Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser16135

Vendég
lehet....de az is lehet, hogy csak fogjuk a bejövőket ahol tudjuk,és már kimerültünk a karatéban...de már az is lehet,hogy nem is fogjuk....nagy talány ez az élet! :oops:
 

DeletedUser19352

Vendég
Szép jó napot .
Mivel LW emberkék(vezetők) nem olvasnak nekünk,kétlem hogy inaktívak ezért itt üzenem nekik.
Jó játékot kíván a D.A család !
Döntsük el ki a jobb.

Hadüzenet:
Egyszer rég már megkaptátok,
de a sors kegyes volt hozzátok!
Hadüzenet megy a klánnak,
amit az Angyalok postáznak.
Nincs menekvés sem kegyelem,
jön a DARK veszedelem!
Az LW megy a DA marad,
ezt csiripelik a madarak!


Dark Angels
 

DeletedUser19757

Vendég
Én inkább ara vagyok kíváncsi h a Sparta mikor fogja hátba támadni/be toborozni az Lw :oops:

Mennek a kavarások rendesen :rolleyes:

roli450-ről nem tudtok valamit véletlenül? :D
A fenébe,Nem jut eszembe melyik is az a 2 madár amit ilyenkor emlegetni szoktak. :) Segítsetek már. Melyik is az a 2 ?
 

DeletedUser

Vendég
pont ezért nem olvasom már a külsőt időtlen idők óta...unalmas a fröcsögés,meg a mutogatás. :)

nézzétek inkább a profilképem,az aranyos. :rolleyes::eek:

Nincs is profilképed XD

Bocs hogy eltűntem amúgy itt ott még vagyok viszont elment a kedvünk ettől az egészétől, de akinek tudnia kell tudja a többit is, ezt azt.:)
Köszönjük a játékot lehet itt ott még leszünk ha úgy adódik!
Sok sok sikert mindenkinek puszi a barátoknak a többiek meg... na nekik jó harcot! :D

Aahoooy 0/
 

DeletedUser

Vendég
Nesze itt egy jó aztán irány vissza amoda mert dolog van, mielőtt téged is tarkón köplek mint w... az egyik társunkat xdd

b96b50f03961e8cf60dc76ea433cc7af.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Ilyen korán? Ne legyél má ilyen kis izé... :eek: meg azé csesztetlek mert el...pütypüty..tem a támadókat azt most ki kéne vágni valakit neked még meg van én tudom XD
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Igazából egy ilyen rövid hozzászólásodra is tudnék olyant írni hogy NovaLee és BlackChoice is megjelenne nagggyon gyorsan. :"D
(Pojén)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent