Csevegő

DeletedUser19662

Vendég
Az elmúlt napokban volt egy kis adok-kapok a 2 fèl rèszèről. Ezt nem szeretnè összefoglalni valaki? Kíváncsi vagyok mit gondolnak a felek,hol hibáztak, mit csináltak jól stb. :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
sW9WPCf.png
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Lehet van itt olyan aki tévhitben élt mint én és azt hitte, hogy a leltárból aktivált védelmi bónuszok "minden más előnynek" számítanak, de nem.

c4Ewwdi.png


8408fff0-2ad5-4bdf-9a57-fae658085a3b
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Érdekes, nektek van egyedül egy védett helyen lévő egyetemetek, meg egy másik honeypot. És ha bealszik az egyik klán, a másik simán megviccelheti.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Nekem (eddig) bejön. Sokkal jobban próbára teszi a taktikázást és a csapatjátékot mint a dominancia ahol "csak" nyomni kell az armákat hétről hétre.

Mindegyiknek megvan a maga szépsége :D Az arma is próbára teszi az ember képességeit :D Nekem személy szerint jobban fekszenek a dominancia alapú szerverek, de kinek a pap, kinek a papné :D
 

DeletedUser18930

Vendég
Érdekes, nektek van egyedül egy védett helyen lévő egyetemetek, meg egy másik honeypot. És ha bealszik az egyik klán, a másik simán megviccelheti.

Azért elég sok idő felhúzni, és fal nélkül ha betegre véded akkor a környező falvakat be lehet ütni, tanyát porig rombolni. Szerintem ez egy olyan dolog, hogyha az egyetemre koncentrálsz, akkor felőrlik a frontot
Na meg a támadó gyorsabban megvan mint a védő falu... :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Azért elég sok idő felhúzni, és fal nélkül ha betegre véded akkor a környező falvakat be lehet ütni, tanyát porig rombolni. Szerintem ez egy olyan dolog, hogyha az egyetemre koncentrálsz, akkor felőrlik a frontot
Na meg a támadó gyorsabban megvan mint a védő falu... :)

Ez a hülyeség csak akkor érvényes, ha 1 támdó vs 1 védő csata van. Az elejével egyet értek.
 

DeletedUser18930

Vendég
Dj lehet, de szerintem aki az egyetemmel foglalkozik mindenképpen hátráltatja magát.
A morál meg szvsz egy nevetséges hiba lenne, ha hatna. Elvinné egy pár falus, es 36oson lehetne ütni.:Ddd
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Dj lehet, de szerintem aki az egyetemmel foglalkozik mindenképpen hátráltatja magát.
A morál meg szerintem egy nevetséges hiba lenne, ha hatna. Elvinné egy pár falus, es 36oson lehetne ütni.:Ddd

Ez korrekt, bár megeshet, hogy nagy lesz a hátrány, vagy rosszul van megbecsülve az ellen, és behúzza.

A morál tényleg vicces lenne, ha hatna rá :D
 

Reberner

Never Give Up :)
A reakció pontszáma
291
Dj lehet, de szerintem aki az egyetemmel foglalkozik mindenképpen hátráltatja magát.
A morál meg szvsz egy nevetséges hiba lenne, ha hatna. Elvinné egy pár falus, es 36oson lehetne ütni.:Ddd
Simán lehet morálos, v51-en is morálosak a bűvös faluk :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Simán lehet morálos, v51-en is morálosak a bűvös faluk :D
Ja. Csak itt elméletileg semmi nem hat az egyetemre . gyakorlatilag meg más tészta xd.

Oda adnám az egyetemet egy egy falus játékosnak azt úgy maris könnyebb védeni a mindenki által kedvelt morálnak köszönhetően. :D
 
Fent