerver valamelyik oldalra.
A kommented törölhetném ezen gondolatok miatt, de nem fogom, hogy okulj belőle és máskor gondolkodj - ne egyből ess neki az irományodnak -mielőtt a csapatot bírálod diplomata nyelven. Előre köszönöm szépen minden kolléga nevében.
 

Deleted User - 1334431

Vendég
Amikor regisztráltunk el kellett fogadni egy felhasználói feltételek szerződést. Aki szabályosan játszik azt nem lehet kizáratni. Ez egy fizetős játék, így elvárható, hogy azokat a szabályokat betartsák az emberek.
Az, hogy ti 1,5 hónapon keresztül ki voltatok akadva arra, hogy egy penge66 nevű játékos regisztrált,
hááát saját gondotok.
De abban semmi szabálytalan nem volt...
az hogy a szabályzat mit enged meg, és hogy morálisan mi helyénvaló az két külön dolog. És ha jól értem, itt az utóbbiról lenne szó elsősorban.

Ne vegyétek ezt a hszt rossznéven, csak egy kis zárójel :)
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Nem vesszük mi rossz néven , sőt ugyan úgy röhögünk mint ahogyan edig és élvezzük a szervert.

Legutóbb sem a mi tagunk ment át nem kicsit személyeskedésbe stb.

Nekünk is volt/van morál harcosunk ,mivel ez a játék része ,és még mindig egy stratégiai játék ,ahol használni kell az eszünket és nem csak támadni és védeni sablonban ,de lassan már ez is baj ,ha gondolkodik az ember :D

Gondolom V55-on amikor két mamut fiók előtt csak morál harcosok voltak ,az nem volt gond ,mert akkor ez nekik kedvezett.

Illetve továbbra sem mi irunk rá minden barnára,hogy "ha támad a HNK szólj és be vèdünk" ,és igen minket is idegesít ez a dolog ,de ettől függetlenül elfogadjuk mert mi is védtünk morálos tagokat ,és nem jöttünk ki ide mindenféle kifogásokal.

És amint régeben írtam ,mindegyik fél alkalmaz valamit , tehát felesleges itten más szemében a szálkát meglátni és a fejéhez vágni ,amikor a sajátjában nem lássa meg a cölöpőt.

Talán nem kellene ennyire komolyan venni ,hanem élvezni és az ellen lépésére lépni ,és akkor talán máris maskeppen látná mindenki a szervert.

A varázsló fiókra pedig nem mi írtunk rá,hanem ő írt ránk(éjjel 2-3 körül) ,hogy a védői kint vannak és a klánja megy rá amikor jelezte hogy a HNK vonatok tartanak felé és a "Nagy vezér azt mondta hogy nem baj mert el vágják őket".Igy ez is csak egy rágalom amivel minket akartok be mocskolni ,így ha kérhetem legközelebb támaszátok is alá ezeket a dolgokat ,mert attól hogy "te úgy gondolod" még nem biztos ,hogy így van .

Szerk:
59-en az egyik klán nem tudja támadni az erödőket 20:1 miatt ,ami igencsak nagy köcsögséknek tűnik ,de ettől még 5* az elgondolása a másik félnek ,mert használta az eszét.
Persze ez nekem is bazira rosszul esne ha velem történik meg,de ha mi csináljuk akkor meg röhögnek hogy menyire meg lettek bénitva.

És ez mindig is így volt és mindig is lesz,"hogy ha nekünk jó akkor élvezzük,ha meg rossz akkor a bolhábol is elefántot csinálunk " mert ez az ember ,ha neki jó akkor örül,ha pedig rossz akkor mergelödik.
 
Utoljára szerkesztve:

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.097
Lehet egymás ellen normálisan is játszani.
Mi megtettük 51-en.
Társakra és barátokra leltünk ellenfelek személyében.
Ti ezt nem tudjátok.
Emberek személyétől függ a dolog, semmi mástól.
Baxika jól mondja, mindkét fél betesz a másiknak így v úgy...lényegtelen ki kezdte.
Nemhogy örülnétek neki hogy ilyen kiegyensúlyozott világban harcoltok, ahol ismerősök v volt társak küzdenek a túloldalon.
Ehelyett csak a mutogatás meg a sírás megy külsőn.
Ez csak egy játék, hát játszatok :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Az nektek lenne rossz,mert a morál klán akkor nem érne annyit :p
Kit érdekel? :D De utána nem kéne ilyesmivel foglalkozzon egyik félnek sem, hanem csak "normálisan" játszani, mint ahogy mielőtt be nem vezették azt, hogy nincs érmecsökkentés meg morál kiszedés.
 
Fent