Csevegő

Reberner

Never Give Up :)
A reakció pontszáma
291
3-mas szövetség (ha nagyon ráfogjuk van itt is), összefogás, technikai klán (végülis a H és DREAM összeolvadt), véres tavasz (majd jövőre), előnytelen MNT, prófécia, jövőlátás, varázsgömb, varázsgömb, varázsgömb, üstökös, nagy tudós jövőlátó próféta, szavazás ki nyer (5x vagy 6x ha nem jó az eredmény), már az első nap eldőlt, gratulálok a győztesnek - el se indítsák a szerót, jósolás, tévedhetetlenség, DJ titkos trójai bombája, eki, meki, eklézsia...

Ha ezek után sem jelenik meg, akkor kihagytam valamit :D
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
3as szövetség? Lesz az több is :D Nem csak a H és a Dream olvadt össze,hanem az FD is velük :D És csak idő kérdése a 300 olvadása :D Amúgy mi van Say Hi-al? Tényleg elmaradoztak a statisztikák utóbbi időben :D
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Hetek óta se térkép armák óta se elemzést mongyuk nemhiszem hogy az odavisza szurkolósáson kivil max a barbizások és belsőzésen kivül mitátnának kiugró értékeket :D:D:D:D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Mivel a szerverek kiválóan megvannak nélkülem, és én is nélkülük, nem látom okát, hogy a hülyeségeimmel fárasszam a nagyérdeműt, meghagyom ezt a becses feladatot a résztvevőknek :)

Csak alkoholista vagy és az akohol fontosabb valld beo_O:p
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.110
Na akkor mivel Roli szarik a fejünkre, így elhoztam a szokásos elemzést:

Mi vagyunk a kékek délen, ők meg a pirosak északon. Én vagyok csak sárga.
Van hogy harcolunk is néha.
De csak néha.
Van hogy pirosak jönnek ide, van hogy kékek mennek északra.
De má vót úgy is hogy egy napon mentünk mindketten.
A szerver hihetetlen gyenge.Tele kezdőkkel.
Nem is érdemes foglalkozni ezzel.
Kábé 1 hónap és mindenki megy úgy is 55-re Respectet verni. Pirosak is meg a kékek is.
Na pá
 
Utoljára szerkesztve:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Na akkor mivel Roli szarik a fejünkre, így elhoztam a szokásos elemzést:

Mi vagyunk a kékek délen, ők meg a pirosak északon. Én vagyok csak sárga.
Van hogy harcolunk is néha.
De csak néha.
Van hogy pirosak jönnek ide, van hogy kékek mennek északra.
De má vót úgy is hogy egy napon mentünk mindetten.
A szerver hihetetlen gyenge.Tele kezdőkkel.
Nem is érdemes foglalkozni ezzel.
Kábé 1 hónap és mindenki megy úgy is 55-re Respectet verni. Pirosak is meg a kékek is.
Na pá

Sajnálom de az 55-s tech klán már betelt, menjetek 56ra!!!!
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.110
Hatalmas ürt hagy maga után, ez tény.
Sokaknak fog hiányozni.
Kikapott volna a Respect ha nincs ott Peti, az tuti.
 

DeletedUser18625

Vendég
Hát ez ilyen :D sad sztory :D az asg ellen kellett ott kindenki pilvoval nem győztük a sok helyettesítést :D

Ám ott leszek csak csak idegen szinekbe :p
 

DeletedUser19262

Vendég
kíváncsi leszek a keretükre :D

Lehetsz is en ott leszek krisszel meg ricsivel egy fiokba szoval egy strigulat behuzhatsz
Hatalmas ürt hagy maga után, ez tény.
Sokaknak fog hiányozni.
Kikapott volna a Respect ha nincs ott Peti, az tuti.

Azert ennyire nem kell ferditeni :)
Teny szepet jatszott swak ezt elismerem de azt kijelenteni hogy nem nyertunk volna nelkule eleg abszurd felvetes mert szerintem talaltunk volna ra megoldast persze ha a legelejetol nincs de szerver kozepen meg mar felesleges arrol beszelni mi lett volna ha nincs mert volt..pilvo rabizta az eszaki reszt megkapta ott a belsok nagyreszet meg a barbiknak is szoval swak se lenne am ott ahhol most van pilvo meg a klan nelkul es barmennyire nem birom swakot en is probalom ot hozza segiteni a top1 hez mert ketsegtelenul jobban megerdemli a top1 et mint gimi.
Az meg hogy sokaknak fog hianyozni es nagy urt hagy maga utan meg a piros kek mindenki ellenunk fog jonni?!
Akinek hianyozni fog menjen vele akinek meg nem fog az ellene megy ennyi majd meglatjuk melyikbol van tobb :)
Errol megkerdezned legyszi azokat az sbt tagokat akik velunk tartanak a hivasomra hogy piroskent tenyleg ellenunk jonnek e? Meg azokat a random tagokat akik nem faraot vagy gimit akarjak kovetni hanem velunk jonni?! :)
Azt hittem okosabb vagy ennel Ati de ugy latom tevedtem 50en is mindenki leirt minket megis talpra alltunk hat majd meglatjuk 55on ott is becsuljetek csak le minket.


Hát ez ilyen :D sad sztory :D az asg ellen kellett ott kindenki pilvoval nem győztük a sok helyettesítést :D

Ám ott leszek csak csak idegen szinekbe :p
Nem az Asg miatt vettunk fel ezt te is tudod..az asg miatti toborzas joval kesobb kezdodott akkor mar reg a klanba voltal..es nem csak ti helyeltetek am a klanba akkor :)
En is volt hogy nem egy fiokot vittem meg taknyosek is :)

Ui:ha volt ironia abban amit irtal Ati vagy abban amit swak akkor azt a reszt vegyetek semmisnek bar ugyan ugy tenyek maradnak
 

DeletedUser18625

Vendég
Lehetsz is en ott leszek krisszel meg ricsivel egy fiokba szoval egy strigulat behuzhatsz


Azert ennyire nem kell ferditeni :)
Teny szepet jatszott swak ezt elismerem de azt kijelenteni hogy nem nyertunk volna nelkule eleg abszurd felvetes mert szerintem talaltunk volna ra megoldast persze ha a legelejetol nincs de szerver kozepen meg mar felesleges arrol beszelni mi lett volna ha nincs mert volt..pilvo rabizta az eszaki reszt megkapta ott a belsok nagyreszet meg a barbiknak is szoval swak se lenne am ott ahhol most van pilvo meg a klan nelkul es barmennyire nem birom swakot en is probalom ot hozza segiteni a top1 hez mert ketsegtelenul jobban megerdemli a top1 et mint gimi.
Az meg hogy sokaknak fog hianyozni es nagy urt hagy maga utan meg a piros kek mindenki ellenunk fog jonni?!
Akinek hianyozni fog menjen vele akinek meg nem fog az ellene megy ennyi majd meglatjuk melyikbol van tobb :)
Errol megkerdezned legyszi azokat az sbt tagokat akik velunk tartanak a hivasomra hogy piroskent tenyleg ellenunk jonnek e? Meg azokat a random tagokat akik nem faraot vagy gimit akarjak kovetni hanem velunk jonni?! :)
Azt hittem okosabb vagy ennel Ati de ugy latom tevedtem 50en is mindenki leirt minket megis talpra alltunk hat majd meglatjuk 55on ott is becsuljetek csak le minket.



Nem az Asg miatt vettunk fel ezt te is tudod..az asg miatti toborzas joval kesobb kezdodott akkor mar reg a klanba voltal..es nem csak ti helyeltetek am a klanba akkor :)
En is volt hogy nem egy fiokot vittem meg taknyosek is :)

Ui:ha volt ironia abban amit irtal Ati vagy abban amit swak akkor azt a reszt vegyetek semmisnek bar ugyan ugy tenyek maradnak
Az asg ellen kellett minden erő akkor úgy írom :) arch vett fel engem még indulás előtt , az asg elleni toborzást meg pilvo és én indítottuk még anno azt a részét nem kell részletezni :)

Kinek hiányzom kinek nem :) az majd menet közben dől el :) 2 embert kérdeztem meg az 50-es brigádból összesen , majd elválik :)
 
Fent