Csevegő

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
C11 en hány játékosunk is lett bannoltatva? Kinek akarjatok bemagyarazni a hulyesegeiteket? Van aki ezt elhiszi?
 

DeletedUser19598

Vendég
jaa neked még mindig az fáj hogy kipicsáztunk annó classicról titeket el is felejtettem,.. :D

Ne hozd fel neki mert még elsírják magukat :D várjál 2x egymás után ha jól emlékszek ? Most viszont becsületükre szoljon nyertek ! Mert nem mentünk
 

DeletedUser18556

Vendég
C11 en hány játékosunk is lett bannoltatva? Kinek akarjatok bemagyarazni a hulyesegeiteket? Van aki ezt elhiszi?
a tények csak annyit bizonyítanak, hogy elvertünk titeket mint a botot :D

ui: játsz csalás nélkül és nem lesz ilyen problémád ;)
 

DeletedUser19598

Vendég
C11 en hány játékosunk is lett bannoltatva? Kinek akarjatok bemagyarazni a hulyesegeiteket? Van aki ezt elhiszi?
Képtelenek voltatok egy éppkézláb támadást küldeni :D arról nem tehetünk :/ mennyi is lett kizárva 60 ból 1 ? Huuuuu az mennyiség :D
 

DeletedUser19598

Vendég
2x egymás utan? A zetor 2x indult classicon 1 win 1 lose

en inkább nem vitazom mert csak hazudni tudtok :)
Az hogy te elsőnek nem voltál , a tagság még ugyan az volt szinte :D Nem vagy képben :/
Szép win volt ! Ja várjál ha nem zárt klán lett volna 20 játékosból 30 hagy ott titeket :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Na mi történt itt,hogy teknikai klánokról is szó volt meg tiltások meg stb?:D
 

DeletedUser19861

Vendég
ui: játsz csalás nélkül és nem lesz ilyen problémád ;)

Na szóval, én is ezt mondanám :D, nem kellenem az ember háta mögött rosszat mondani róla. Egyszerűen ha jön egy vezetőségi tag, s azt mondja nekem hogy mennyit keress pp-vel s szereljek neki embert akkor mi a jó eget tehettem volna? Másik meg, hogy adjak neki x pp-t...
S Halottas ahogy régebb írta, ha nem jelented s észreveszi a supp akkor téged küldenek melegebb éghajlatra

Iletve ha valaki értelmes ránéz a foglalásokra akkor rájön, hogy megszereztük a világ legnagyobb előnyét:)
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Harcosok helyében én azért még betoboroznám a 300-t is biztos ami biztos.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
A technikai klánok új név alatt futnak :)
(V45 v37 stb stb)
Itt erről nincs szó.
Ha valamihez csak hülyeséget tudsz hozzászólni , akkor az fölösleges .
Wicser belátta hogy változásra van szükség , ezzel sokan kellemeset csalódtunk benne . Így az aktiv tagokat magunkhoz véve folytatjuk tovább a harcot az FS és a kizárásokkal szemben :eek: :) Továbbra is megtesszük amit lehet.
A mi oldalunk nem szeretné a kémekkel és jelentgetésekkel teli játékstílust felvenni . Minden ilyen vádat , ha nincs bizonyíték csak rágalom ,elutasítunk .
A továbbiakban még az ismertek ellenére is sok sikert és korrekt játékot kívánunk a másik oldalnak .

Red

"A mi oldalunk nem szeretné a kémekkel és jelentgetésekkel teli játékstílust felvenni . Minden ilyen vádat , ha nincs bizonyíték csak rágalom ,elutasítunk ."

Te más játékstílust is ismersz ezen kívül? :eek::eek:o_O
 

DeletedUser19598

Vendég
"A mi oldalunk nem szeretné a kémekkel és jelentgetésekkel teli játékstílust felvenni . Minden ilyen vádat , ha nincs bizonyíték csak rágalom ,elutasítunk ."

Te más játékstílust is ismersz ezen kívül? :eek::eek:o_O

Nocsak sikamika , kellemes meglepetés:) Remélem jelenlegi ASG klánodban nem másolgatod a klánfórumot az ellenségnek mint anno nállunk, mert ahogy hallom Don nagy reményeket fűz hozzád. Ne okozz nekik is csalódast.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Nocsak sikamika , kellemes meglepetés:) Remélem jelenlegi ASG klánodban nem másolgatod a klánfórumot az ellenségnek mint anno nállunk, mert ahogy hallom Don nagy reményeket fűz hozzád. Ne okozz nekik is csalódast.

Az ASG-t ne vond bele ebbe :) tudod sok klánt megjártam már köztük nálad is voltam és amit te csináltál más klánokkal azt nem bírtam nézni ahogy tiltogatsz emberkéket hogy nyerhess.. akárki akármit mond az ASG-ben jól érzem magam és szerintem megtaláltam itt a helyem és azon vagyok hogy segítsem a klánt szóval ne félj nem fogok neki csalódást okozni ;)
 
Fent