Csevegő

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Az én javaslatom....


Általános beállítások
Végjáték:
Új vagy Dominancia
Dominancia esetén: Az a klán nyer, amelyik az összes falu 80%-át birtokolja 7 napig.
Játék sebessége: 1
Egység sebesség:1
Morál: Aktív (pont és idő)

Prémium szolgáltatások
Ingyenes Prémium fiók:
Aktív, 500 és 15000 pontnál
Ingyenes Fiókkezelő: Aktív, 10,25,100,250,500,1000 falunál
Prémium Tőzsde: Aktív
Építési idő csökkentése prémiumért: Aktív
Azonnali befejezés: Aktív. Ha 10 perc van hátra az építkezésből, akkor az épület azonnal befejezhető. Ha az építkezésből 3 perc vagy annál kevesebb van hátra, a befejezés ingyenes, ha 3-10 perc közötti a hátralévő idő, akkor továbbra is csak prémium pontért lehet gyorsítani az építkezés befejezését.
Építkezés árának csökkentése: Aktív. Az építkezés árának csökkentése 20%-al lehetséges - tehát ha egy építkezés mondjuk 1000 nyersanyagba kerül, és a játékosnak csak 800 van, akkor 30 pontért a rendszer beteszi így is az építkezést
Nyersanyagtermelés növelése: Aktív. 7 napig egy nyersanyag termelése növelhető +20%-al.
Piaci Bónusz: Aktív. a piacon 1:1ben akkor is tudsz vásárolni, ha ilyen ajánlat nincs kinn a piacon.

Jutalmak/Eredmények
Jutalmak:
Aktív

Építkezés
Épület bontása:
Aktív

Általános szabályok
Szabad kereskedelem:
Aktív
Piaci max. arány: korlátlan
Szabad kereskedelem kezdete a piacon: A játékos kezdési időpontja határozza meg
Nyersanyag küldésének időpontja klánon belül: 15 nap
Nyersanyag küldésének időpontja klánon kívül: 30 nap
Hosszútávú helyettesítési korlátozás: Aktív

Kiegészítés
Legyőzött ellenfelek ranglistája:
Aktív, pontok alapján
Bevezető: Küldetés alapú oktatási rendszer
Kereskedelem, visszavonási idő: 10 perc

Seregmozgások
Milliszekundum:
Aktív
Min. milliszekundum beérkező támadások és védekezések között: 100
Támadás visszavonási ideje: 10 perc

Kezdővédelem
Kezdők védelme:
7 nap
Támadó : védekező arány maximális értéke: 20 : 1 az első 30 napra

Játékbeállítások
Lovag:
Aktív, képességekkel
Íjászok: Inaktív
Fejlesztési rendszer: Egyszerű rendszer
Templom: Inaktív
Őrtorony: Inaktív
Áltámadás: Inaktív
Barbár falvak visszabontása: Aktív
Önállóan fejlődő barbár falvak: Aktív (3500 pontig)
Gyűjtögetés: Aktív

Zászlók
Zászlók:
Aktív

Milícia: Aktív
Összehívására max. faluszám: 2
Max. egységszám szintenként: 20
Összehívásának max. időtartama: 6
Termeléscsökkenés összehívás alatt: 50%

Főnemesek
Főnemesek képzése:
Aranyérme rendszer
Főnemesek olcsó újragyártása: Inaktív
Főnemesek árának növekedése: Aktív, az előállítási költség a második nemes leképzése után nő.
Főnemesek maximális hatótávolsága: 100 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 20-35
Hűség növekedése: Óránként 1%

Klán
Klánharcok elérhetők:
Igen
Klán-készségek: Aktív
Klántárs támadható: Igen
Külső támogatás: Van
Klán zárul: Nem
Taglétszámkorlát: 70

Terület
Barbár és bónuszfalvak aránya:
Emelt számú
Bónuszfalvak: Fejlesztett bónuszfalvak

Helyettesítés
Fiók-helyettesítés:
Aktív
Korlátozott helyettesi hozzáférés: Aktív, ha a fiók 30 nap napot volt helyettesítés alatt az elmúlt 90 nap napban. A helyettesítés véget ér, ha a fiók folyamatosan 60 napot helyettesítés alatt állt.

Éjszakai bónusz
Éjszakai bónusz:
Aktív
Időtartam: 00:00-08:00
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19613

Vendég
Nem rossz, bár őrtorony vagy templom közül valamelyiket lehet be akarják majd tenni. Áltámadás nagyon kedvező lenne így az FS-nek, már előre sajnálom az ellenfeleket. :D
Bár csak ppzni megyek, de támogatom a javaslatodat.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Nem rossz, bár őrtorony vagy templom közül valamelyiket lehet be akarják majd tenni. Áltámadás nagyon kedvező lenne így az FS-nek, már előre sajnálom az ellenfeleket. :D
Bár csak ppzni megyek, de támogatom a javaslatodat.


ha így van és választani kéne akkor legyen templom :D:D
 

DeletedUser19651

Vendég
Nem szeretnék ünneprontó lenni, de ennek templomos világnak kell lennie. Punktum
 

A Revansiszta

A Revansiszta
A reakció pontszáma
78
V49 a legutolsó templomos világ.Nem hiszem,hogy ennek kötelezően templomosnak kell lennie.Inkább az őrtornyot akarják majd berakni szerintem.
 

Wmwinters

Member
A reakció pontszáma
83
Egyet értek, a templom jó dolog :D Amúgy még annyi változtatás, ami szerintem izgalmas is egyben.

Íjászok: Aktív

Milícia: Inaktív

Fejlesztési rendszer: 3 szintes

Főnemesek képzése: Tárolós rendszer + olcsó pótlás


De ha ebből csak a fejlesztési rendszer megvalósulna, az elég jó lenne :D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
FS melyik kontira megy majd? :D Mert kifogyok lassan a pp-ből és szerintem itt feltudnám szedni magamat bőven :)
 

DeletedUser19613

Vendég
FS melyik kontira megy majd? :D Mert kifogyok lassan a pp-ből és szerintem itt feltudnám szedni magamat bőven :)

Nem fognak sok pp-t költeni, legalábbis az eddigi tapasztalatok alapján. 45-ön a DSA meg Spárta mellett eltörpültek pp költés tekintetében.
 

skYl1n3

Member
A reakció pontszáma
42

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
Támogatom a beállításokat, csak ha dominancia alapú a végjáték akkor elég lenne 65 % is szerintem.. :)
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Legalább tudnak majd hol imádkozni az ellenfelek, igaz? :D
Azt lehet tudni milyen kerettel mentek? Kb hány fő és mondjuk 45-nél erősebb lesz a tagság?


Majd szerverindulás után olyan másfél héttel ki fog derülni...maradjunk annyiban,hogy leszünk páran és mondhatni kivételesen most volt idő bőven felkészülni is. Melyik konti? Azt még én sem tudom,mindig helyben döntjük el. Mindazonáltal nem értek egyet azokkal,akik azt gondolják,hogy sétagalopp lesz,mert egyik szerver sem az. Ahhoz,hogy valaki felülmúlja az ellenfeleit oda kell tegye magát az elejétől a végéig akkor is,ha a körülmények teljesen ellene dolgoznak. Mindig be kell bizonyítani,hogy ti vagytok a szervezettebbek és kitartóbbak,enélkül nem működik a dolog.Azt sem szabad elfelejteni,hogy valószínűleg itt mi leszünk az a klán,aki ellen az elejétől mindenki próbál összefogni és azok a klánok akik nem akartak 50re menni az erőssége miatt itt fognak bepróbálkozni. Ezenkívül azok a klánok akik úgy látják,hogy 50en mégsem indult olyan jól a szerver,mint várták könnyen elképzelhető,hogy jelen lesznek. Őszintén nem lepődnék meg azon sem,ha a DREAM,Col,ASG trió csak azért regelne be a szerverre,hogy borsot törjön az orrunk alá. Én határozottan utálok a Dream,Col féle klánok ellen játszani,hiszen ezek a klánvezetések nem a játékkal magával,hanem bomlasztással és aljas trükökkel próbálnak szervert nyerni.Mindenesetre én várom a beállításokat,ha tippelni kéne nagyjából másfél héten belül érkezniük kéne. Nem tagadom,hogy a fenti beállítások kedvezőek lennének az FS-nek,de a beállításokhoz alkalmazkodás a játék szerves része. A 3szintes fejlesztési rendszert nem találom praktikusnak,de ugyanúgy lehet alkalmazkodni hozzá,mint egy őrtornyos világhoz. Az őrtornyot v39en vezették be,azon a szerveren már kitapasztaltuk előnyeit és hátrányait egyaránt,ha véletlenül bekerülne elleszünk vele,de jobb lenne nélküle. A templomos világot kifejezetten szeretem,viszont a védekező játéknak kedvez és úgy gondolom,hogy 1xes szerveren fölösleges tovább lassítani a játékot. A milícia egy antistarter beállítás,jelenléténél nehezebb a farmolás,viszont elősegíti,hogy az aktivitásbeli és játéktudásbeli különbségek előjöjjenek és könnyíti a támadófaluval kezdést,mérsékli a klánvédelem szükséges mennyiségét....és még lehetne folytatni tovább...az apró beállításoknak is hatalmas szerepe van egy szerver menetében,ha megfelelően kihasználják azokat. A pp-zőket meg nem akarom elkeseríteni,de tapasztalataim alapján semmivel nem pp-zünk többet mint a többi nagyobb klán.Egyelőre az indulásunk sem hivatalos,várjuk a beállításokat de nagy valószínűség szerint jönni fogunk szépen szervezetten...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.194
V50 az 51 napos, szerintem hétvégén, jövőhét elején megkapjuk már a beállításokat. Ahogy egyik szerveren se lehet előre odaadni a győztesnek járó serleget, úgy itt se fogják az FS-nek adni a start utáni második napon, de többszörös győztes lévén az egyértelmű esélyesek között vannak.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
És ne feledkezzünk meg a meglepi klánokrol sem, lassan már megszokottá válik, hogy kisebb társaságok be mennek, és szépen meg tudják nehezíteni a kezdeti szakaszt :)

Két csoportos indulásrol is tudok, kíváncsi leszek mit alkotnak :)
 
Fent