Csevegő

DeletedUser19613

Vendég
És FS mennyire komoly?
Ez a régi Mátyás féle pp zsoldos csapat vagy valami new edison ?

Menj be 51-re és megtudod. :D
Szerintem a komolyságról sok mindent elmond, hogy nem mentek be egy gyengébb tagsággal 50-re, inkább kivártak és teljes kerettel jönnek ide. Én olyan 90%-ot adok annak, hogy nagyon csúnyán elpics*zzák a többi klánt. :D
 

DeletedUser19661

Vendég
Menj be 51-re és megtudod. :D
Szerintem a komolyságról sok mindent elmond, hogy nem mentek be egy gyengébb tagsággal 50-re, inkább kivártak és teljes kerettel jönnek ide. Én olyan 90%-ot adok annak, hogy nagyon csúnyán elpics*zzák a többi klánt. :D

Úgy legyen
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Menj be 51-re és megtudod. :D
Szerintem a komolyságról sok mindent elmond, hogy nem mentek be egy gyengébb tagsággal 50-re, inkább kivártak és teljes kerettel jönnek ide. Én olyan 90%-ot adok annak, hogy nagyon csúnyán elpics*zzák a többi klánt. :D
én csak azt szeretném tudni, hogy kik lesznek az a többi klánt.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.097
Még szép hogy mindenki hozzátok szeretne menni ha más top klán nem indul
Elég szar lesz a végén kiválasztani azt a 30-at :)
 

DeletedUser19613

Vendég
Még szép hogy mindenki hozzátok szeretne menni ha más top klán nem indul
Elég szar lesz a végén kiválasztani azt a 30-at :)

Lehet a végén tolnak egy kis háborút egymás között, ha már az ellenfelek nem fogják megnehezíteni a dolgukat. :D
Bár szerintem a plecsni nem sokat számít, persze jól mutat de gondolom a többség a játék kedvéért tolja és hogy élvezzék azt.
 

DeletedUser12246

Vendég
Még szép hogy mindenki hozzátok szeretne menni ha más top klán nem indul
Elég szar lesz a végén kiválasztani azt a 30-at :)

Tök igazságos lenne sorsolással.
Van Pl 3-4 klán.
FS
F.S
-FS-
Nem számozva direkt, hogy ne legyen megkülönböztetés.
És kihuzni a neveket hogy xy az F.S-be fog játszani. Aztán a játék folyamán nincs átlépegetés. Területi alapon reggelni hogy egy klán tagjai egymas mellett legyenek.

Persze kézen fekvő lenne a legnagyobb pontúakat egy helyre terelni, de az a csapatjáték rovására menne.
 

DeletedUser19613

Vendég
Tök igazságos lenne sorsolással.
Van Pl 3-4 klán.
FS
F.S
-FS-
Nem számozva direkt, hogy ne legyen megkülönböztetés.
És kihuzni a neveket hogy xy az F.S-be fog játszani. Aztán a játék folyamán nincs átlépegetés. Területi alapon reggelni hogy egy klán tagjai egymas mellett legyenek.

Persze kézen fekvő lenne a legnagyobb pontúakat egy helyre terelni, de az a csapatjáték rovására menne.

Szerintem random megcsinálják a beosztást aztán kész. Még a végén túlságosan rivalizálna egymással a 3 FS klán aztán segítség helyett hátráltatnák a másikat és hoppon maradnak mert jön az ASG és behúzza a szerót. :D
Amire kíváncsi leszek, hogy az FS mennyire merész. Bevállalnak vajon 2 kontis regelést vagy maradnak a visszafogottnál 1-1,5 között és lassan, de biztosan haladnak.
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Kinek hogy tetszik ez az új végjáték?
Első átolvasásra nem szar. Második átolvasásra viszont az. Harmadikra inkább csak úgy tűnik hogy a szerver többi beállítása nincs szinkronban vele, viszont rengeteg stratégiát ki lehet hozni belőle. Ezt majd a szerver után kérdezd meg újra szerintem, aztán amikor nem csak a leírását olvastuk el hanem meg is tapasztaltuk tudunk rá érdemlegesen válaszolni :D
 
Fent