Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Az, hogy nem legálisak azok a bizonyos taktikai lehetőségek.


Mert talán ha legális lenne, akkor nem lenne problémám.
De ha észreveszed az irományaimat, akkor már rájöhettél volna erre.
Majd most kiderül, hogy tévedek vagy sem.

Jelenleg nem illegális, vagy tegnap óta változott valami?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
A Chromeos kiegészítőben is szokott lenni egy kis plusz delay vagy az első, vagy az utolsó táminál.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Van valahol 1 topik amit én nyitottam s azt hiszem syntex válaszolt már akkor rá, hogy szabad ilyesmiket küldeni(megint)( mivel nemzetközin is engedélyezett meg máshol).
 

DeletedUser19643

Vendég
:)
A lenyeg az volt hogy 1 falumat támadta
4 különböző falubol.....
Kereken 100 ms volt mind a 4 támadás között.....
 

Deleted User - 1530803

Vendég
A pont 100-as eltérés tényleg érdekes viszont 4 támadás 4 tizedbe rakasa a mai khban igazából gyenge teljesítménynek mondható.
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Sracok, nem a Support-ot szeretnem vedeni, DE mivel a szerverbeallitas 100 ms-t enged, ezert minden ami alatta van, legyen az 87 vagy 95 azt mind 100ra rakja! Az lenne az erdekes ha mindet 125 re rakna peldaul.
UI: fuggetlenul attol, hogy hany falubol hany falura inditott. Ennek ellenere, meg fenn allhat a gyanuja, hogy csalhatott.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 1534977

Vendég
Indíts kérlek saját kézzel 4 támadást úgy, hogy 100 ms-enként megy.
Ráadásul külön falvakból.
Valamint ha 125 -re szeretnél faket, akkor ha saját faluból szeretnéd, ott van a bővítmény, gap -ot 125 -re állítod, ha szabad kézzel csinálod, akkor ugyanott vagy ahol a 100 ms, csak annyi az egész, hogy 100 ms-t nehezebb megcsinálni, mint 125-t, mivel nincs olyan gyors reflexe senkinek, hogy fél mp alatt kattintson 4x....

Sajat kezzel probaltam mar, 100as idokozt nem tudtam megcsinalni, de 200ast (v53) barmikor megcsinaltam. Mint emlitettek, opera-n vagy mas bongeszos beallitassal indithatsz ugy, ami legalis. Latom nem erted a valosagot. Igen, lehet valoban csal az indito, de ne 100as inditasoknal kend ra, hanem 100as feletti azonos inditasoknal.
 

DeletedUser19845

Vendég
Ahogy látom feladta az OS tagok közül néhányan.
GG. Pedig kiváncsi lettem volna hogy ők olyan helyzetből felálltak volna mint V50 en az SBT, de ezek szerint ők se tudnak mit tenni
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
SBT-nek jóval nagyobb területi hátránya volt azért ennél. De gratula az OS-nek, nagyon korai időszaktól hátrányból tolták, le a kalappal!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Azért kérem Syntaxot, hogy küldjön saját kézzel támadást, mert Zsolacsokira ment támadás külön falvakból (nem... nem egyből, mert ha egyből megy, akkor bővítménnyel én is első alkalommal megcsinálom), és ez az, hogy külön falvakból indította a támadást 100 ms-enként.
bővítménnyel is lehet több faluból. a lényeg, hogy 4, max 5 ablak legyen megnyitva, és csak okézni kelljen a támadást... :D
 

DeletedUser18797

Vendég
egyikse érdemIi meg a wint
nn-nek nagyon sok idő keIIett mire feIfogta egyesüIni keII vagy vége
ennéI még az sbt is tovább kitartott
nemhittem voIna h az os is feIadja ennyire könnyedén
szerintem simán nyerhető Iett voIna nekik a szerver
 
Fent