Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser19381

Vendég
Erre én is kiváncsi lennénk rajtunk kivül még senki nem jelezte a jelenlétét , de Soul fórumon léte arra adhat okot hogy a Cotl megjelenik?:)
 

DeletedUser7641

Vendég
Úgy hallottam, hogy a Horda helyett az Alliance indul. Ez igaz?
 

DeletedUser19525

Vendég
Beállítással nincs gond csak a templommal senki se akarta mégis belerakták. :)
 

DeletedUser19759

Vendég
sziasztok.....konkrétan lehet tudni hogy kik indulnak, vagy ezek csak találgatások?
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Én indulok biztos! Mondjátok melyik kontira regeljek,ahol biztos,hogy költve lesz a pépé rendesen :D
 

DeletedUser19651

Vendég
Érdekes a DA. Redsnake volt a főmufti ott aki v51en viszi a Top1 klán Harcosokat. Ha rosszul tudok vmit a DA ról javítsatok ki.
 

DeletedUser7641

Vendég
Szóval most, ha frontharcra kerül a sor akkor nem fogtok mutogatni és betörölni, hanem harcolni fogtok? o_O
 

DeletedUser19759

Vendég
Szóval most, ha frontharcra kerül a sor akkor nem fogtok mutogatni és betörölni, hanem harcolni fogtok? o_O
nem szokásunk lelépni. ott volt 2 rossz döntésünk ( beolvasztottuk a red és kelo vezette klánt, a másik meg a vasakkal való szövi) ennek a 2 dolognak ittuk meg a levét. de főleg az olvadás, ugyanis szétkavarták az agyukat. belefáradtunk a napi vitákba, inkább feladtuk. aki akart játszani tovább az maradt a kelo vezette klánban. kb 1 hét után feloszlott a klán. ki az fs-be ki a spártába ment. de gondolom ezt láttad, tudtad. :)
 
Fent