Csevegő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

gabest82

Member
A reakció pontszáma
71
" Mindenki egyenlő de vannak akik egyenlőbbek a többinél!"

Idézet George Orwell Állatfarm c. regényéből. (kicsit módosítva)
 

DeletedUser19662

Vendég
Egyébként ha korlátozva van mit mondhatsz bármiféle szabály által az már rég nem szólásszabadság. Szóval soha nem is volt és nem is lesz :D
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Az utolsó szavak azoknak a bolondoknak valók, akik nem beszéltek eleget életükben.
-Karl Marx
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
[23:00:06] Roli: külső :D
[23:00:24] =NewHope=: b.....meg már kerestem hol írtam ilyet
[23:00:29] =NewHope=: hogy külső foglalás
[23:00:32] =NewHope=: belső párja xD
[23:00:36] =NewHope=: azt leesett, hogy fórum


- Hope&DJ
 

DeletedUser18816

Vendég
Tiltások kitárgyalása talán ? Többit nem láttam mert mire felnéztem már el volt tűnve a topik. :/
Már ha azt kitárgyalásnak lehet nevezni.De ez akkor is max. csak az egyik bannt magyarázza.És Barcsa?
Tehát ha én azt mondom xy bannt érdemel,az kitárgyalásnak minősül?
 

DeletedUser20076

Vendég
Újra nyitják a csevegőt, very good very nice.
Már csak az lenne a kérdésem, hogy itt mindenki elszeretné titkolni az igazságot,miközben nyilvánvaló,hogy mi is történik itt. Többszörösen kitiltott játékos játszik a szerveren,és a szupport mosva kezeit, elhunyászkodik az ügy mellett, és inkább törli a bizonyítékokat ez ellen.
De ez mégsem ilyen egyszerű, hiszen ez egy játék, amibe az ember energiát,és pénzt fektet bele,és ha az ember egy játékba PÉNZT fektet, és ebből nyeresége / vesztesége származik akkor : "Ez azt jelenti, hogy a magánszemély virtuális bevétele valódi bevétellé alakul át."
És ha ez miatt keletkezik valakinek anyagi kára ill. hátránya bármilyen formában, mert valaki csal a játékban ellene és nem tiszta eszközzel előnyt szerez a játékban, és az adott játéknak a vezetői rétegje nem tesz ellene semmit, és márpedig TISZTÁBAN van vele na ez törvényileg már büntethető!

Kettő olyan fórumozót pedig kitiltani, aki sosem sértette meg a szabályzatot, kizárólag mindig a véleményüket nyilvánítják ki, ez pedig annál jobban megerősíti a tényt, amit a fentebb leirtam.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Újra nyitják a csevegőt, very good very nice.
Már csak az lenne a kérdésem, hogy itt mindenki elszeretné titkolni az igazságot,miközben nyilvánvaló,hogy mi is történik itt. Többszörösen kitiltott játékos játszik a szerveren,és a szupport mosva kezeit, elhunyászkodik az ügy mellett, és inkább törli a bizonyítékokat ez ellen.
De ez mégsem ilyen egyszerű, hiszen ez egy játék, amibe az ember energiát,és pénzt fektet bele,és ha az ember egy játékba PÉNZT fektet, és ebből nyeresége / vesztesége származik akkor : "Ez azt jelenti, hogy a magánszemély virtuális bevétele valódi bevétellé alakul át."
És ha ez miatt keletkezik valakinek anyagi kára ill. hátránya bármilyen formában, mert valaki csal a játékban ellene és nem tiszta eszközzel előnyt szerez a játékban, és az adott játéknak a vezetői rétegje nem tesz ellene semmit, és márpedig TISZTÁBAN van vele na ez törvényileg már büntethető!

Kettő olyan fórumozót pedig kitiltani, aki sosem sértette meg a szabályzatot, kizárólag mindig a véleményüket nyilvánítják ki, ez pedig annál jobban megerősíti a tényt, amit a fentebb leirtam.
a fő suppot keresd meg szerintem,ha nem vagy elégedett a munkájukkal,bár tudom mi a véleményed róluk,ha azóta nem változott.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent