Csevegő

DeletedUser19053

Vendég
Sziasztok.
Itt senki nem valtozik ahogy latom :D Meg mindig megy a mutogatas meg a gyanusitgatas.
Aki ezt cselekszi ne feleddje,hogy amig 1 ujjal mutat valakire 4 el mutat magara.

Kellemes vasarnapi delutant.
ha 1 ujjal magamra mutatok akkor meg 4 ujjam ram mutat, de akkor azokra is kulon-kulon meg jon negy ujj es igy tovabb?

1oxsnx.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Hogy ne azokra haragudjak akik "mas utat valasztottak".

hagyjuk most az előzményeket lépjünk be a történetben itt: - pilvo átment rendet tenni
vagyis az NF tagságot akarta átvinni az R be vagy legalábbis hozzájuk kötni. A kérdés itt az, hogy ha az NF ott levő vezetői megvoltak, akkor miért kellett úgymond egy "külsős" vezér beavatkozása? Időrendben most nem tudom hogy ez az átlépések előtt alatt vagy után történt az SBT felé, de azt érdemes megjegyezni hogy ezután történt a tagság R be integrálása, ha jól tudom. Te / Ti akik ott maradtatok, ezt az utat választattatok, mások mást , de miben is más a két út?
- Ti bementetek/ felvettek Roli intézkedésével/ bemenekültetek az R be
- A "közellenségek" pedig csak szimplán megtették amit a vezető kért tőlük, ahogy Ti is.
Ha rájuk azt mondod féltettek a játékukat ugyan ez igaz rád és a többiekre is akik a "jó" utat választották , másképp miért ment át oda is ember? Ha neked mint látjuk az NF fontos, a tagság és minden ami vele van, (amiért egyébként jár a tisztelet, ne érts félre) akkor miért nem maradt egyben a csapat azon része akik most veled együtt a "jó" úton vannak?
vagy csak ismerd el, hogy mint a "mások", te is mentetted a játékod és azért kritizálod őket, mert más véleményen vannak/ voltak mint ahogy azt Te/ Ti szerettétek volna.
 

DeletedUser18836

Vendég
hagyjuk most az előzményeket lépjünk be a történetben itt: - pilvo átment rendet tenni
vagyis az NF tagságot akarta átvinni az R be vagy legalábbis hozzájuk kötni. A kérdés itt az, hogy ha az NF ott levő vezetői megvoltak, akkor miért kellett úgymond egy "külsős" vezér beavatkozása? Időrendben most nem tudom hogy ez az átlépések előtt alatt vagy után történt az SBT felé, de azt érdemes megjegyezni hogy ezután történt a tagság R be integrálása, ha jól tudom. Te / Ti akik ott maradtatok, ezt az utat választattatok, mások mást , de miben is más a két út?
- Ti bementetek/ felvettek Roli intézkedésével/ bemenekültetek az R be
- A "közellenségek" pedig csak szimplán megtették amit a vezető kért tőlük, ahogy Ti is.
Ha rájuk azt mondod féltettek a játékukat ugyan ez igaz rád és a többiekre is akik a "jó" utat választották , másképp miért ment át oda is ember? Ha neked mint látjuk az NF fontos, a tagság és minden ami vele van, (amiért egyébként jár a tisztelet, ne érts félre) akkor miért nem maradt egyben a csapat azon része akik most veled együtt a "jó" úton vannak?
vagy csak ismerd el, hogy mint a "mások", te is mentetted a játékod és azért kritizálod őket, mert más véleményen vannak/ voltak mint ahogy azt Te/ Ti szerettétek volna.

Bocsi ha kicsit osszeszedetlenul irok meg helyeirasi hibakkal de nem vagyok eppen fit...

Mar az elejen hibadzik az,hogy pilvo nem azert jott mert azt akarta,hogy atmenjunk vagy legalabbis hozza kotodjunk.

Egyaltalan nem volt celja hogy megszunjon az nf, sot azt akarta maradjon meg az R-tol teljesen fuggetlenul.

Miert kertem kulso segitseget ?
Mert hirtelen nyakamba zudult egy valsagos helyzetben levo klan vezetese barmilyen felkeszites,tapasztalat nelkul es akik ott voltak mint vezerek zsu es Barni ebbol az egyik nem nagyon tudott ilyen teren mit segiteni mert o neki a vedelemszervezes a "terepe" a masiknak meg volt egy felettebb "erdekes" levelezese Headdel amirol mi nem tudtunk amig Head azt bomlasztasra okosan fel nem hasznalta igy egyszeruen nem lattam mas lehetseges utat.

Az atlepkedesek egyresze azelott megtortent mielott pilvo atjott volna.

Menekultem/feltettem a jatekom ezert mentem/mentunk az R-be ?

Nah ezen egy jot kell most kacagjak neharagudj.
De igazibol nem kene hisz nem tudod a hatterinfokat amiknek egy reszet leirom most:

Kaptunk mar ajanlatot elotte mielott atleptunk hogy ugyan egyertelmu az nfnek nincs ertelme nem-e jovunk at... csak ugye nem tudnak mindenkit atvenni... es en is mondtam h ugyerzem ha folytatnam a klan vezeteset akkor csak sertenem a klant es azokat akik velem egyutt tettek azert,hogy mondjon az emberenek valamit az NF klan.

De en akkor leirtam,hogy nem akarok atmenni(ezt 2 ős NF-esnek is megirtam).

Egyik ezen ős nf-es otlete volt,hogy ramirt hogy o meg még xy nem akarja abbahagyni de folytatni se akarnak nelkulem.

Aztan meggyoztek h menjek es osszeirtam par nevet akit szerintem erdemes athivni es azt kuldtem el pilvonak.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Hogy ne azokra haragudjak akik "mas utat valasztottak".

Egy egszerű véleménynyilvánítás volt, nem volt célom semmit megmagyarázni. Nem is szükséges, van pár ember, aki pontosan tudja, mi történt, hogyan, mi után, mik voltak az okok, a többiek meg eddig se érdekeltek senkit a véleményükkel együtt. Az, hogy másképp látjuk, az teljesen természetes, de attól mert én másképp látom, nem akarom megváltoztatni a véleményed, se utasítani bármire. Illetve, de, a "játszatok egy jót" felszólítás az mindenkinek szólt :)
 

DeletedUser18836

Vendég
Egy egszerű véleménynyilvánítás volt, nem volt célom semmit megmagyarázni. Nem is szükséges, van pár ember, aki pontosan tudja, mi történt, hogyan, mi után, mik voltak az okok, a többiek meg eddig se érdekeltek senkit a véleményükkel együtt. Az, hogy másképp látjuk, az teljesen természetes, de attól mert én másképp látom, nem akarom megváltoztatni a véleményed, se utasítani bármire. Illetve, de, a "játszatok egy jót" felszólítás az mindenkinek szólt :)
Pont a privat beszelgetesunkre gondoltam most konkretan. Es ott igenis magyarazkodtal nekem hogy nekem igenis maximum teged kene utaljalak. :)

De mindegyis megtortent ez van.
 

DeletedUser19475

Vendég
Egy jatek miatt nem utalni kellene egymast,hanem orvendeni,hogy meg van olyan ember aki a magyar klanhaboruval jatszik/probalkozik.

-Dj meg az NF szerintem mar leragott csont, nem kell ot folyamatosan elovenni.
-Az hogy az egyik ide masik oda ment,az meg privat ugy, ne mas dontse mar el ezt.
Ezen belul, senki ne itelkezzen ki hova menekult, ha mar menekulesnek nevezitek.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Pont a privat beszelgetesunkre gondoltam most konkretan. Es ott igenis magyarazkodtal nekem hogy nekem igenis maximum teged kene utaljalak. :)

De mindegyis megtortent ez van.

Mert így gondolom, hogy én szolgáltam rá, hogy utálva legyek az NF-ből, nem a többiek - legalábbis szerintem. De valóban, már teljesen mindegy ;)
 

DeletedUser18625

Vendég
Bocsi ha kicsit osszeszedetlenul irok meg helyeirasi hibakkal de nem vagyok eppen fit...

Mar az elejen hibadzik az,hogy pilvo nem azert jott mert azt akarta,hogy atmenjunk vagy legalabbis hozza kotodjunk.

Egyaltalan nem volt celja hogy megszunjon az nf, sot azt akarta maradjon meg az R-tol teljesen fuggetlenul.

Miert kertem kulso segitseget ?
Mert hirtelen nyakamba zudult egy valsagos helyzetben levo klan vezetese barmilyen felkeszites,tapasztalat nelkul es akik ott voltak mint vezerek zsu es Barni ebbol az egyik nem nagyon tudott ilyen teren mit segiteni mert o neki a vedelemszervezes a "terepe" a masiknak meg volt egy felettebb "erdekes" levelezese Headdel amirol mi nem tudtunk amig Head azt bomlasztasra okosan fel nem hasznalta igy egyszeruen nem lattam mas lehetseges utat.

Az atlepkedesek egyresze azelott megtortent mielott pilvo atjott volna.

Menekultem/feltettem a jatekom ezert mentem/mentunk az R-be ?

Nah ezen egy jot kell most kacagjak neharagudj.
De igazibol nem kene hisz nem tudod a hatterinfokat amiknek egy reszet leirom most:

Kaptunk mar ajanlatot elotte mielott atleptunk hogy ugyan egyertelmu az nfnek nincs ertelme nem-e jovunk at... csak ugye nem tudnak mindenkit atvenni... es en is mondtam h ugyerzem ha folytatnam a klan vezeteset akkor csak sertenem a klant es azokat akik velem egyutt tettek azert,hogy mondjon az emberenek valamit az NF klan.

De en akkor leirtam,hogy nem akarok atmenni(ezt 2 ős NF-esnek is megirtam).

Egyik ezen ős nf-es otlete volt,hogy ramirt hogy o meg még xy nem akarja abbahagyni de folytatni se akarnak nelkulem.

Aztan meggyoztek h menjek es osszeirtam par nevet akit szerintem erdemes athivni es azt kuldtem el pilvonak.
Egyet értek , mivel még akkor javába vezér voltam együtt vetettük fel az ötletet , hogy mi lenne ha segítenénk az nf-nek , védővel csak helyt helyt tudtunk beszálni mivel akkor javába zajlottak a kontinens harcok , betoborozni meg nem lett volna bőr az arcunkon hisz nem is volt az a terv , pilvo a véldelmet , én a támadást intéztem , kisebb angyobb sikerekkel ez véghez is ment , attól a pár embertől eltekintve akik menet közben váltottak , és de igen is áruló és köpönyegforgató az , aki kivár , mert nem tudta , kijön ki a jobb helyzetből , az ilyen érdekjátékosok bujjanak el , büszke vagyok azok nf tagokra akik megtörve is kitartottak klánjuk mellett majd később uj erőre kapva harcoltak/harcolnak .
Az egykori káoszhoz képest mind egytől egyik tesznek a klánért , harcolnak , sőt volt akiben kedvesett csalódtam lásd , pl Yoda akinek nagyon elege volt midnenből , de ezek ellenére legyőzte ezt a hangulatát és helyt áll a klánon belül vállára vette egykori klánja problémáit , belátta , hogy ehhez ő kevés , ez nagyon nagy szó a legtöbb vezér vagy játékos erre képtelen .

Lehetne ezt tovább ragozni de egy biztos , mindenki olyan virágot szagol amit letèpett és most már nincs átjáróház ! Mi csak már kvesebben leszünk többen nem :)
 

DeletedUser

Vendég
Megint csak azt tudom kiolvasni, hogy aki SBT-be ment az egy büdös áruló, aki hozzátok az meg a világ legbecsületesebb játékosa/játékosai.

A véleményem hasonló, viszont Yoda írása kicsit megfogott egy része.
Kaptunk mar ajanlatot elotte mielott atleptunk hogy ugyan egyertelmu az nfnek nincs ertelme nem-e jovunk at... csak ugye nem tudnak mindenkit atvenni... es en is mondtam h ugyerzem ha folytatnam a klan vezeteset akkor csak sertenem a klant es azokat akik velem egyutt tettek azert,hogy mondjon az emberenek valamit az NF klan.
Ha vezető vagy, akkor annak a klánnak tagságáért te vagy a felelő, ha a tagság csak kis része is marad egyben de egyben marad akkor is lehet játszani egy jót, ugyanitt volt rá példa ugye...
Ha maradtok egyben is lehetett volna az R ugyanúgy szövetséges és az egész írás itt bukott meg nekem picit, mert "sérteném a klánt"... miért? Ez nem világos. Ebből nekem továbbra se az jött le hogy miért is gonosz az aki máshova ment, mert ez az hogy legyünk top és a tagok is a klánról meg elmondjuk hogy "már úgyis halott, sajnos nem lehetett ott játszani, ezért lépett mindenki mert a többik is az SBT be". és ez megint csak kifogás úgy érzem.
no offence
 

DeletedUser18836

Vendég
Maradjunk annyiba, hogy hiaba irok le barmit, akarmennyire az a valosag ti ugyanugy azon dolgokat irnatok, hogy amit irok "nem magyarazza meg ezt meg azt".

Neked is maradni fog a velemenyed mint ahogy nekem is. De oszinten tenyleg nem erdekel mert nem jutok azzal elorrebb ha most nektek megakarok dolgokat magyarazni, hisz meg se akarjatok igazan hallani.

Leirtam mivolt nagyvonalakban igy lehet latni mivolt.

Nem tartozom tovabbi magyarazattal senkinek se.
 

DeletedUser19852

Vendég
Hűűű ha..... mik történnek itt? :D Minden köpönyeg forgatóból, árulóból szent ember válik és továbbra is megköveznétek azokat akik megpróbálnak becsületesen játszani. Nem változtok ti soha. :D
 

DeletedUser

Vendég
Maradjunk annyiba, hogy hiaba irok le barmit, akarmennyire az a valosag ti ugyanugy azon dolgokat irnatok, hogy amit irok "nem magyarazza meg ezt meg azt".

Neked is maradni fog a velemenyed mint ahogy nekem is. De oszinten tenyleg nem erdekel mert nem jutok azzal elorrebb ha most nektek megakarok dolgokat magyarazni, hisz meg se akarjatok igazan hallani.

Leirtam mivolt nagyvonalakban igy lehet latni mivolt.

Nem tartozom tovabbi magyarazattal senkinek se.

Tévedsz,a magam részéről a világban történt dolgokra vagyok kíváncsi és hátsó szándék nélkül kérdezem azt amit nem értek és sokan nem értenek szintén. Mert az igaz hogy a kilépes az oldal váltás nem szép, de ha ezt úgy írtad volna: aki az ellenséghez lépett azelőtt hogy bármire döntés lett volna, akkor úgy érthető.
VIszont a döntés megszületett mint írták is és a meghívók el lettek intézve, innentől csak ezért nem állja meg a helyét.

A véleményem hogy egymásra mutogatás helyett és kitérő válaszok nélkül egy csevegőben ezt utólag be lehetne vállalni hogy leírni mizu.
Én így látom, de kiütközik szintén a különbség amire már régóta próbálom felhívni a figyelmet a nyitottság hiánya.
 

DeletedUser19852

Vendég
Állj le csajszi! Marhaságokat beszélsz és közöd sincs ahhoz ami az NF-el történt!
 
Fent