Csevegő

DeletedUser19651

Vendég
Elég kiélezett világ, tiszta és fondorlatmentes. Statisztikát szívesen látnánk.

ui.: A Harcosok erőn felül teljesít, nyáron már nembiztos hogy állják a nyomást. A teher súlya egyre fokozodik.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Részeredmény,de a twstats nem frissült még teljesen,játékon belül +77 az állás jelenleg,keleten beszakadt a front egy része.

Side 1:
Tribes: FS, FS2, FS3
Side 2:
Tribes: =H=, =H= 2, =H= 3

Timeframe: Előző 24 óra


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 88
Oldal 2: 20
Különbség: 68

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 802,443
Oldal 2: 181,336
Különbség: 621,107

chart
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
105 a vége

Side 1:
Tribes: FS, FS2, FS3
Side 2:
Tribes: =H=, =H= 2, =H= 3

Timeframe: Előző 24 óra


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 137
Oldal 2: 32
Különbség: 105

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,271,213
Oldal 2: 296,580
Különbség: 974,633

chart
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19598

Vendég
Sziasztok ,

Pár gondolatig vissza nézek ..
Elsősorban gratulálok a FS nek , nagyreszük szépen játszott , ismét megmutatták hogy a magyar KH legjobban osszeszokott és legaktivabb tarsasaga ! ( itt most mindegy hogy dual triál helyettesitesek stb.)
Sajnálom hogy nem tudtam az utobbi 4-5 honapban jatszani , de egy nagyon hosszu legalábbis szamomra classic világok után nagyon hosszu szervernek alakult , ennyi idore nem tudtam ahogy régen mondták mindig a cukipofák "munkanélküli lenni :D " kozbe szolt az elet, igy kiestem a játekbol 80% ban ..
Az en meglátásom szerint , egy igen fantasztikus világ volt , sokat adott ez a vilag is , mondhatom mind2 félnek .
Voltak kisebb nagyobb erdekességek, ide oda zárogatások , de meglepoen elenyésző számban .
Az elején mindenki emlekszik a regisztrálásokra , az FS eleg nagy létszamban jött még akkor , boldog boldogtalant hivtak ,akárcsak mi .. Megsem tudtuk tartani a lépest már a 4ik klán nyílt mi még 2vel araszoltunk ..
Vegül olvadasok , diplomáciák stb , 3klánnal tudtunk menni mi is . Igazábol mind 2 oldal nagyszerűen sakkozott , strategiazott . Hamar meglettek a valasztott kontinensek , kialakult az FS deli masfel konti , nekunk egy , plusz akkor Wicherek a masik kontin.
Dream talán az volt a nevük .
Ekkor jott el a harc ideje , arma armát követett ,hol kaptuk hol adtuk . Amit igazabol en nem vartam , a nyugati front resz 150%ban allta a sarat es támadott , a masik reszen is olyan tortent amire nem szamitottam szemely szerint , iszonyat tempoban buktak a falulat az FS arma idejen a keletiek ..Igy hamar 2 konti lett az Fs malmán . Nem kell ezt wichernek akasztani , nem teljesen o tehetett errol .. egy felhigult, nem teljesen aktiv tarsasaggal jobbat nem lehetett kihozni ..
Ekkor kovettem el a szükséges rossz lepést , atvettük a dream gyenge játekosállományát , hogy felugyelni tudjuk azt a reszt is .
Majd a másik szükseges rossz a 300al való diplomacia .
Előbbivel nem volt eleinte gond , megrendeztuk a vedelmet mar nem 150 falukat buktak csak 20 30at akkorra ..
Sajnos a kulcsa ennek a rengeteg idoben van . Kb 4-5 dual fiokkal jatszottunk frontosok single szinte vegig , eron felul teljesitettek munka csalad stb mellett . Mindenki a sajat fiokjaban .
A gond akkor jott el amikor elkezdek megjelenni az abbahagyok egy felallt front reszen .. 1 majd 2 3 es tovabb nagyobb fiokok .. megjott a nyar , meg kevesebb ido single fiokokban . Ideiglenes helyettesites megoldas na de honapokig nem tartható állapot .
Igy kialakult az FS vegleges tulereje , amit emlitettem is megmutattak nem mulo aktivitasukat . Jol ra tapintva az abbahagyokra megtortek a keleti reszunket mara már jócskán .
A szerver győzelem az FS kláné, megkuzdottek erte , egy kiegyensulyozott , fer játékban .
Gratulalok !

Harcosok ,
Koszonom hogy velem tartottatok , igen en akartam az FS ellen harcolni egyet ahogy mar az elejen irtam hogy ezert jovok , ti meg is velem jottetek..
Koszonom a bizalmat , annak a kozel 50 - 65 embernek akik jottek hivasomra es annak a szukebb 30 nak akiket hivni se kellett hogy jojjenek :)
Habár plecsnit nem kaptok ezert a világert , na de a fasznak kell ahogy mondtátok :D
Megmutattatok hogy igen is felveszitek a versenyt barkivel ,es ha a korulmények adottak bármi is lehet a világok vege.
Ugyesen helytálltatok mint támadasnál mint vedekezesnel .
Skype szoba fergeteges hangulata ,az ejszakázások felejthetetlenek maradnak .
Ebben az 5 honapban is amig nem voltam máté es a felállitott vezetoseg , ugyesen magabiztosan intézte a dolgokat .
Faraszto hosszu menet volt ez nektek s a frontosoknak leginkább . Ember feletti ahogy helytálltatok , buszke vagyok rátok és ha jovok mindenképp kereslek benneteket !
Legjobb csapat vagytok , koszonok mindent !
Gratulálok mind2 csapatnak !

Red
 

DeletedUser19087

Vendég
Jó szerver volt. Átgondoltabb vègjátèk beállítással mèg sokkal izgalmasabb lehetett volna. Így meg itt ülhetünk kb. 3/4 èvet arra várva, hogy összegyűljön a szüksèges pont. Remèlhetőleg legközelebb nem a központ adja meg ennek a vègjátèknak a beállításait, hanem mi szavazhatjuk meg, az èsszerűsèg keretein belül.
Az utóbbi szerverek közül ez volt a legszínvonalasabb, a fórum részeket nézve pedig a legnyugisabb. Lehet ezt így is csinálni. Példát vehetne róla a társaság. ( tudom Willpower, ne mondjam meg kiről vegyél példát :D )
És végezetül nèhány végjáték falvas jeli, többet nem találtam hirtelen :p
További jó játékot mindenkinek.
image_2019_07_14T14_04_43_397Z.png image_2019_07_14T13_43_29_502Z.png
 

Csatolmányok

  • image_2019_07_14T14_04_43_397Z.png
    image_2019_07_14T14_04_43_397Z.png
    331,2 KB · Megtekintések: 34
  • image_2019_07_14T13_43_29_502Z.png
    image_2019_07_14T13_43_29_502Z.png
    417,5 KB · Megtekintések: 27

DeletedUser20111

Vendég
nagyon elvagytok tévedve____az FS folyamatosan az ellenféltől szedegette át a jobb játékosokat most is és több szerveren át____
sebtiben csak egy páran akik ellenfél volt
-Conquistador-
Mazli22
StormCorner
a háttérben halottas és a bennfentes társa folyamatosan jelentgettek akire egy kis esély volt a tiltásra-banolásra ____a fórumon folyamatosan kibeszélték ,kit-miért hogy lehetne kibanoltatni____
érdekes mód a bennfentes mindig jelezte hogy kit sikerült banolni vagy épp tiltani pár napra, minden infót lejött a fórumba ____ugye-ugye a büntetést honnan tudhatta oly pontosan ?____biztos megállmodta____
tudtuk mi megy az ellenfélnél, ami a fórumotokon megjelent arról is átjöttek az infók,,,,átjátszották a hasznos infókat,,,,

az FS-nek kb 300db faluja volt multizással ebből 2X70db csak hallotasék keze alatt____ezek a 70-80 falus fiókok, az a minimális harci pont /// némi támadó pont /// mellett semmit nem csináltak csak zabálták felfele a barbikat húzták felfele ___ amikor észrevettem azt a pár fiókot és kérdőre vontam halottast ____akkor gyorsan átjátszotta a fiókokat - falukat
és mivel a barbi foglalások halottas engedélyével mentek , ugye világos már? ______szinte 0 LEV-LET mellet 70-80 falu barbi zabálással ______
érdekes mód itt is a bennfentes leadta az infót hogy kell multifiókot vinni hogy ne bukjon ki automatikusan ____kellett a némi LET , mert akkor nem bukik ki hogy csak barbi hizlalásra vannak fent tartva a fiókok
halottasék folyamatosan terrorizálták a népet - fenyegettek ha kellett - ha nem, mindenért ,úgy legyen ahogy ő mondja, ha nem akkor lebelsőznek bárkit_____ ez majd minden körlevélben olvasható volt____
ezektől a szemétkedésektől ,csak azért nem omlott össze az fs mert az a kb fél tucatnyi aktív játékos elszenvedett és segítette egymást____ a klán 80%-ától semmi segítséget nem kaptak ____

itt az újabb aljassága halottasnak, most már hogy megvan a szerver szó nélkül kivágja aki nem tetszett neki
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



draxyka____ ott sírtatok hogy mentsem a faluit, vágjam-védjem_____

forsaken_____full frontvonalban ,mikor megkapta a nagy armát ,érdekes mód senki nem vállalta a fiókot_____Ligtrex ___akkor is nekem könyörgött , hogy oldjam meg
+ volt még egy armás fiók amit megvédtem úgyanígy____
csak magam 3 armás fiókot brawúrosan kivédekeztem,,, arról nemis beszélve másoknál mennyi 100-és 100 vonatot vagdostam___

ez a hála ?

ugye lassan összeáll a kép hogy jött össze az fs győzelem______ ?
a szerveren volt itt több gusztustalan megmozdulás csak most nemvolt visszhangja , nem került a publikum elé____
egyszóval szégyelljétek magatokat ligtrex -halottas+benfentese
 
Fent