Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Naaa, eddig kémmester voltam, mostmár vmi ellenállás vezetője is. Holnapra már én leszek a mumus xD

Sokat kell még tanulj ahhoz hogy a világ jelen szakaszában, a 300 pontos falud felfedezése után, megrémülve ezt írják "Vissza tért!".. :p :rolleyes: :cool:
 

DeletedUser19013

Vendég
Sokat kell még tanulj ahhoz hogy a világ jelen szakaszában, a 300 pontos falud felfedezése után, megrémülve ezt írják "Vissza tért!".. :p :rolleyes: :cool:
Szerintem nem volt megréműlve csak azt hitte hogy megszabadul a csillámpóniktól:rolleyes::D
 

DeletedUser19643

Vendég
Olyan kérdésem lenne hogy ezt szabályosan el lehetett indítani?
Ha igen akkor hogyan?
 

Csatolmányok

  • Screenshot_20191110_102108_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20191110_102108_com.android.chrome.jpg
    853,4 KB · Megtekintések: 50

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Olyan kérdésem lenne hogy ezt szabályosan el lehetett indítani?
Ha igen akkor hogyan?
Mármint melyiket? a 100 miliseceseket?
Feltételezem, hogy a 3 falu ahonnan indult ugyan akkora távolságra van attól a falutól amire érkezik a támadás, úgy a khfórumon van valami bővítmény amivel lehet ilyet küldeni.
 

DeletedUser19643

Vendég
Nem tudom ki vagy nem is érdekel.
Nem azon vagyok hogy jelentősek bárkit is de ha játszik valaki játszom tisztességesen :)
Kérdeztem valamit ennyi ha nem akarsz ne válaszolj rá ;)
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Hanyagoljátok már a jelentgetést légyszíves. Ez annyira gyerekes, sőt ostoba hozzáállás a játékostársaidhoz! Igenis, egy rendes PC-vel, ha ráéreztél a millsec kattintásra, simán tudod ugyan oda illeszteni a támadásokat. Simán!

Bejglinek ugyen ez meg telefonról megy ügyesen, na nekem meg az nem fog menni soha. De ezért nem jelentem fel! Nem keresem a lehetőséget, hogy mindegy hogyan, csak Én Nyerjek!

Inkább gyakoroljatok, és ha valaki ügyesebb, dícsérjétek meg. Ennyi!

Itt úgy látom nagy félreértésben vagyunk. Ha valaki szabályt sértett, azt mindenki köteles mindenképp jelenteni, még ha csak a gyanúja is fennáll ennek. A Support feladata hogy megállapítsa, hogy történt-e szabálysértés vagy sem a fellelhető adatok alapján. Szóval attól mert valakit jelentenek, nem lesz kizárva, ha nem sértett szabályt, még akkor sem hogyha 100-an jelentik fel. Az az ostobaság, ha valaki ilyen esetben nem fordul hozzánk.

Jelen esetben ahogy már mondták, 3 böngésző ablakot megnyitva meglehet oldani (gyorsan végig enterezve az ablakokat), ha azonos távolságra vannak a falvak.
 

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
Olyan kérdésem lenne hogy ezt szabályosan el lehetett indítani?
Ha igen akkor hogyan?

Mozillának van (vagy csak volt?) egy Tabmix plus nevű kiegészítője, amit ha leszedsz, akkor görgővel tudsz a lapok között váltani. Mikor még überprok voltunk régen, akkor fake vonatnál használtuk. Mindössze annyi a dolog, hogy minden parancs külön lapon legyen és ha ki van jelölve a támadás gomb (vagy mit tudom én már mi a neve, az amivel a támadást küldöd), az entert folyamatosan lenyomva tartva csak görgetsz és simán megvan pontosan ez az egy tizedes távolság.

Nem tudom működik-e még, v50en én még használtam, bár írták nekem klánfórumon hogy szerintük ez már illegális, de rákérdeztem supportnál és még akkor is mehetett a buli. Meg amúgy nem is lehet ebben semmi szabálytalan, mert ez nem script vagy automata, csak annyi, hogy gyorsan tudsz a lapok között váltogatni. :D
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Mozillának van (vagy csak volt?) egy Tabmix plus nevű kiegészítője, amit ha leszedsz, akkor görgővel tudsz a lapok között váltani. Mikor még überprok voltunk régen, akkor fake vonatnál használtuk. Mindössze annyi a dolog, hogy minden parancs külön lapon legyen és ha ki van jelölve a támadás gomb (vagy mit tudom én már mi a neve, az amivel a támadást küldöd), az entert folyamatosan lenyomva tartva csak görgetsz és simán megvan pontosan ez az egy tizedes távolság.

Nem tudom működik-e még, v50en én még használtam, bár írták nekem klánfórumon hogy szerintük ez már illegális, de rákérdeztem supportnál és még akkor is mehetett a buli. Meg amúgy nem is lehet ebben semmi szabálytalan, mert ez nem script vagy automata, csak annyi, hogy gyorsan tudsz a lapok között váltogatni. :D
pont 100msenként tudsz váltogatni a lapok között. :D
 
Fent