Csevegő

Kategória: 'világ 50', témanyitó: Zyzz, téma nyitása: 16. Júl 2018.

Oldal megosztása

1. Say Hi

Say Hi -NF-

Üzenetek:
    8.085
    Kapott kedvelések:
    9.044
    Hát én majdnem kiugrottan a koli ablakán...

2. -kezdőharcos-

-kezdőharcos- Well-Known Member

Üzenetek:
    1.032
    Kapott kedvelések:
    1.557
  3. Say Hi

Say Hi -NF-

Üzenetek:
    8.085
    Kapott kedvelések:
    9.044
    Kösz <3 :D

4. =Man=

=Man= Vendég

Ezek szerint nem csak azt nem érted amit írsz, de azt sem amit olvasol. Pedig téged pont nem gondoltalak agyhalottnak..

De tényleg hogy beránt a fórum, tiszta állat lettem én is. Itt az az okos aki nem ír, még okosabb aki nem is olvas.

Meg is bántam az írásom, tudhattam volna, hogy fölösleges, sőt olaj a tűzre.

Amúgy.. az F1-el lehet jobban járt aki inkább azt nézte, mit a hülyeségeim özönét.

Miért van az embereknek ilyen kevés önértékelésük, mármint önbizalmuk, s miért ezek az emberek uralják a tömegeket, pont a hiányos, torz görcsölés, a hülye szó s kép vezeti el a normális embert a szintúgy alpári mélységbe.

Na megnézem azt az időmérőt!

Caesar1 kedveli.
  5. -kezdőharcos-

-kezdőharcos- Well-Known Member

Üzenetek:
    1.032
    Kapott kedvelések:
    1.557
    Ne nézd, Hamilton nyert

gettómadár kedveli.
  6. =Man=

=Man= Vendég

Akkor nézzük ezt :)

csak úgy..

Messala kedveli.
  7. Harci Shadow

Harci Shadow Forma1-es kecskepilóta

Üzenetek:
    874
    Kapott kedvelések:
    517
    ez jó :D a nagy fnatic betalálja vadit , gettót , yugit, engem , meg még sorolhatnám :D srácok azért, ez durva , kb mint ha nyúl akarná vinni a vadászpuskát a nagymama meg a farkast :D

55-n mindent betudtok bizonyítani :) de sose feledkezz el arról , hogy ott már nem lesz mivel takarózni :) ha elbuksz elbuksz tökmindegy miért , senkit nem fog érdekelni , hogy haldoklik a hörcsögöd , vagy szívrohamot kapott az aranahalad sé azért nem voltál , esetleg a klímaváltozás van iylen hatással rád , meglehet mutatni :)

55-n nem hogy 112 faluig nem fogtok eljutni , de szerintem 112 napig sem :D

8. =Man=

=Man= Vendég

Ha már mondasz valamit, ne talányokban tedd, eshetőségekben. Mond ki, hogy gyerekek, a 112 napot nem fogjátok megélni, lemegyek és ha kell egyedül bebizonyítom. De ez..
    Hmm.. azt hiszem epres fagyit kérek, nem inkább vaníliásat, azt hiszem.. de az biztos, hogy kérek! Vagy inkább mégse? Hmm..

Szerencsére nem kell félteni az OS játékostársaságát, főleg miután sokakat bannoltak, hisz ők már legendák! Persze lehet, hogy csupán az abbahagyások, vagy az Warrior Leader elhasalása okozza ezt a meglepő bizonytalanságot.

Mindenesetre bizton állíthatom, hogy eddig semmi különöset nem láthattunk a top klántól, csak amit már V50-en is megszokhattunk: pofa és csalás!

Ezt pedig kérem ne vegye magára egyetlen becsületes, jókedvű OS tag sem, de nem tudom figyelmen kívül hagyni az elhangzottakat.

Önhibából, saját felelősségre építitek le az OS teljes presztízsét, saját felelősségetekre. Ez megvan?
    A külső fórumot sokan olvassák egyébként normális emberek is, és rájuk hatással van mindaz, mi itt elhangzik, íródik. Ezért pedig a továbbiakban sem fogom hagyni, vagy eltűrni a klánom, és vezetőségem ellen irányuló kakit. Még akkor sem, ha nyakig szaros kamikaze emberek akarják őket összekenni.

Minden becsületes, igazi, játékkal foglalkozó személyt nem támadok, ám mondandóm úgy mondható ha megcímzem s esetünkben az OS a cím, még ha 2-3 ember miatt történik is.

Csak játsszunk, Jó!?

Utoljára egy moderátor szerkesztette: 26. Máj 2019
  9. -Cro

-Cro Személyes névmások

Üzenetek:
    163
    Kapott kedvelések:
    112
    A tiltott tagok nelkul is jobban teljesitunk masfel klannal, mint ti 4 klannal :)
    Mint Letben / Levben es pontban egyarant.
    Magyarul minden tekintetben majdnem ratokduplaztunk.

Bar egy parhuzamos dimenzioban biztos igazad van

10. Gladiator95

Gladiator95 Well-Known Member

Üzenetek:
    534
    Kapott kedvelések:
    406
    varja, te vagy az aki ASG-be voltal es hirdetted a bukasunkat :D ugy-e tudjuk ott mi lett a vege :D

-Cro kedveli.
  11. Say Hi

Say Hi -NF-

Üzenetek:
    8.085
    Kapott kedvelések:
    9.044
    Egy két hetes szerón a LET-LEV fölény valóban sokat mondó, ahogy egy bénán regelő player felszedése is. Jól bebüntettétek egymást!

12. =Man=

=Man= Vendég

Ha jól emlékszem még Asgardiát sem tudtátok csatatéren kiütni, erős kis klán az, aki átszellemüli a királyi tekintélyt az egy nagyon különös, és élvezetes világot kap cserébe Gábortól.

13. Gladiator95

Gladiator95 Well-Known Member

Üzenetek:
    534
    Kapott kedvelések:
    406
    persze, hogy nem...biztos maguktol lettek kekek a piros falvak :D

14. =Man=

=Man= Vendég

Valóban kedves Yugi uraság, de a meghívók nem tekintendők csatatérnek. Legalábbis úgy tudom ¯\_(ツ)_/¯

15. galva04

galva04 Vendég

Ez mind nem számít. Az 50-nek vége. Akiket meg bannoltak az 55-ön azok magukat hibáztathatják. Bannoltak más klánokból is játékosokat azok is magukat hibáztathatják. Ezek után megitélsz egy egész társaságot akkor neked inkább önmagaddal és az õnértékeléseddel van gond.

-NooBLeadeR- és Say Hi kedveli.
  16. Say Hi

Say Hi -NF-

Üzenetek:
    8.085
    Kapott kedvelések:
    9.044
    Nem is bannoltak senkit, csak falut húztak a szomszédoknak!

=Man= kedveli.
  17. =Man=

=Man= Vendég

Még szerencse, hogy mondandóm jelentős része a társaságotok nem megbéllyegzéséről szólt.

Vitázni pártatlanul nem lehet, lám te is mindjárt megítélsz, oldalra állsz.

Ez a KlánHáború!

Az önértékelés kicsinysége pedig rabszolganevelésű korunk nagy betegsége. Az enyém is!
    Bár megnyilvánulása pontosan az agresszióban, magamutogatásban, hencegésben, elnyomásban jelenik meg.

18. -NooBLeadeR-

-NooBLeadeR- #igazajátékosnevem

Üzenetek:
    1.569
    Kapott kedvelések:
    1.868
    Léderfész nub azaz egyetlen biztos:cool:

19. diRicheron

diRicheron Hopeless cmu.OVer!

Üzenetek:
    1.105
    Kapott kedvelések: