Csevegő

DeletedUser19395

Vendég
Fáj hogy kidobtak mert tiltottál mindenkit a levelezőlistáról?
Mert egyszemélyes játékost játszottál vagyis akartál, csak savazni jöttél fel fórumra, ennek ellenére mindent is akartál magadnak?
Mert 3-4x kidobtak, és nem tolerálták a vezetőségnél a hisztijeid és a kilépegetéseket, védővisszavonásokat?

Elég szomorú.
 

DeletedUser19087

Vendég
Ha már minden kötèl szakad, húzzuk ki a pakliból a "support" ütőkártyát. Ezzel csak az a baj, hogy nem vagyok supporter, ha az volnèk sem látnám az aktív világomat. De valószínűleg te ezt jobban tudod.
A kizárásokról meg manapság mindenki tud, mert külső platformokon boldog-boldogtalan eldicsekszik vele, így eljut mindenkihez.
Egyèbkènt nyugodtan szólíthatsz a játèkos nevemen, nem haragszom meg èrte :p

a benfentes
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Hogy mi a hála? Hát.. vegyük számba kedves Mirr-Murr.
Hálám jeléül, amiért a szerver eleje óta sorozatosan nem adtál le seregjelentéseket, ha leadtál kb minden második alkalommal nem indultál - vagy ha mégis akkor más indított helyetted - , folyamatosan generáltad a feszültséget a klánban, engedély nélkül kezdtél el kihirdetett barbár kiosztás előtt barbárokat foglalni, letiltottad a vezetőidet és klántársaidat valamint mellékesen az utóbbi fél évben lejárató kampányt próbáltál folytatni ellenem voltam oly kedves kifejezni azt a kirúgás gombbal. Azt, hogy ezt nem tavasz közepén tettem meg, vagy hogy a kilépésed után még kaphattál egy második esélyt köszönd Lightrexnek. Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy miután a klántársaidat letiltottad és kijelentetted, hogy te nem vagy a közösség tagja majd egy FS logóval a neved mellett zárod a szervert?

A légből kapott baromságaidat meg nyugodtan írogathatod esetleg a support felületre, hátha találnak valamit a te védőre lőtt multifiókjaidon kívül az első hónapból, amiket aztán befoglaltál.
Javaslom, a jövőben kerüld az olyan játékokat amikhez az alábbi fogalmak tartoznak:
Csapat, közösség, együttműködés

szerk.:basszus, majdnem elfelejtettem hogy majd 1,5 hónapig szedegettem lefele a klántársaidról a lakatjaidat, meg hogy light pár éjszakán át figyelt az egyik társunknál mert te gondoltál egyet azt elkezdted lekémlelgetni a faluit.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1530803

Vendég
nagyon elvagytok tévedve____az FS folyamatosan az ellenféltől szedegette át a jobb játékosokat most is és több szerveren át____
sebtiben csak egy páran akik ellenfél volt
-Conquistador-
Mazli22
StormCorner
a háttérben halottas és a bennfentes társa folyamatosan jelentgettek akire egy kis esély volt a tiltásra-banolásra ____a fórumon folyamatosan kibeszélték ,kit-miért hogy lehetne kibanoltatni____
érdekes mód a bennfentes mindig jelezte hogy kit sikerült banolni vagy épp tiltani pár napra, minden infót lejött a fórumba ____ugye-ugye a büntetést honnan tudhatta oly pontosan ?____biztos megállmodta____
tudtuk mi megy az ellenfélnél, ami a fórumotokon megjelent arról is átjöttek az infók,,,,átjátszották a hasznos infókat,,,,

az FS-nek kb 300db faluja volt multizással ebből 2X70db csak hallotasék keze alatt____ezek a 70-80 falus fiókok, az a minimális harci pont /// némi támadó pont /// mellett semmit nem csináltak csak zabálták felfele a barbikat húzták felfele ___ amikor észrevettem azt a pár fiókot és kérdőre vontam halottast ____akkor gyorsan átjátszotta a fiókokat - falukat
és mivel a barbi foglalások halottas engedélyével mentek , ugye világos már? ______szinte 0 LEV-LET mellet 70-80 falu barbi zabálással ______
érdekes mód itt is a bennfentes leadta az infót hogy kell multifiókot vinni hogy ne bukjon ki automatikusan ____kellett a némi LET , mert akkor nem bukik ki hogy csak barbi hizlalásra vannak fent tartva a fiókok
halottasék folyamatosan terrorizálták a népet - fenyegettek ha kellett - ha nem, mindenért ,úgy legyen ahogy ő mondja, ha nem akkor lebelsőznek bárkit_____ ez majd minden körlevélben olvasható volt____
ezektől a szemétkedésektől ,csak azért nem omlott össze az fs mert az a kb fél tucatnyi aktív játékos elszenvedett és segítette egymást____ a klán 80%-ától semmi segítséget nem kaptak ____

itt az újabb aljassága halottasnak, most már hogy megvan a szerver szó nélkül kivágja aki nem tetszett neki
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



draxyka____ ott sírtatok hogy mentsem a faluit, vágjam-védjem_____

forsaken_____full frontvonalban ,mikor megkapta a nagy armát ,érdekes mód senki nem vállalta a fiókot_____Ligtrex ___akkor is nekem könyörgött , hogy oldjam meg
+ volt még egy armás fiók amit megvédtem úgyanígy____
csak magam 3 armás fiókot brawúrosan kivédekeztem,,, arról nemis beszélve másoknál mennyi 100-és 100 vonatot vagdostam___

ez a hála ?

ugye lassan összeáll a kép hogy jött össze az fs győzelem______ ?
a szerveren volt itt több gusztustalan megmozdulás csak most nemvolt visszhangja , nem került a publikum elé____
egyszóval szégyelljétek magatokat ligtrex -halottas+benfentese
Sajnos nem sok esélyed van egyedül, hisz látod összefog a csorda, de ez sose tántorítson el attól, hogy kiadd az igazad! A Sajtmacska nick-ért, meg még egy plusz!
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Ezzel kár volt kijönni külsőre,privátban leírtam neked a véleményem v57en(ugyebár engem is letiltottál hónapokkal ezelőtt). De alapvetően nem tudom mire számítottál,mikor hónapokkal ezelőtt letiltottad az összes klántársadat a szerveren. Én tartottam a hátam miattad a szerver során és nekem égett a pofám helyetted azokért a dolgokért amiket csináltál. Egyáltalán nem tartom korrektnek a kirohanásod az után a szennyáradat után amit csináltál. Az ha valaki jó játékos nem mentesíti a normális emberi viselkedés alól. Arról ne is beszéljünk,hogy baromi nehéz elindulni úgy armára,ha nem kapod meg a levelet róla...vagy megbeszélni a dolgokat,ha az üzenet fogad: xy letiltotta veled a levelezést. Mintha hagytál volna választást...
 

DeletedUser18336

Vendég
Ezzel csak az a baj, hogy nem vagyok supporter, ha az volnèk sem látnám az aktív világomat.

ezt már annyiszor leírtad :D de ez olyan, mintha valaki azt mondaná, hogy egy kém lesúgta neked a támadásokat, és te azzal védekeznél, hogy "dehát nincsenek is megosztva velem a támadásaid".

ezzel most nem akarok vádolni senkit, de nem kell hogy lásd az aktív világodat. elég ha van egy haver, aki látja :D
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.055
Aha, ez olyan mint mikor azt mondta yugi hogy nektek nincs kémetek NN-ben, csak vannak ott haverok akik elmondják nektek “miaszitu”.
De ezzel én sem akarok vádolni senkit :)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Aha, ez olyan mint mikor azt mondta yugi hogy nektek nincs kémetek NN-ben, csak vannak ott haverok akik elmondják nektek “miaszitu”.
De ezzel én sem akarok vádolni senkit :)
nekünk nincsenek kémeink,csak barátain.Például dév barátja a morál,aki azért eléggé odaver neki mindig,nem hiába szidja,és küzd ellene állandóan,ez már kijelenthetni egy szélmalom harc.+Mókuskát is támogatja a morál az nn-ben.
 

WILLPOWER

Well-Known Member
A reakció pontszáma
342
Szeretnék mutatni valamit a .net külsőről.
EGbQUzC.png

Az ottani support miután figyelmükbe ajánlották, hogy a szerver érdemi része véget ért csak a falukat kéne fölszedni, ezért szavazást irtak ki az érme költség csökkentéséről.
Ha jól tudom ezen a szerveren az FS még mindig gyűjtöget, amikor hónapok óta nincs ellenfele. Az FS különösebben nem érdekel viszont az amikor szupportként előadjátok, hogy nem értitek az ellenszenvet akkor talán most sikerül. Hogy ti hogyan álltok valamihez és más modok hogyan állnak a dolgokhoz. Lehet itt azzal jönni, hogy ez endgame és nem faktor állitás viszont nem hiszem azt se, hogy az innonak érdeke, hogy egy szerver fusson amin nem költenek semmi pénzt.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Kedves Willpower,

Pimaszkodás helyett kérlek keress meg minket a Support rendszeren keresztül az alábbi problémával.
Együttműködésedet nagyon szépen köszönjük.
 

WILLPOWER

Well-Known Member
A reakció pontszáma
342
Az FS megkeresett titeket minimum 2szer, de én nem az FS-ért vagyok itt, hanem ezért a tipikus sablon szövegedért. Viszont a lényeg átment gondolom.

PS: Még szerencse, hogy a kép amit hoztam az a szupport rendszeren keresztülment levelezés és nem 3 fórum komment...
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Will én értem az ellenszenvet, mert mindig tudtunkra adod. :)
Én nem vagyok kompetens v51e kérdésében. Amiben az vagyok, ott maximálisan a játékos állomány érdekét képviselem.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Ha tudomásod van arról, hogy megkeresett minket az FS a problémával, akkor valószínűleg azt is tudod, hogy foglalkoztunk a témával. Adtunk rá egy velős választ, amivel úgy hiszem korrektül álltunk a dolgokhoz, szabályos keretek között - így meg is oldottuk a felmerült problémát.
Annak pedig semmi értelme, hogy fórumon idegesítsük magunkat ezzel. Ha gondod van, használd bizalommal a Support rendszert és a lehető leghamarabb beszélünk erről.

Továbbá, kérlek a személyeskedésedből vegyél vissza, mert egyáltalán nem szeretem. Ezt előre is megköszönöm neked, bizalommal.
 

WILLPOWER

Well-Known Member
A reakció pontszáma
342
Egy személyeskedést mondjál. Csak egyet. Inkább dobd rá, hogy provokáció, mint a kollégád és akkor meg is vagyunk. (a kitalált dolgokba legalább értsetek egyet)
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Nem megyek bele a ki-ki játszmába, csak figyelmeztettelek.
A kérdésedre is adtam választ, továbbra is elérsz minket v51 ügyében a Supporton.
 
Fent