Csevegő

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
K45 helyzetjelentés.
A tőzsde meg van telve :(

Én is ott voltam az elején! Kb 5 nap alatt tudtam hogy bukás lesz ott tőzsdézni!
A Spoilert megnyitni csak erős idegzetűeknek!
2x4waea60w2ti4mqpups.png
 

DeletedUser19714

Vendég
Én is ott voltam az elején! Kb 5 nap alatt tudtam hogy bukás lesz ott tőzsdézni!
A Spoilert megnyitni csak erős idegzetűeknek!
2x4waea60w2ti4mqpups.png
Akkor igazából mindenhol kaki.Induljon már egy Horda el valahol például,hogy legyen pépé :D
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Sziasztok fiúk-lányok!

Mi a helyzet skacok? Nem túl aktív egy toppik ez :D
Mik történnek fent a szerveren? :)
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Huh, hat ha tőlem kérdezed, akkor sajnos annyit tudok, mint te :D
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Sziasztok fiúk-lányok!

Mi a helyzet skacok? Nem túl aktív egy toppik ez :D
Mik történnek fent a szerveren? :)
igazából már lesimáztam a szervert,és megnyertük ezt is. Jöhet a v55.
Kicsit azt a 360 napot nem lehetne levenni 180ra? Kicsit előnytelen a dolog,mert már most megnyertem ezt a szervert,és szeretnék zárni v58ra azért.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Már megint nem szóltál nekem hogy lesimáztad az egészet,ha tudom akkor többet aludtam volna és nem azon rettegnék hogy mikor jelenik meg egy kardocska a sarokban!
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Nagyon egy unalmas világ, annyira, mint manapság a kh sajnos...
azért nálatok a kontin HNK-WINTER több izgalmat rejt mint ÉK vagy mint ÉNY-at.
De mint manapság az tőled azért durva kijelentés 50 után,ahol egyik óráról a másikra elvitt téged vinsz :D
Na de tényleg nálatok ott van izgalom,nálunk meg semmi...:D
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
azért nálatok a kontin HNK-WINTER több izgalmat rejt mint ÉK vagy mint ÉNY-at.
De mint manapság az tőled azért durva kijelentés 50 után,ahol egyik óráról a másikra elvitt téged vinsz :D
Na de tényleg nálatok ott van izgalom,nálunk meg semmi...:D
Igen egyenlőre unalmas...
Igen azért vitt vinsz, mert nem voltam aktív, sajnos nem volt elég időm..
Sötétség már teljesen elveszi az ép eszed ott északon.. :D
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Igen egyenlőre unalmas...
Igen azért vitt vinsz, mert nem voltam aktív, sajnos nem volt elég időm..
Sötétség már teljesen elveszi az ép eszed ott északon.. :D
sosem voltam 100as,csak 98as. :) de kíváncsi vagyok mit alkottok ott a Winterrel,én nektek szurkolok ott azon a részen bármi is lesz :D lassan ott elindul az egymás ütögetése,megéri odamenni pp-zni majd. :D Kár,hogy komolyan veszem a világot :mad:
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
sosem voltam 100as,csak 98as. :) de kíváncsi vagyok mit alkottok ott a Winterrel,én nektek szurkolok ott azon a részen bármi is lesz :D lassan ott elindul az egymás ütögetése,megéri odamenni pp-zni majd. :D Kár,hogy komolyan veszem a világot :mad:
Csak nehogy titeket kezdjenek el ütni.. :)
Igen jó kis csata lesz, jó mondod, lehet én is inkább nekiállok pp-t gyűjteni.. :D
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Egyébként szerintetek mi lehet a legjobb stratégia egy kevés barbáros szerveren a klánvezetők részéről? Vagytok itt többen, akik szép múlttal rendelkeztek, testhezálló a kérdés :)
Illetve, miben látjátok a friss klánoknál a gyors bomlás okát? Hiszen minden friss (értsd. új) klánban van legalább 3-4 veterán is, akiknek a puszta jelenlétük is elég lehetne az egység megteremtéséhez.
Mit gondoltok?:)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Egyébként szerintetek mi lehet a legjobb stratégia egy kevés barbáros szerveren a klánvezetők részéről? Vagytok itt többen, akik szép múlttal rendelkeztek, testhezálló a kérdés :)
Illetve, miben látjátok a friss klánoknál a gyors bomlás okát? Hiszen minden friss (értsd. új) klánban van legalább 3-4 veterán is, akiknek a puszta jelenlétük is elég lehetne az egység megteremtéséhez.
Mit gondoltok?:)
"Vagytok itt többen, akik szép múlttal rendelkeztek," Nem kell felhántorgatni a múltam,fiatal voltam,és kellett a pénz :D:D
de komolyra fordítva a szót nem fogja senki se megosztani itt aki aktívan játszik,hogy mi a legjobb stratégia mert az ellenfél még ne adj isten tanulna belőle :)
a friss klánok,amik csak jönnek a semmiből a javuk mind a semmibe is tart,mivel első világos klánok,szervezetlenek,általában tömegklán ként funkcionálnak,minden jött mentet felvesznek,éppen azért az a sorsuk ami,valamint gyakorlatlan a vezetés,és egyebek.
Most megnézel egy teszem fel Randomot összeszokott,jó játékos bázissal rendelkező klán volt,de inkább másik példát mondok.
Feltűnt az ASG még vHúszon valamennyin,és azóta is megmaradt,egy állandó vezető,egy fix ideológia,a klán maga jó hangulatú,és dupla élményt nyújthat mivel a játékon belül egy játékot ad méghozzá egy szerepjátékot gyakorta,de nem egyik szerverről a másikra maradt együtt a csapat,és eléggé kevés veteránnal kezdték a játékot.
Vagy maradjunk ennél a szervernél megnézed a HNK-t. 4. szerverük talán,a tagságuk 1/3 a azaz 40-50 fő talán volt már HNK-s más világon,és ott szoktak,edződtek össze,kevés veteránnal a soraik között,tapasztalt lett a vezetőség megtapasztalták a háborúkat,tanultak valamit minden szerveren,és most ott vannak a porondon.

A legtöbb új klán vezetőnek nincsen kitartása ahhoz,mint szintya-nak,vagy DonGábornak,hogy újra, újra induljanak egy szerveren,nagy számban,főleg Gábor képezze az újakat,mit hogyan csináljanak,szoktassa,csiszolja össze a csapatot.
De akár példának mondhatnám pityut is,de neki is fix játékos bázisa van már.

Az említett három vezérnek más más a megítélése a közösségben,de valamit jól csinálnak,ha még itt vannak,és 80-140 fő követi őket nem 1,2 szerveren keresztül.

ui.:Azért őket említettem például,mert ők nem mindig állandó,meglévő tagsággal dolgoznak,kóperálnak,hanem eléggé nagy számban vesznek fel kezdőket is,és tanítják őket.A kérdésre viszont érdekes maga,Light,Dj meglátására mondjuk kifejezetten kíváncsi lennék a témában.:)
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Hűha, jól kivesézted, de reggeli kávé mellett pont elég volt
Igazad volt , nem itt kellett volna megkerdeznem a barbár dolgot, de valami témát fel kellett dobni
Hát, akkor ezen dolgok alapján nem értem, hogy a közönség miért viszonyul így ehhez a két vezetőhöz, akik ahogy említetted és szerintem is a legfontosabb munkát végzik a játékban, hogy az új játékosokkal foglalkoznak és egy családias szerethető környezetben "nevelik" fel őket.

Bár arról nem ejtettel szót, hogy tegyük fel, ezen játékos klanjait a külvilág nem igazán kedveli (te írtad), de egy esetleges klán váltás után a játékost is megbelyegzi a közönség csak azért, mert ezekben a klánokban szerepelt ? Azaz említetted a random klánt. Ha valaki az említett 3 klanbol menne át a randomba, arra mennyi esély van hogy felveszik oda ? Egy átlagos és nem kezdő jatekosrol beszélek:) Mert nekem az jött le, hogy nem túl sok és lehet csak félreértettem :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Amúgy is minden szerveren csak ppvel lehet érvényeszülni szinte,de 1 ilyen barbárnélkülin meg főleg.
Meg a szomszédokat hamar kiszeded és farmolod,főleg azokat akik reménykedve mentek be ppt gyűjteni,de nincs annyi játékos,hogy megtudja szedni magát. :D
 
Fent