Csevegő

DeletedUser19714

Vendég
Najó ,mostmár tényleg nevetséges kezd lenni ami a Magyar Kh-ban folyik .. :DDD
Nem lehet latin klánnév egy középkorban játszódó játékban ? Ez milyen logika alapján jött valakinek ?:D
Azt elintézzük egy legyintéssel,hogy a Classic egy merőbughalmaz volt ,vagy a v53 csúszását,vagy az illegális scriptek szűrésének a problémáját .Jogos hiszen ilyen komoly ügyek mellett,nincs idő ilyen apróságokkal foglalkozni.

Goal Gero FD vagy még nemtaláltamkiújnevetaklánomnak vezér.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Örülök, hogy élvezitek. Én olyan betonba futottam, hogy agyrázkódással az intenzívre kerültem (még szerencse, hogy nem volt minek megsérülni :D ) és közben a NORAD-ból is kerestek, hogy újjáépítenék az atombunkerüket. :D
Holnap délután majd tolok elemzést, addig meg forogjatok csak a falukért. :D
 

DeletedUser19701

Vendég
Ha úgy védekezne kelet, mint nyugaton a =H= , valszeg elég hosszú háborúnak néznénk elébe. Legalábbis az eddigi teljesítmények alapján. Ott van keleten még több mint egy teljes kontinens, délre is átlóg a dream és néhány apróbb klán. Kicsit embereljétek meg magatok, faluelőnyben vagytok és mégis vesztésre álltok. Mitől lehet ez? Nincs aki koordinálja a csapatot? Keresni kell egy olyan embert, aki összefogja azt a részt(wicsert felejtsétek el, ha szeretnétek bármit is a szerveren), másképp néhány hónap és megy a levesbe az egész észak-keleti konti.
 

DeletedUser18556

Vendég
Örülök, hogy élvezitek. Én olyan betonba futottam, hogy agyrázkódással az intenzívre kerültem (még szerencse, hogy nem volt minek megsérülni :D ) és közben a NORAD-ból is kerestek, hogy újjáépítenék az atombunkerüket. :D
Holnap délután majd tolok elemzést, addig meg forogjatok csak a falukért. :D
Ismerős erzes ez nallunk is nem egy embernek :D
 

DeletedUser18556

Vendég
Ha úgy védekezne kelet, mint nyugaton a =H= , valszeg elég hosszú háborúnak néznénk elébe. Legalábbis az eddigi teljesítmények alapján. Ott van keleten még több mint egy teljes kontinens, délre is átlóg a dream és néhány apróbb klán. Kicsit embereljétek meg magatok, faluelőnyben vagytok és mégis vesztésre álltok. Mitől lehet ez? Nincs aki koordinálja a csapatot? Keresni kell egy olyan embert, aki összefogja azt a részt(wicsert felejtsétek el, ha szeretnétek bármit is a szerveren), másképp néhány hónap és megy a levesbe az egész észak-keleti konti.
Igen, bár azt hiszem te voltal aki hiányolta nallunk a minőséget.. tévednek? :eek:
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Nem, én voltam.
És ahogy nézem a a H klánnak is megvan a maga baja. Marrowot szépen megszedte az FS.

Statokat megnézvén azért az látszik hogy a Harcosok nem adták olcsón a falukat. Ha a DREAM össze kapná magát azt mondanám ilyen védekezéssel le tudják hozni a szerót.
Csak hát nem látszik hogy a Dream bármit is változna. Így meg nem elég ez a teljesítmény sem mivel a 8 falu nem sok egy armán de a 0-nál több. Más részről meg egy top 1 let-es bukott sok falut a H klán egyik top játékosa.
 
Utoljára szerkesztve:

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Úgy vélem a Harcosok klán mindenképpen rászolgált a dícséretre,remekül védekeztek. Én kiemelném Marrowot is,nagyon sokan nem bírták volna úgy ahogy ő...elismerésem neki az elkövetett hibák ellenére is,nagyon nagyot harcolt. Mi is levontuk az arma tanulságait,nem igazán voltam a nyugati részen elégedett néhány ember teljesítményével,ők kaptak egy kis fejmosást is,legközelebb gördülékenyebb lesz a dolog...:) Összességében nagyon szépen védekeztek és azért a pár faluért meg kellett dolgozzunk alaposan amit hoztunk tőlük - nyugat és kelet ég és föld az északi részen...

Viszont lenne egy kérdésem a tisztelt Dreames játékosok felé:
Lehet ennél is lejjebb aljasodni?

upload_2019-1-25_0-31-54.png

2 roppant egyszerű okból nem kezdünk neki a kémkeresgélésnek:
- én személy szerint rendkívül lusta vagyok hozzá
- a végeredményen úgysem változtat,ilyen hozzáállású sunyi életképtelen félnótások akkor sem fognak szervert nyerni ha felfele úsznak a befagyott Niagara vízesésen...

De attól még ez a KH legalja,gratula Witchernek,remek társaságot rittyentett össze - kezet foghat Chevalier/Champion/mittoménmimostaneveColvezérrel - aki meg ilyen társaságba csatlakozik az meg magára vessen - aztán remélem akkor is menőznek majd a 100k beleölt pp-vel,mikor az utolsó falvukra megy a nemesvonat - azon sem a falunévvel üzengetés,sem a kém nem fog segíteni.
 

DeletedUser19714

Vendég
Úgy vélem a Harcosok klán mindenképpen rászolgált a dícséretre,remekül védekeztek. Én kiemelném Marrowot is,nagyon sokan nem bírták volna úgy ahogy ő...elismerésem neki az elkövetett hibák ellenére is,nagyon nagyot harcolt. Mi is levontuk az arma tanulságait,nem igazán voltam a nyugati részen elégedett néhány ember teljesítményével,ők kaptak egy kis fejmosást is,legközelebb gördülékenyebb lesz a dolog...:) Összességében nagyon szépen védekeztek és azért a pár faluért meg kellett dolgozzunk alaposan amit hoztunk tőlük - nyugat és kelet ég és föld az északi részen...

Viszont lenne egy kérdésem a tisztelt Dreames játékosok felé:
Lehet ennél is lejjebb aljasodni?

1470 bővítmény megtekintése

2 roppant egyszerű okból nem kezdünk neki a kémkeresgélésnek:
- én személy szerint rendkívül lusta vagyok hozzá
- a végeredményen úgysem változtat,ilyen hozzáállású sunyi életképtelen félnótások akkor sem fognak szervert nyerni ha felfele úsznak a befagyott Niagara vízesésen...

De attól még ez a KH legalja,gratula Witchernek,remek társaságot rittyentett össze - kezet foghat Chevalier/Champion/mittoménmimostaneveColvezérrel - aki meg ilyen társaságba csatlakozik az meg magára vessen - aztán remélem akkor is menőznek majd a 100k beleölt pp-vel,mikor az utolsó falvukra megy a nemesvonat - azon sem a falunévvel üzengetés,sem a kém nem fog segíteni.
Nemhiszem,hogyha volna kém akkor annyi falut buknának :D
 

DeletedUser19714

Vendég
Hát ha te úgy szoktál armát szervezni hogy mindenki tud minden cp-ről még ha nem is kordi csak játékos szinten.... Gondold át újra szerintem.
Fogalmam sincs van e kémjük vagy sem,de azért mert egy tag farkast kiált még messze nem biztos,szerintem amúgy sem tartana sokáig kiderítenetek, hogy van-e kém :D
 

DeletedUser19698

Vendég
Úgy vélem a Harcosok klán mindenképpen rászolgált a dícséretre,remekül védekeztek. Én kiemelném Marrowot is,nagyon sokan nem bírták volna úgy ahogy ő...elismerésem neki az elkövetett hibák ellenére is,nagyon nagyot harcolt. Mi is levontuk az arma tanulságait,nem igazán voltam a nyugati részen elégedett néhány ember teljesítményével,ők kaptak egy kis fejmosást is,legközelebb gördülékenyebb lesz a dolog...:) Összességében nagyon szépen védekeztek és azért a pár faluért meg kellett dolgozzunk alaposan amit hoztunk tőlük - nyugat és kelet ég és föld az északi részen...

Viszont lenne egy kérdésem a tisztelt Dreames játékosok felé:
Lehet ennél is lejjebb aljasodni?

1470 bővítmény megtekintése

2 roppant egyszerű okból nem kezdünk neki a kémkeresgélésnek:
- én személy szerint rendkívül lusta vagyok hozzá
- a végeredményen úgysem változtat,ilyen hozzáállású sunyi életképtelen félnótások akkor sem fognak szervert nyerni ha felfele úsznak a befagyott Niagara vízesésen...

De attól még ez a KH legalja,gratula Witchernek,remek társaságot rittyentett össze - kezet foghat Chevalier/Champion/mittoménmimostaneveColvezérrel - aki meg ilyen társaságba csatlakozik az meg magára vessen - aztán remélem akkor is menőznek majd a 100k beleölt pp-vel,mikor az utolsó falvukra megy a nemesvonat - azon sem a falunévvel üzengetés,sem a kém nem fog segíteni.



Kedves Light.
Tudom hogy te a v29 óta csak lejáratni szeretnél.
Már nem méltatlak annyira sem hogy elmagyarázzam a falu nevének miértjét.
A kérdésem csak annyi:
Komolyan azt hiszed ha lenne kémünk köztetek,pont 1 sima játékosnak mondanánk ezt el?
Már meg sem lepődöm amúgy hogy ez is rám lenne kenve,főleg hogy mint pl Barbaborsosz kizáratjátok a tagunk,s ugrotok az ingyen falukra.
Bár mint ennyire tanult,s jól informált kolega,biztos ezzel is tisztában vagy ugye,hogy a DREAM sosem élt kémekkel,szemben veletek..
Továbbá a DREAM nem toboroz ellenféltől,szemben veletek.

Akkor ki is az igazán gerinctelen?
Megértem hogy sokat adsz a külső fórum megítélésére,így erre sem fogsz reagálni,mint eddig mindig mikor az FS jóhíre forgott kockán.
De kicsit gondolkozz már mielőtt ennyi butaságot kezdesz tényként közölni..
Ennél okosabbnak hittelek...
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Kedves Light.
Tudom hogy te a v29 óta csak lejáratni szeretnél.
Már nem méltatlak annyira sem hogy elmagyarázzam a falu nevének miértjét.
A kérdésem csak annyi:
Komolyan azt hiszed ha lenne kémünk köztetek,pont 1 sima játékosnak mondanánk ezt el?
Már meg sem lepődöm amúgy hogy ez is rám lenne kenve,főleg hogy mint pl Barbaborsosz kizáratjátok a tagunk,s ugrotok az ingyen falukra.
Bár mint ennyire tanult,s jól informált kolega,biztos ezzel is tisztában vagy ugye,hogy a DREAM sosem élt kémekkel,szemben veletek..
Továbbá a DREAM nem toboroz ellenféltől,szemben veletek.

Akkor ki is az igazán gerinctelen?
Megértem hogy sokat adsz a külső fórum megítélésére,így erre sem fogsz reagálni,mint eddig mindig mikor az FS jóhíre forgott kockán.
De kicsit gondolkozz már mielőtt ennyi butaságot kezdesz tényként közölni..
Ennél okosabbnak hittelek...

Ha Light nem is reagál rá én 1-2 dolgot írnék. :D

Kezdjük a kizárással. Nem tudom ki jelentette John Cena-t (vélhetően rá gondoltál) de ne azt b@sztassuk már, aki jelent a suppnál és jogosan tiltanak egy szabályszegőt. Engem is kiszórtak 50-ről, mégse jöttem ide játszani a mártírt és kérdőre vonni, hogy na melyik sunyi mert feljelenteni és hogy volt mersze.
Mellesleg miután visszaengedték egy nagyon érdekes klánt alapított, ha nem tévedek "Bukjon a Dream" néven. Ex Dream tagként ez érdekes. :D

Nézzük a következőt. Ellenféltől való toborzás. Most nem futom át a listát, de sejtem kikre gondolsz. Akcióztunk a WoW klánra, rengeteg falut elhoztunk és akkor lépett ki tőlük 4 tag (a húzóemberek) egy új klánt alakítva, hogy várják az ajánlatokat mert Swak-nál is jobban megvágják a vonatokat. :D
Úgy döntöttek a vezetők, hogy felvesszük őket. Na most nézzünk körbe nálatok. Az a pár ex HFS tag mit keres ott? Javíts ki ha tévedek, de ellenük harcoltatok, majd szépen átvettétek őket, de persze ez nem minősül ellenféltől való toborzásnak.

Jöhet a harmadik is, mégpedig a kém. Már többszőr leírtad, hogy az FS kémmel játszik, de sehol nem láttam erre bizonyítékot csak folyamatosan ezt szajkózod, míg ti természetesen full ártatlanok vagytok, mint a ma született bárány ( vagy kecske :D ). Maradjunk annyiban, hogy 1-2 érdekesség már történt, finoman szólva.

Javaslom Witcher inkább te gondold át miket írsz, mert személy szerint nincs bajom veled, de ne próbáld már besározni az egyik legkorrektebb vezetőt.
 

DeletedUser19698

Vendég
Ha Light nem is reagál rá én 1-2 dolgot írnék. :D

Kezdjük a kizárással. Nem tudom ki jelentette John Cena-t (vélhetően rá gondoltál) de ne azt b@sztassuk már, aki jelent a suppnál és jogosan tiltanak egy szabályszegőt. Engem is kiszórtak 50-ről, mégse jöttem ide játszani a mártírt és kérdőre vonni, hogy na melyik sunyi mert feljelenteni és hogy volt mersze.
Mellesleg miután visszaengedték egy nagyon érdekes klánt alapított, ha nem tévedek "Bukjon a Dream" néven. Ex Dream tagként ez érdekes. :D

Nézzük a következőt. Ellenféltől való toborzás. Most nem futom át a listát, de sejtem kikre gondolsz. Akcióztunk a WoW klánra, rengeteg falut elhoztunk és akkor lépett ki tőlük 4 tag (a húzóemberek) egy új klánt alakítva, hogy várják az ajánlatokat mert Swak-nál is jobban megvágják a vonatokat. :D
Úgy döntöttek a vezetők, hogy felvesszük őket. Na most nézzünk körbe nálatok. Az a pár ex HFS tag mit keres ott? Javíts ki ha tévedek, de ellenük harcoltatok, majd szépen átvettétek őket, de persze ez nem minősül ellenféltől való toborzásnak.

Jöhet a harmadik is, mégpedig a kém. Már többszőr leírtad, hogy az FS kémmel játszik, de sehol nem láttam erre bizonyítékot csak folyamatosan ezt szajkózod, míg ti természetesen full ártatlanok vagytok, mint a ma született bárány ( vagy kecske :D ). Maradjunk annyiban, hogy 1-2 érdekesség már történt, finoman szólva.

Javaslom Witcher inkább te gondold át miket írsz, mert személy szerint nincs bajom veled, de ne próbáld már besározni az egyik legkorrektebb vezetőt.




Szia Zyzz.
Akkor szépen sorban.

1.John Cena.
John-t Barnaborsosz jelentette,1 levélben történő sértő hangnem miatt.
(itt tudom hogy már a gerinctelen jelzőért is bannolhatnak)
John-t 3 nap után engedték vissza,de ugye borsosz ugrott rá,így mi is belsőztük.
Visszatért majd követelte vissza a falvait,hisztizve.
Eztán kiraktam,mert valóban nem oda illő hangnemet folytatott,ezért megalapította a Bukjon a DREAM klánt.

2. Toborzás.
Igen a WoW klánra gondolok.
Ahol nem a húzóembereket,hanem konkrétan azokat vettétek fel,akik egész addig uszítottak mindenkit ellenetek.
A WoW vezetőségét,akiket előtte a play védett,majd ők amint bekerültek hozzátok,hátba is támadták az akkori segítőiket.

Itt mind a 2 félt szánom,mert 1. FS területén a k54-en toborozta be azokat,akik egész addig ellenük ténykedtek.
Kb mintha én mennék át FS-hez..
Vicc,de valakiknek a győzelem hajszolása mindent megér,értsd a vezetőidre,s azokra is akik átmentek.

Továbbá igen,felvettünk pár HFS játékost,de mi a HFS-el sosem háborúztunk.
Ők csak a JF-et segítették,nem üzentek hadat,s mi sem nekik...

3.Kémkedés.
Volt 1 játékosunk.
Aonen volt a neve.
Ő az elején nem tudta hogy ide,vagy hozzátok menjen e.
Érdeklődött -Fakanál- játékosnál aki nálatok vezető,hogy felvennétek e.
Ő maga azt írta van 1 lehetőség,mégpedig hogy ide kellene jönnie,s infót kiadni,majd ha ez megvolt 1 belsőbb bomlasztás után átvenné őt az FS.
Erről talán mind a 2 fél tudna igazat adni,bár Fakanál úgy sem fog,hisz nem járatná le az FS vezetőségét,s magát sem hogy ilyent felvállaljon.
De nekem annó továbbította a levelet Aonen...
Valamint ha tényleges bizonyítékot akarsz,nem is olyan rég itt külsőn egyik vezéred maga ismerte el hogy a WoW elődjében a Wolf-ban is kémeket tartott..
Szóval ezek nem lejáratások,ezek tények kedves Zyzz.
 
Fent