Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

DeletedUser19243

Vendég
Ha már minden zárolva van, legalább ez maradjon :D
Nagyon kihalt lett 55ös fórum
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Ha egy klánnak a fővezére csinálja ezt, az nagyon gáz. Oszlassatok inkább, és tagadjátok le hogy ilyen helyen voltatok.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
De állítólag nem ő vót, tagadják a fiókban levők xD
egyszerű ip ellenőrzés triálfióknál eléggé sok ismeretlen ip lesz,telefon,gép,szomszéd netje,Mc gyors étterem wifi,és egyebek,nálunk sok kettőnknél,hát még ha hárman vannak,relatíve ha ők voltak,ha nem,"nem lehet" rábizonyítani szerintem így,de így bárki bármit írhatna.De kizárásos történetet fórumon nem beszélünk meg ezt se tudod?Tuti feltörték a te accod is.
 

DeletedUser19570

Vendég
Jézusom már megint mi folyik itt? :O
Amugy grat az Os-nek a támadáshoz..Sajnos ezt a szerót meglátásom szerint 1 valami menthetné meg,de az nem lesz ugyse..

Mi azért játszunk egy jót itt a környéken bízva a legjobba..:D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Hát, ha ez igaz hatalmasat csalódtam Paliba!..

#szabadúszószervezővagyokhagondoljavalaki
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
egyszerű ip ellenőrzés triálfióknál eléggé sok ismeretlen ip lesz,telefon,gép,szomszéd netje,Mc gyors étterem wifi,és egyebek,nálunk sok kettőnknél,hát még ha hárman vannak,relatíve ha ők voltak,ha nem,"nem lehet" rábizonyítani szerintem így,de így bárki bármit írhatna.De kizárásos történetet fórumon nem beszélünk meg ezt se tudod?Tuti feltörték a te accod is.

S azt tudod, hogy nem IP-t ellenőriznek "idegen belépésnél" elsődlegesen, mert nagyon könnyen kijátszható? :) S jelenleg tudtommal nincsen kizárva, nyugodtan beszélhetünk róla :p
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19628

Vendég
Jézusom már megint mi folyik itt? :O
Amugy grat az Os-nek a támadáshoz..Sajnos ezt a szerót meglátásom szerint 1 valami menthetné meg,de az nem lesz ugyse..

Mi azért játszunk egy jót itt a környéken bízva a legjobba..:D

Adjátok át a falukat Gimi királynak majd ő megoldja:))
A falu átadásban már jók vagytok.
Gyakoroltátok az 50en :)))
 
Fent