Csevegő

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Sziasztok!

Rég nem írtam a külső fórumra és ezzel most minden bizonnyal szerzek magamnak kis utálatot, ugyanis megosztó lesz amit írok, de kikívánkozik most már belőlem.

Rólam nagyon sok pletyka terjeng az éterben, kinőttem már azt a korszakom amikor számít, hogy mit gondoltok rólam. Tény, maga a személyem is megosztó, de aki még nem tudja: Sophie Nevatare vagyok, a fiókom ugyanaz, magánéleti okok miatt átneveztem.
Nagyon sokszor megkaptam már, hogy én is csak a PP miatt vagyok jó játékos (ha egyáltalán az vagyok), de én pont ellenkezőleg gondolom. Anno még 2013-ban indultam Classic világon, akkor picit voltam top1, de nem bírtam az iramot, azóta nem is játszottam. Most úgy adódott, hogy van egy jó beállításokkal beharangozott világ, viszonylag több idővel is rendelkezem, úgyhogy -Firemaster- barátommal úgy döntöttünk, hogy megpróbálkozunk szórakozni egyet. Ő ajánlotta a Zetort, akikhez be is léptünk nagyon hamar.

Nem azért jöttem, mert top1 szeretnék lenni, vagy mert meg szeretném nyerni a Classicot, de még csak a pp sem motivál, hisz induláskor 15000 fölötti ponttal rendelkeztem. Classicért nem jár plecsni, nem leszek benne a dicsőség csarnokába, ez tipikusan az a szerver szerintem, ami egyáltalán nem kéne hogy a győzelemről szóljon. Klasszikus beállítás a régimódi emberek szórakozására. Ha nem lenne ilyen gyors, akkor talán duál társam sem lenne, de így sajnos egy éjszaka megfelel két napos inaktivitásnak.

A rajtot szerintem sikerült jól elkapni, majd ahogyan a klánon belül kezdtem felmérni a helyzetet, azt tapasztaltam, hogy tele vagyunk "ki ha én nem" emberekkel, akiknek merőben ellentétes a felfogása az enyémmel. Ők bizony azért jöttek ide, hogy a top1 helyet behúzzák bármi áron. Van aki full támadót játszik, de a többség minimális védőket gyárt csak. Ekkor ráeszméltem, hogy ha bajba kerülök, nem fog engem megvédeni senki, át is álltam 80%-os védő fiókra, le is maradtam a ranglistán (értsd 3. hely), de nem zavart különösebben. Ameddig én élvezem a játékot, felőlem lehet más top1.

Ahogyan nőtt a klán előnye, egyre többen álltak be ellenünk, hogy majd megállítanak és a csapatmunka hiányának meg is lett a böjtje. Skyxont a top1-2 helyről egy éjszaka alatt teljesen elfoglalták. Persze, mindenki tőlem várta a megoldást, hisz én vagyok a klán védő játékosa, de sajnos akkor pont inaktív volt a fiók.Miért? Rég nem mozgok már ilyen körökben, de ráeszméltem, hogy felesleges versenyezni bárkivel. A csalás olyan tárházát ismertem meg rövid idő alatt, ami elszomorít. Beláttam, hogy nincs esélyem a 0-24 mobilos programmal farmoló emberek ellen, akik ráadásul full támadó fiókkal sokkal nagyobb területen tudnak sokkal többet farmolni, mint én/mi a kis védő fiókunkkal. Így hát a farmolás abbamaradt, az aktivitás csökkent, a ranglistán tartottuk a stabil 3. helyet Firemasterrel.

Majd szétszedték Skyxont és mi következtünk. Kértünk védőket és a kisebbektől kaptunk is. Egy falu kivételével mindegyikre jött a vonat, nagyjából 18 falvunk volt ekkor. A védőnk fele pusztult el a harc során, lehoztuk bukott falu nélkül és megkaptunk, hogy csalók vagyunk, gusztustalanul játszunk, kémeket tartunk az ellenfélnél. Ha aznap, pár hete nem fogjuk meg a Doo és AK klánokat, akkor szerintem egészen máshogy nézne ki most a térkép, de nincs HA. Azt a napot végül három falu pluszban zártuk Firemasterrel :p
Majd jöttek a kizárások és ismét az élre kerültünk, de továbbra is védőt játszunk, mert nem lehet számítani egyesekre. Minden tiszteletem *Leaher-nek, aki szervezi a támadásokat, próbálja ezt a nagy profikból álló csürhét egyben tartani, de ha nem záródott volna a klán, biztosan nem lennénk már egyben. Egyeseknek csak az a céljuk, hogy a top1 helyet elhozzák. Nekem a napokban 7 nuke és egy fullos védőfalu kenődött Sikamaru egyik falván, mégis kérdés nélkül átengedtem a kitakarított 9000-es falut a klántársnak, mert megkért rá. Ez annak az akciónak a napján volt, amikor egyesek úgy gondolták, kihasználják, hogy mindenki úton van a seregével és inkább behúznak egy nap fosztogatóját ahelyett, hogy az ígért támadókat elküldik takarítani. Ebben a klánban nem számít, hogy szabályosan játsszunk, nem számít, hogy ki mit lakatol, ki mit ígér, klántárs-e az akit feljelentenek csalásért, vagy hogy megtámadjuk azt, akivel MNT van.

Bánom, hogy beléptem, számomra nem ezt jelenti a játék, elhatárolódom tőle. Ha meg is nyeri a Zetor, abszolút nem érdemli meg, és a magyar klánháború szégyene lesz. Örülnék neki, ha az ilyen viselkedés megfékezésére lennének lépések, mozgalmak, mert panaszkodhatunk, hogy hanyatlik a klánháború, de ha ez a kultúra, akkor nincs igaza annak, aki a supportot, vagy a németeket szidja.

Üdv,
Gabi

Azta.. Öhm érdekes irás volt! Én személy szerint téged nem ismerlek de mivel én is játszottam classicon ezért annyit tudnék csak hozzá fűzni hogy a Zetor egy jó klán lehetne ha:
1.nem lennének ilyen arc harcosok ott (nem mondok neveket)
2.tudnának csapatként együtt játszani
3.75%-a nem csalna
4.nem szegnék meg a szavukat és tisztességesen próbálnának játszani.
(csak hát így ugye már nem menne olyan jól nekik)
De ezeket a dolgokat félretéve én meg a barátaim elbuktunk én ezt bátran vállalom megpróbáltuk de nem sikerült :) Gratulálok a zetornak... és gabrielnek külön mert szerintem ez elég jó iromány volt :D
 

DeletedUser18783

Vendég
Sziasztok!

Rég nem írtam a külső fórumra és ezzel most minden bizonnyal szerzek magamnak kis utálatot, ugyanis megosztó lesz amit írok, de kikívánkozik most már belőlem.

Rólam nagyon sok pletyka terjeng az éterben, kinőttem már azt a korszakom amikor számít, hogy mit gondoltok rólam. Tény, maga a személyem is megosztó, de aki még nem tudja: Sophie Nevatare vagyok, a fiókom ugyanaz, magánéleti okok miatt átneveztem.
Nagyon sokszor megkaptam már, hogy én is csak a PP miatt vagyok jó játékos (ha egyáltalán az vagyok), de én pont ellenkezőleg gondolom. Anno még 2013-ban indultam Classic világon, akkor picit voltam top1, de nem bírtam az iramot, azóta nem is játszottam. Most úgy adódott, hogy van egy jó beállításokkal beharangozott világ, viszonylag több idővel is rendelkezem, úgyhogy -Firemaster- barátommal úgy döntöttünk, hogy megpróbálkozunk szórakozni egyet. Ő ajánlotta a Zetort, akikhez be is léptünk nagyon hamar.

Nem azért jöttem, mert top1 szeretnék lenni, vagy mert meg szeretném nyerni a Classicot, de még csak a pp sem motivál, hisz induláskor 15000 fölötti ponttal rendelkeztem. Classicért nem jár plecsni, nem leszek benne a dicsőség csarnokába, ez tipikusan az a szerver szerintem, ami egyáltalán nem kéne hogy a győzelemről szóljon. Klasszikus beállítás a régimódi emberek szórakozására. Ha nem lenne ilyen gyors, akkor talán duál társam sem lenne, de így sajnos egy éjszaka megfelel két napos inaktivitásnak.

A rajtot szerintem sikerült jól elkapni, majd ahogyan a klánon belül kezdtem felmérni a helyzetet, azt tapasztaltam, hogy tele vagyunk "ki ha én nem" emberekkel, akiknek merőben ellentétes a felfogása az enyémmel. Ők bizony azért jöttek ide, hogy a top1 helyet behúzzák bármi áron. Van aki full támadót játszik, de a többség minimális védőket gyárt csak. Ekkor ráeszméltem, hogy ha bajba kerülök, nem fog engem megvédeni senki, át is álltam 80%-os védő fiókra, le is maradtam a ranglistán (értsd 3. hely), de nem zavart különösebben. Ameddig én élvezem a játékot, felőlem lehet más top1.

Ahogyan nőtt a klán előnye, egyre többen álltak be ellenünk, hogy majd megállítanak és a csapatmunka hiányának meg is lett a böjtje. Skyxont a top1-2 helyről egy éjszaka alatt teljesen elfoglalták. Persze, mindenki tőlem várta a megoldást, hisz én vagyok a klán védő játékosa, de sajnos akkor pont inaktív volt a fiók.Miért? Rég nem mozgok már ilyen körökben, de ráeszméltem, hogy felesleges versenyezni bárkivel. A csalás olyan tárházát ismertem meg rövid idő alatt, ami elszomorít. Beláttam, hogy nincs esélyem a 0-24 mobilos programmal farmoló emberek ellen, akik ráadásul full támadó fiókkal sokkal nagyobb területen tudnak sokkal többet farmolni, mint én/mi a kis védő fiókunkkal. Így hát a farmolás abbamaradt, az aktivitás csökkent, a ranglistán tartottuk a stabil 3. helyet Firemasterrel.

Majd szétszedték Skyxont és mi következtünk. Kértünk védőket és a kisebbektől kaptunk is. Egy falu kivételével mindegyikre jött a vonat, nagyjából 18 falvunk volt ekkor. A védőnk fele pusztult el a harc során, lehoztuk bukott falu nélkül és megkaptunk, hogy csalók vagyunk, gusztustalanul játszunk, kémeket tartunk az ellenfélnél. Ha aznap, pár hete nem fogjuk meg a Doo és AK klánokat, akkor szerintem egészen máshogy nézne ki most a térkép, de nincs HA. Azt a napot végül három falu pluszban zártuk Firemasterrel :p
Majd jöttek a kizárások és ismét az élre kerültünk, de továbbra is védőt játszunk, mert nem lehet számítani egyesekre. Minden tiszteletem *Leaher-nek, aki szervezi a támadásokat, próbálja ezt a nagy profikból álló csürhét egyben tartani, de ha nem záródott volna a klán, biztosan nem lennénk már egyben. Egyeseknek csak az a céljuk, hogy a top1 helyet elhozzák. Nekem a napokban 7 nuke és egy fullos védőfalu kenődött Sikamaru egyik falván, mégis kérdés nélkül átengedtem a kitakarított 9000-es falut a klántársnak, mert megkért rá. Ez annak az akciónak a napján volt, amikor egyesek úgy gondolták, kihasználják, hogy mindenki úton van a seregével és inkább behúznak egy nap fosztogatóját ahelyett, hogy az ígért támadókat elküldik takarítani. Ebben a klánban nem számít, hogy szabályosan játsszunk, nem számít, hogy ki mit lakatol, ki mit ígér, klántárs-e az akit feljelentenek csalásért, vagy hogy megtámadjuk azt, akivel MNT van.

Bánom, hogy beléptem, számomra nem ezt jelenti a játék, elhatárolódom tőle. Ha meg is nyeri a Zetor, abszolút nem érdemli meg, és a magyar klánháború szégyene lesz. Örülnék neki, ha az ilyen viselkedés megfékezésére lennének lépések, mozgalmak, mert panaszkodhatunk, hogy hanyatlik a klánháború, de ha ez a kultúra, akkor nincs igaza annak, aki a supportot, vagy a németeket szidja.

Üdv,
Gabi


Szia Gabi.

Gondoltam ha már ilyen szépen lehordtál minket akkor kimerészkedek én is és leírom akkor egy másik szemszögből is :)
játszod itt a mártírt hogy így csalás meg úgy csalás mikor te már akkor programokat használtál mikor én még el sem kezdtem ezt a játékot szóval nem kell itt az ártatlan áldozatot játszani mert közel sem vagy az csak mint mindig most is úgy kerítettél egy szöveget hogy abbol külső szemlélőként te gyere ki jobban..ugyanis kezdtél egy új világot vezérként és hát kinek lenne jó ha negatív gondolatok lennének rólad.. apropo klánvezérség te beszélsz nekünk a csapat összetartásról meg becsületről közbe minden serveren ott hagytad a klánodat mint klánvezér? elég dúrva kettős mércék vannak itt és főleg a te szádból érdekes ezt hallani de menjünk akkor tovább..
A mi fiokunkat szídod(én már nem játszok ugyan ott) hogy full támadók vagyunk és nem küldünk senkinek védőt..kérdem én az mennyivel jobb hogy neked van még se küldesz? mi a támadókkal legalább kiürítettünk egy egész kontit te pedig a védőidet mikor skyt támadták otthon hagytad és ha rajtad múlik hazakísérésnél sem lettél volna itt ugyanis én vettem át a fiokod és küldtem ki a hazakíséréseket szóval te se támadással se védekezéssel nem vetted ott ki a részed most mégis szídod a csapatmunkát meg a csapatot..mikor sky kért védőt azt mondtad neki nincs most meg kiderül hogy a faluid 80%a az volt..nekünk azt mondtad hogy elaludtál azért nem küldtél most meg kiderül hogy azért mert nem volt kedved :)

Aztán mi hajtunk a top1-re de te vagy az aki lelakatolta az összes falut robitol amit extrem kiürített és hát szép az az 1átadott falu amit itt emlegetsz csak közbe meg azokat nem adod éppen át amik jogosan lennének másé és még te vagy felháborodva ha elviszik a lakatolt falut(arra azért kiváncsi lennék hol van az úgy hogy nem az viszi aki takarít de ez mellékes most)
Minket szólsz le hogy mnt-t támadunk(bár én nem tudok erről lehet azóta volt mióta abba hagytam) de arrol senki egy szót nem szól itt kint hogy a doo klánnal szövi volt a játék elején és úgy indult skyra az arma hogy nekünk még kékek voltak közbe ők a hátunk mögött 3másik klánnal lebeszéltek egy időpontot hogy sky-ra melyik éjszaka mennek szervezetten mondom mégegyszer ÚGY HOGY SZÖVETSÉG VOLT és egy szót nem szóltak arról hogy ők bontani akarnának és 1nap mnt vagy akármi szövetség alatt az éjszaka betámadták skyt az akkori ellenfeleinkkel karöltve szóval akkor hogy is van ez a gerinc meg gusztustalan játék meg csak a zetor szidása?
A doo vezetője freedom már rég óta a barátom volt játékon belül legalábbis eddig én azt hittem és még párukkal onnan egész jó viszonyt ápoltam ezért is kötöttem velük szövit mert megbíztam bennük(plusz azért is hogy ne legyen mindenki ellenfél de hát így is az lett).
Jöhet a pp-rész téged elvileg nem érdekel a pp és nem érzed itt jól magad plusz ha lehetne ki is lépnél hát gabi van egy nagyon jó hírem ezek az infórmációk alapján a törlés gombot neked találták ki VAGYIS csak az alapján amit te elmondasz mert amúgy pont az elenkezőjét csinálod mert ugye extreme álltal előre kiütött falukat viszed vagyis az ingyen falukat amik mást illetnének de mivel ugye klántársat nem lehet támadni és ki tenni sem lehet játékost így hát kihasználod hogy elviszed őket és közelebb kerülj a top1-hez :)

Szóval előbb nézzél tükörbe és utána hord el a zetort köszi :)


Ui:Leathernek tényleg nagy köszönet hogy próbál szervezni és egybe tartani a csapatot
 

DeletedUser19095

Vendég
Sophie szerintem mindenki tudja, hogy amit kérdezel azt se szabad elhinni már. Kb olyan szinten van a gerinced a játékban.
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Sziasztok!

Ha már meglettem említve 2x is úgy érzem nekem is meg kell szólalnom :D

Szóval a Zetor szerintem amit ezen a szerveren alkotott az egy nagyon szép teljesítmény hiába írjátok, hogy nem volt szervezett ellenfelünk mert ott volt az AK, AK2 az ,hogy ők kevesek voltak erről nem mi tehetünk, emellett ellenünk lettet fordítva a Rush, Spárta, Temp, Val, Mypony, Arm, Style klánok stb. :D
DE még ez se volt elég, mert ahogy vadi is írta a Doo klán is ellenünk fordult, hátba támadott és így sikerült az EGYETLEN sikeres armájukat végrehajtani, mivel nem számítottunk rá :)

Nem tagadom volt nem egy belső viszály a zetor-ba ami miatt Gabinál is megszületett ez az iromány.. Erre csak annyit tudok mondani lenne mit faragni ezen a klánon de kimondottan rossz klánnak nem nevezném, nem véletlen nem hagytuk abba c11-en mert láttam a potenciált a klánban és ezzel a tagsággal nagyon sokra lehet vinni, világról-világra pedig majd összeszokunk én attól nem félek :)
Szóval minden gratulációm a Zetornak szépen lehoztuk ezt a világot :)
 

DeletedUser18783

Vendég
Fuh, Sofi, most nagyot nőttél a szememben, le a kalappal. Egyetértek az elkeseredettségeddel.

Egyet értesz vele? Tényleg de jó dolog az alapján megítélni egy történetet ha csak az egyik fél részéről van meghalgatva a történet :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Meghallgattam a másik fél részéről is, továbbra is egyetértek vele, de a másik oldallal is :)
 

DeletedUser19095

Vendég
a supprt hol van amikor nyilván való nagy csalások vannak a classicon?
olyan játékosokat bannolnak akiknek egy bünük,nyiltan beszélnek?
A zetor klán kéne bannolni.nem csak nekünk a szánkat be fogni.
Amit ti csináltok gusztustalan.
A tiszteletett meg ki kell érdemelni nem a joggal vissza élni.
mire ti ezeket a sorokat olvassátok vagy bár mit amit töröltetek sok sok ember el olvssa külső szemlélöként is.tehát a tiltás meg a törléssel csak is a saját becsületetek van oda.
egyetlen egy országba ilyen support nincs mit itt.
Légyszíves írd le melyik fiókokra gondolsz és kivizsgáltattatom a supportal
:p
Hate us because they aint us :D
 

DeletedUser19805

Vendég
Ha mar itt a nep enis jovok :D
Eleg vicces es bator dolognak talalom,hogy napok ota probalgatnak nehanyan leszedni de mig en par ezer talpast buktam ok addig tobb 10 ezret(min):D most is nagyszeru barataim nagy batorsagot meritve hajnali orakba jonnek tobben is :) szep dolog mit ne mondjak :) de barhogy is lesz kovetkezo classicon tala tegint ;) :D
 
Fent