Csevegő

DeletedUser19613

Vendég
És ne feledkezzünk meg a meglepi klánokrol sem, lassan már megszokottá válik, hogy kisebb társaságok be mennek, és szépen meg tudják nehezíteni a kezdeti szakaszt :)

Két csoportos indulásrol is tudok, kíváncsi leszek mit alkotnak :)

A gond csak ez hogy max megnehezítik a nagyok dolgát, de legyőzni nem tudják őket. Kiemelkedik 6-7 klán, de utánuk túl nagy szakadék van.
Szerintem sima világ lesz ez kb mint a Hordának volt 44.
 

DeletedUser19461

Vendég
és ha csak ez a céljuk?mármint h megnehezítsék,lelassítsák őket,hogy az ellenfelük túlerőben legyen a végére?
 

DeletedUser19613

Vendég
és ha csak ez a céljuk?mármint h megnehezítsék,lelassítsák őket,hogy az ellenfelük túlerőben legyen a végére?

Az komoly cél. :D Azzal a tudattal játszani, hogy csak eszközként használnak mert úgy se nyerhetsz de legalább hátráltatod az ellenfelet, hogy ő se nyerjen. Titokban ASG tag vagy? :D
Láthattuk mi történt 45-ön ott is volt egy ASG vagyis 3 :D FS meg simán átgyalogolt rajtuk. Most 48-on a Horda ellen is összefogtak, de az is simának mondható pedig ott volt egy EW is. Ez a hátráltatós dolog akkor működik, ha egy nagyobb csapat megy be szervezetten és 1 másik értelmes klán nyugodtan fejlődhet a túloldalt, akkor fölénybe kerülhetnek. Viszont FS-nek komoly kihívója nincs, ilyen Dream, Col meg ASG klánok vicc kategória. Gyanítom 100+ fővel megy be az FS az ellen egy 60 fős jó starterekből álló csapatnak kéne rájuk regelni, míg egy másik kontira mehetne az igazi kihívó, de minden normális klánnak aktív világja van így reálisan nézve ez a hátráltatás nem fog működni főleg nem egy olyan szervezett és egységes klán ellen, mint az FS. Vannak olyan világok, ahol már szeró elején lehet tudni ki fog nyerni mert egy top klán megy be komoly ellenfél nélkül és szerintem 51 is ilyen lesz.
 

DeletedUser19461

Vendég
jó sok mindent bele láttál ebbe a kommentembe,nem tudom honnan jött h asg-s vagyok és honnan h az fs ellen mennének azok akik hátráltatnának...komoly gondolatmeneteid vannak.de meghagylak a kis világodban higyj amit akarsz....ez a külső is eléggé felhigult már.kár érte :(
 

DeletedUser19613

Vendég
jó sok mindent bele láttál ebbe a kommentembe,nem tudom honnan jött h asg-s vagyok és honnan h az fs ellen mennének azok akik hátráltatnának...komoly gondolatmeneteid vannak.de meghagylak a kis világodban higyj amit akarsz....ez a külső is eléggé felhigult már.kár érte :(

ASG játszik úgy, hogy nincs esélyük szerót nyerni csak lassítják az adott kontin levő klánt. Amit te írtál nagyjából ezt takarja, de az már régen rossz ha egy poént magyarázni kell és tudom, hogy nem vagy tagja a királyi birodalomnak, nem férsz be oda. :D
Ha nem az FS ellen mennének ezek a bizonyos "hátráltatók" akkor annak meg mi értelme, hogy egymást gyepálják amíg a gigász klán nevetve behúzza a szerót. A kicsik általában összefognak, olvadnak stb hogy legyen esélyük a nagyok ellen, legalábbis ebben a tévhitben élnek. :D
Egy komoly embernek komoly gondolatai is vannak, márpedig én minden egyes szavamat teljes mértékben komolyan is gondolok, egyáltalán nem szokásom trollkodni. :D :D
Nem vagyok hívő, így nem hiszek semmit, de köszi hogy meghagytad az esélyt, rendes vagy. ;)
Miért higult volna fel a külső? Azt mondod, hogy az addigi nagy rakás sz*rból most f*s lett? :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Néhol amúgy becsülendő, hogy nekifutnak sokadszor is a kisebb klánok, és nem adják fel. Mondjuk ez alatt az olyanokra gondolok, akik legalább valamennyit tanulnak a múltban elkövetett hibáikból... Szép lassan jutnak előrébb, és nekik már akár az is lehet hatalmas fejlődés, hogy nem 1, hanem 3 hónap után veri szét őket valamelyik nagy.

Viszont 51-hez szólva, nem szabad előre odaadni senkinek a győzelmet, de bizonyított nagyklán tudtommal csak az FS fog jönni, így nem kérdéses, kié a legkisebb odds.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Ezért is írtam, hogy a kezdeti szakaszt meg tudják nehezíteni :)

De ki tudja, talán egészen a végéig sikerül nekik, nah meg nem a dominancia számít, így lehet akár esélyük is(ki tudja) :D

Hogy is volt az egyik titkos világ(ott sem a nagy és erős győzött) ? :rolleyes:

Eklézsiás gömbjè mit jósol?? :oops:
 

DeletedUser19612

Vendég
Szép jó reggelt! :)
Pár kiegészítés Light írására:
Szerver gyorsaság 1,5
Templom: Aktív
Íjász: Aktív

És én kimondottan megnéznék 1 olyan világot ahol zárulnak a klánok.
Úgy rémlik ilyen még nem volt.
Én azt preferálnám ha csak sárga/piros játékosokat tehetnének ki a vezetők,kilépni pedig nem lehetne..:)
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Szép jó reggelt! :)
Pár kiegészítés Light írására:
Szerver gyorsaság 1,5
Templom: Aktív
Íjász: Aktív

És én kimondottan megnéznék 1 olyan világot ahol zárulnak a klánok.
Úgy rémlik ilyen még nem volt.
Én azt preferálnám ha csak sárga/piros játékosokat tehetnének ki a vezetők,kilépni pedig nem lehetne..:)

Normál világon nem zárulnak a klánok :D
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Szép jó reggelt! :)
Pár kiegészítés Light írására:
Szerver gyorsaság 1,5
Templom: Aktív
Íjász: Aktív

És én kimondottan megnéznék 1 olyan világot ahol zárulnak a klánok.
Úgy rémlik ilyen még nem volt.
Én azt preferálnám ha csak sárga/piros játékosokat tehetnének ki a vezetők,kilépni pedig nem lehetne..:)
Ahogy Tibax is mondta, illetve ha jól rémlik - habár nem biztos - valamelyik topicba Sajtmacska is megemlítette, normál szerveren nincs klán záródás. Viszont az újfajta végjátékhoz egy külső erősítés nincs -et lazán el tudok képzelni. Ha jól emlékszem bár lehet hülyeséget írok v50 1.6-os sebességű, kétlem hogy 51-et beraknák 1.5-nek, noha részemről jobban tetszik, mint Light 1-es ötlete :D
A sárga/piros játékosok mellé már az is örömteli lenne, ha a sárgákért sem venne le a klánpontokból kidobásnál.
Templom... Vegyük alapból azt, hogy az új végjátékkal megyünk. Aki már nézte hogy az milyen az próbálja meg összepárosítani a menetét a templomokkal. Stratégiailag hatalmas buli lenne. Csak gyakorlatilag azt érnék el vele, hogy a peremről induló klánok és a kisebb klánok sokkal rosszabb esélyekkel induljanak.
 

DeletedUser19651

Vendég
Torony magas FS győzelem, dominancia az elejétől 6-7 hónapos server, utóbbi idők leggyorsabb zárásával. Meg lehet próbálni bemenni ellenük, de nekik nem ígérhetek mást mint kínt, gyötrelmet , szenvedést és elpocsékolt belefektetett időt. Ekkora pofont még nem kapott a világ amit az FS fog 51en osztani.
Lehet ezt szépíteni de ne áltassatok senkit, a győzelmet ezennel átadom a Fekete Seregnek!
Gratulálok!
 

DeletedUser19388

Vendég
Torony magas FS győzelem, dominancia az elejétől 6-7 hónapos server, utóbbi idők leggyorsabb zárásával. Meg lehet próbálni bemenni ellenük, de nekik nem ígérhetek mást mint kínt, gyötrelmet , szenvedést és elpocsékolt belefektetett időt. Ekkora pofont még nem kapott a világ amit az FS fog 51en osztani.
Lehet ezt szépíteni de ne áltassatok senkit, a győzelmet ezennel átadom a Fekete Seregnek!
Gratulálok!
Akkor lehet, h egyből v52-t kéne indítani
 

DeletedUser19613

Vendég
Kivételesen egyetértek a prófétával, talán egyszer majd a nyomdokaiba léphetek. :D
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Torony magas FS győzelem, dominancia az elejétől 6-7 hónapos server, utóbbi idők leggyorsabb zárásával. Meg lehet próbálni bemenni ellenük, de nekik nem ígérhetek mást mint kínt, gyötrelmet , szenvedést és elpocsékolt belefektetett időt. Ekkora pofont még nem kapott a világ amit az FS fog 51en osztani.
Lehet ezt szépíteni de ne áltassatok senkit, a győzelmet ezennel átadom a Fekete Seregnek!
Gratulálok!

Őőőő izé, most a leghosszabb szerver lesz vagy a legrővidebb?:oops:
 

DeletedUser19651

Vendég
v51 space v52. A szóköz hosszúsága 6 hónap azaz 1/Század emberöltő. Mire kicsöngetnek a Suliból server győztest hirdetnek.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
v51 space v52. A szóköz hosszúsága 6 hónap azaz 1/Század emberöltő. Mire kicsöngetnek a Suliból server győztest hirdetnek.
Ilyen későn szerzik meg a domanancia %-át?

Elég hosszas lesz akkor :rolleyes:
A gömb nem mutata meg, hogy új vegjátèk lesz:confused:
 
Fent