Csevegő

Kelerena

Active Member
A reakció pontszáma
135
Sziasztok !

Gondoltam megteszem az első hozzászólásomat valamelyik fórumon. Ezt tartottam a legideálisabbnak, hiszen új szerver, új játékosok, talán többetekhez elér.
Remélem, hogy sok problémát tudok majd megoldani és tudunk közösen együttműködni. A segítségetekkel viszont majd szeretnék egy-két "új" dolgot bevezetnia fórumon, illetve vannak fent érdekes témák is (interviewek ésatöbbi), nos őket, igény esetén újra szeretném éleszteni, de ehhez a Ti segítségeteket kérem!:)

Magamról nem szeretnék semmit sem írni, majd megismertek idővel, hiszen sokat fogok fent lenni fórumon.:)

További kellemes időtöltést kívánok!:)
Stormbringer
Várható még több eklézsiás kulson?
 

DeletedUser19757

Vendég
Sziasztok !

Gondoltam megteszem az első hozzászólásomat valamelyik fórumon. Ezt tartottam a legideálisabbnak, hiszen új szerver, új játékosok, talán többetekhez elér.
Remélem, hogy sok problémát tudok majd megoldani és tudunk közösen együttműködni. A segítségetekkel viszont majd szeretnék egy-két "új" dolgot bevezetnia fórumon, illetve vannak fent érdekes témák is (interviewek ésatöbbi), nos őket, igény esetén újra szeretném éleszteni, de ehhez a Ti segítségeteket kérem!:)

Magamról nem szeretnék semmit sem írni, majd megismertek idővel, hiszen sokat fogok fent lenni fórumon.:)

További kellemes időtöltést kívánok!:)
Stormbringer


Kh ránk küldött még egy ellenséget ?:p
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Sziasztok !

Gondoltam megteszem az első hozzászólásomat valamelyik fórumon. Ezt tartottam a legideálisabbnak, hiszen új szerver, új játékosok, talán többetekhez elér.
Remélem, hogy sok problémát tudok majd megoldani és tudunk közösen együttműködni. A segítségetekkel viszont majd szeretnék egy-két "új" dolgot bevezetnia fórumon, illetve vannak fent érdekes témák is (interviewek ésatöbbi), nos őket, igény esetén újra szeretném éleszteni, de ehhez a Ti segítségeteket kérem!:)

Magamról nem szeretnék semmit sem írni, majd megismertek idővel, hiszen sokat fogok fent lenni fórumon.:)

További kellemes időtöltést kívánok!:)
Stormbringer

Nem szeretjük a magad fajtákat erre fele!:D
 

DeletedUser19926

Vendég
Visszatérve a V54-re.
Szerintem egy nagyon jó szerver.
Végre jött egy világ ahol kevés a barbár és semmit nem ér a PP előny. (Vagyis nem sokat)
Ezt úgy nevezném "Harcosok világa" ott tényleg minden egyes nyersiért meg kell küzdeni!
"Harcolj, hogy fejlődhessél" alapon.
Remek.
48on játszottam utoljára de ez a világ nagyon tetszik. Sőt rengeteg régi játékost vissza tud hozni a játékra mert jó a játékélmény ami kialakul a szerveren.
Szerintem bárki bármit is mond ez az eddig legjobb világ amivel találkoztam.
Ez amolyan hamár kevesen vannak legyen kemény módon alapult.
Remélem az erőd is jó hatással lesz a véleményemre.
Bár első olvasásra szimpi volt és nagyon jó pofa.
Sok ilyen világot szeretnék, ami teli van izgalommal!
:):):):)
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Ugyaan, fiúk. Nem kell egyből az ördögöt a falra festeni :D Nem célom senkivel sem kitolni indokolatlanul :)

Stormbringer
 

DeletedUser19757

Vendég
Visszatérve a V54-re.
Szerintem egy nagyon jó szerver.
Végre jött egy világ ahol kevés a barbár és semmit nem ér a PP előny. (Vagyis nem sokat)
Ezt úgy nevezném "Harcosok világa" ott tényleg minden egyes nyersiért meg kell küzdeni!
"Harcolj, hogy fejlődhessél" alapon.
Remek.
48on játszottam utoljára de ez a világ nagyon tetszik. Sőt rengeteg régi játékost vissza tud hozni a játékra mert jó a játékélmény ami kialakul a szerveren.
Szerintem bárki bármit is mond ez az eddig legjobb világ amivel találkoztam.
Ez amolyan hamár kevesen vannak legyen kemény módon alapult.
Remélem az erőd is jó hatással lesz a véleményemre.
Bár első olvasásra szimpi volt és nagyon jó pofa.
Sok ilyen világot szeretnék, ami teli van izgalommal!
:):):):)

Ajánlom figyelmedbe a német 164 világot .Vannak ott magyarok.Minden amit te szeretnél ott meg van..
https://www.die-staemme.de/page/new
 
Fent