Csevegő

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
Haha :D A klánon belüli kémeitekre gondoltam. De még így se fog menni, hiába vergődtök... :rolleyes:

Az én falvaim sose lesznek üresek. ;)
 

DeletedUser19955

Vendég
Haha :D A klánon belüli kémeitekre gondoltam. De még így se fog menni, hiába vergődtök... :rolleyes:

Az én falvaim sose lesznek üresek. ;)
Lol….Ezt egy winterestől, komolyan? :D Amikor egy afk játékosotokat kémleljük, üres a falu, kitesszük fórumra és 3 óra múlva már agyon van védve :D Ne röhögtesd ki magad pls, nekünk nem kellenek kémek.

Szerk.: Ja, sose lesznek üresek, kivéve, amikor elküldöd a védőidet 2 nap távolságra XD
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Lol….Ezt egy winterestől, komolyan? :D Amikor egy afk játékosotokat kémleljük, üres a falu, kitesszük fórumra és 3 óra múlva már agyon van védve :D Ne röhögtesd ki magad pls, nekünk nem kellenek kémek.

Szerk.: Ja, sose lesznek üresek, kivéve, amikor elküldöd a védőidet 2 nap távolságra XD

Te műszaki zseni te :)
Vagod hogy ha valakinél vedod van kapsz jelit, és miután tudod hogy inaktív a tag akkor küldesz oda védőt nem? Főleg ha sárga jelit is kap az ember :( Az kémek..... gondolkozz már...
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
De igen sok kém van nálatok, ha talalkoztok eggyel kérlek szólj már nekem is , hogy tudjak róla :)
 

DeletedUser19926

Vendég
Nekunk nincs kémunk és engem megse mozgat a dolog ha meg nálunk van jó helyen van :D dicsőbb lesz úgy nyerni :D
Mellesleg azon nem változtat hogy ki fog nyerni a végén. Ha a kémek miatt kapunk ki meg is érdemeljük!
Mivel fontos hogy minden ugy legyen csinalva hogy a kémnek értelme vesszen.
Szóval nem kell kémezni pláne nem minket mert tisztességes játékkal jutottunk idáig is. Még csak trükközni se trükközünk hogy befoglalunk a masik moge stb... nekunk erre nincs szukseg mi harcosoknak szulettunk nem kis kapukon atbujo bohocnak.
A celunk valtozatlan es az is marad :)
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Nekunk nincs kémunk és engem megse mozgat a dolog ha meg nálunk van jó helyen van :D dicsőbb lesz úgy nyerni :D
Mellesleg azon nem változtat hogy ki fog nyerni a végén. Ha a kémek miatt kapunk ki meg is érdemeljük!
Mivel fontos hogy minden ugy legyen csinalva hogy a kémnek értelme vesszen.
Szóval nem kell kémezni pláne nem minket mert tisztességes játékkal jutottunk idáig is. Még csak trükközni se trükközünk hogy befoglalunk a masik moge stb... nekunk erre nincs szukseg mi harcosoknak szulettunk nem kis kapukon atbujo bohocnak.
A celunk valtozatlan es az is marad :)

Sok sikert hozzá és ügyesen :)
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Te műszaki zseni te :)
Vagod hogy ha valakinél vedod van kapsz jelit, és miután tudod hogy inaktív a tag akkor küldesz oda védőt nem? Főleg ha sárga jelit is kap az ember :( Az kémek..... gondolkozz már...

Én azért elgondolkoznék,ki az az idióta aki védőt küld egy inaktív tagnak ahelyett hogy befoglalnák?
 

DeletedUser19955

Vendég
Szerintem most lehet gratulálni a winternek :) Ne legyen igazam, de a 360 nap csak a formalitás miatt fog kelleni :/
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Ez egyáltalán nem dőlt el :)
Persze remélem, de kings és a MASK is tehetséges, rutinos játékosokat is sorakoztat fel a névsorban :)
 
Fent