Csevegő

DeletedUser19651

Vendég
A karthagoi elefantok 10 világot vándorolnak majd megjelennek, nos gond akkor van ha megjelenésükkor egy intelligensebb faj is felbukkan és az elefántokat a kihalás szélére sodorják. Vándorlásuk ismét folytatódik majd, talán a végtelenbe.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Sziasztok fiúk lányok.
Hogy vagytok? Várjátok már az új szervert? Indulókkal mi a helyzet, kik mennek?
Jó kis világnak ígérkezik szerintem:)

Stormbringer
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Mivel 1es világ lesz, így sztem csak befüvezett koleszosok fognak indulni, ők is csak szeptembertől :D

Annál több dráma és izgalom lesz a szerveren. Személy szerint jobban kedvelem a lassú szervereket, mert megdolgozza ám a stratégiai tudásunkat és ezeken a világokon lesz látható néhány játékos profizmusa. Nagyon fontos a tudatos építkezés és mint említettem, a stratégia. Én azért kíváncsi vagyok, hogy mi újság lesz ott főleg akkor, ha nem indul komoly klán, aki tarolhat a szerveren. :)
Ti hogy gondoljátok?

Stormbringer
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Már èrtek mindent ,a szuposok szeretik a lasu világot ès ezèrt lett lasu inditva ,a megszavazot gyors helyet:rolleyes:
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Annál több dráma és izgalom lesz a szerveren. Személy szerint jobban kedvelem a lassú szervereket, mert megdolgozza ám a stratégiai tudásunkat és ezeken a világokon lesz látható néhány játékos profizmusa. Nagyon fontos a tudatos építkezés és mint említettem, a stratégia. Én azért kíváncsi vagyok, hogy mi újság lesz ott főleg akkor, ha nem indul komoly klán, aki tarolhat a szerveren. :)
Ti hogy gondoljátok?

Stormbringer

A mi javaslatunk dolgozta volna meg igazan a jatekosok tudását,mert lehet hogy gyors világ lett volna,de kulso tamogatas nèlkül amivel szerintem nemsokan találkoztak :p

Ha valaki èpitkezni akar,akkor ppvel lecsőkenti,vagy legozik :p

Viccen kivül,szerintem gatyi világ lesz...elindul nehány játèkos funnolni,ès megnyerik a világot :eek:

Vagy,valaki feltoboroza a világot ès megnyerik,nem azèrt de ha nem indulnak szervezet csapatok,akkor mèg rosszab világ lesz mint az 54,ès mivel kevesen kedvelik a lasu világokat,igy kètlem h fognak indulni szervezet csapatok,max ottan feltoborzot tagsag
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Már èrtek mindent ,a szuposok szeretik a lasu világot ès ezèrt lett lasu inditva ,a megszavazot gyors helyet:rolleyes:

Igen, minden bizonnyal ezért indult olyan beállításokkal v56, mert én kedvelem a lassú világokat. Nem tudtam, hogy ilyen képességekkel rendelkezem. Gyorsan megkedvelek valami drága dolgot az életben, hátha valóra fog válni :D

Stormbringer
 

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
Kètlem,mivel tudtomal V54-en sem sikerült maxolni az erődőt,igy valszeg az egyetem epitèsi költsègei is miliok lesznek+ az idő :D
Erődnek egyébként még így hónapokkal a szerver indulása után se látom értelmét.
Ha az egyetem hasonló, annak se lesz sok. ( Még nem olvastam utána mi is ez.)
 
Fent