Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Persze hogy vágom. De hol is írtam hogy nem játszhat? :) És igen felmegy ha egy supporter véleményt ÚGY nyilvánít ha a neve alatt ezt olvasom: Moderátor, alatta pedig: Klánháború Csapat. V45-en egy supporter játszott a Spártába, ami ugye nem szabályellenes még is a fejét akarták sokan. Azzal vádolták hogy részrehajló lehet. Pedig Foxy Maxi nem is nyilatkozott semmit.
Nos Öreg játékostársunk szintén a supp. csoport tagja és nyíltan kimondja, hogy részre hajló! Neki miért is lehet akkor?? És milyen érdekes Don ír a Suppnak, hogy lenyúlták az ASG nevét a supp pedig még jóvá is hagyja! :D :D Pedig v45-ön és v46-on a support javította az ASG kérésre. Szó ami szó igen is lehetne részrehajlással vádolni emberkéket! :D :D
Ócsárolhatjátok, tömegklánozhatjátok nyugodtan az ASG-ot ha nektek ettől több lesz hát legyen, de tegyétek már fel magatoknak a kérdést, hogy nem illeti meg a tisztességes bánás mód azt a klánt ami évről évre itt van és színesebbé teszi a magyar szervereket? Jobb lenne a magyar kh ha nem lenne ASG? Kibe kötnétek bele? Sok embert vonz a Don által kitalált stílus és sok ember az ASG miatt játszik. De azt látom hogy pár ember féltékenységből inkább ontja magából a negatívumot mint sem emberi lényként gondolkodna.

Miért beszélsz magadról E/3-ba? :D
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Persze hogy vágom. De hol is írtam hogy nem játszhat? :) És igen felmegy ha egy supporter véleményt ÚGY nyilvánít ha a neve alatt ezt olvasom: Moderátor, alatta pedig: Klánháború Csapat. V45-en egy supporter játszott a Spártába, ami ugye nem szabályellenes még is a fejét akarták sokan. Azzal vádolták hogy részrehajló lehet. Pedig Foxy Maxi nem is nyilatkozott semmit.
Nos Öreg játékostársunk szintén a supp. csoport tagja és nyíltan kimondja, hogy részre hajló! Neki miért is lehet akkor?? És milyen érdekes Don ír a Suppnak, hogy lenyúlták az ASG nevét a supp pedig még jóvá is hagyja! :D :D Pedig v45-ön és v46-on a support javította az ASG kérésre. Szó ami szó igen is lehetne részrehajlással vádolni emberkéket! :D :D
Ócsárolhatjátok, tömegklánozhatjátok nyugodtan az ASG-ot ha nektek ettől több lesz hát legyen, de tegyétek már fel magatoknak a kérdést, hogy nem illeti meg a tisztességes bánás mód azt a klánt ami évről évre itt van és színesebbé teszi a magyar szervereket? Jobb lenne a magyar kh ha nem lenne ASG? Kibe kötnétek bele? Sok embert vonz a Don által kitalált stílus és sok ember az ASG miatt játszik. De azt látom hogy pár ember féltékenységből inkább ontja magából a negatívumot mint sem emberi lényként gondolkodna.

Attól, hogy moderátor miért ne alkothatna véleményt ugyan úgy, mint egy sima mezei tag? Nem kell pártatlannak lennie, szimpatizálhat klánnal és kritikát is megfogalmazhat, csak megfelelő stílusban kell találnia.
A többség nem ócsárolja -a te szavaddal élve- az ASG-t, hanem csak heccelik és valljuk be őszintén van is rá okuk. Arról vitázhatnánk, hogy valóban színesíti-e a magyar közösséget az ASG, de az elhivatottságuk és a kitartásuk biztos kiemelkedik a mezőnyből, mert ennyi kudarc, vita és még sorolhatnám a negatív jelzőket ellenére még mindig követik a királyt. Abban viszont biztos lehetsz, hogy nem a féltékenység beszél belőlük.
 

DeletedUser12246

Vendég
Meg mondanád miért hiba az előreg? :) Komolyan érdekelne miből vonod le azt a következtetést hogy hiba.
Rövid távon kevesebb szokott lenni a nyersi, meg túl közel lesznek a tagok egymáshoz. Hosszútávon meg nem lesz hátország. 2x is mentem anno előregbe, mikor úgy kezdett beállni a front (millió pont környékén jártam ekkor) "kellemes" volt a kellős közepén lenni a világnak, két oldalról ellenséges klánok vettek körül.
Nyilván próbáltam valamicske hátország csinálni, de 100 faluból vagy 70 frontos volt mind2 esetben. Annyi, hogy legalább sok volt a LE meg nem unatkoztam :D
Na, de ezt most képzeld el mikor egy teljes klánról van szó. Kicsik a térképek az a baj. Egy V1 féle szeron nem lenne probléma az előreg, az a térkép kB végtelen volt :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Öreg script moderátor.
Sajti adott mar valaszt, probalj vissza is olvasni, ne csak mindig elore menj, neha fordulj harta, mivan mogotted.

Persze hogy vágom. De hol is írtam hogy nem játszhat? :) És igen felmegy ha egy supporter véleményt ÚGY nyilvánít ha a neve alatt ezt olvasom: Moderátor, alatta pedig: Klánháború Csapat. V45-en egy supporter játszott a Spártába, ami ugye nem szabályellenes még is a fejét akarták sokan. Azzal vádolták hogy részrehajló lehet. Pedig Foxy Maxi nem is nyilatkozott semmit.
Nos Öreg játékostársunk szintén a supp. csoport tagja és nyíltan kimondja, hogy részre hajló! Neki miért is lehet akkor?? És milyen érdekes Don ír a Suppnak, hogy lenyúlták az ASG nevét a supp pedig még jóvá is hagyja! :D :D Pedig v45-ön és v46-on a support javította az ASG kérésre. Szó ami szó igen is lehetne részrehajlással vádolni emberkéket! :D :D
Ócsárolhatjátok, tömegklánozhatjátok nyugodtan az ASG-ot ha nektek ettől több lesz hát legyen, de tegyétek már fel magatoknak a kérdést, hogy nem illeti meg a tisztességes bánás mód azt a klánt ami évről évre itt van és színesebbé teszi a magyar szervereket? Jobb lenne a magyar kh ha nem lenne ASG? Kibe kötnétek bele? Sok embert vonz a Don által kitalált stílus és sok ember az ASG miatt játszik. De azt látom hogy pár ember féltékenységből inkább ontja magából a negatívumot mint sem emberi lényként gondolkodna.

Vegyuk sorra az irasod;
Azt hiszem szolas szabadsag van a forumon, mindenki nyilvanithat velemenyt megfelelo hangnembe. Legyen ez Sajt, korboncnok, vagy a tobbi moderator, support.
Mivel fentebb lelett irva, hogz oreg csak script modi, en ugy gondolom, hogy neki nincsen moderatori joga a forumhoz, csak a scriptekez, ergo senkit se tilthat, vagy ignoralhat.
Az, hogy v45on mi volt az sztem nem ide tartozik. Elmult mar, vinszre is azt mondtak csalo, es nem, van aki megerositette neked, hogy jatszott ott egy support vagy moderator ? Szerintem hulyeseget beszelsz. Csolato vagy eliszel mindent amit mondanak neked. Kepzeld a fu kek, erted? KÉK !!

A masik dolog, nem egy ember velemenye az, hogy az ASG megint tomeget epit, johettek azzal, hogy jajjj ezek csak uj nevek meg ez nem is tomeg klan, de akinek szerver kezdesre mar 2-3 klan kell az mar reg rossz, ha a tietek a masodik klan ha nem, mindenki tudja lesz majd 3 klanotok. es az igenis tomeg... NEM egy ember velemye ez hanem sok ember velemenye. Ugyanazt csinaljatok itt mint az elozo jonehany szerveren, betoboroztok mindenkit aki tud irni, max olvasni, de a tudas nem szamit mert ugyis kilesznek szorva olyan modon ahogyan azt normalisnak velitek, de engem a modszer nem erdekel, eleg nagy buntetes lesz az ha megint elbuktok. Aztan mehettek v51re ugyanilyen modszerrel :) Sok sikert... Szerintem erre senki se feltekeny, csak konyebb ezt mondani,mint kitalalni egy olyan modszert mint amit a tobbi nagyobb klan csinal. Az a stilus amit kepciseltek eddig sose jott be, last v46, v45, v33, sorolhatnam... Hol volt ez hatekony eddig ? Csak azt eritek el, hogy ne vegyen titeket senki komolyan ezek utan, de ez meg is latszik a megnyilvanulasokbol.
 

DeletedUser19582

Vendég
Még egyszer leírom, mert elkerülte egyesek figyelmét: öreg NF tag lesz V50-en, így pont ugyanolyan joga véleményt nyilvánítani bármelyik klánnal kapcsolatban, mint bárki másnak. A moderátor jelző azért van a neve alatt, mert szkripteket ír a magyar játékosoknak, hogy könnyebb legyen a játékunk, amihez elkérte a teszt fiókot, hogy ott próbálhassa ki a dolgait. Ezek után mondhatja bárki ránk, hogy csalunk :p

Don, előregről a saját véleményem, csak mert feltetted a kérdést:

mindenki egymás hegyén hátán lesz, senkinek nem lesz területe. Origó közelében lesz egy tömbötök, de egy klán simán a hátatok mögé mehet a későbbi reggel, és megint nem lesz hátország (V46 says Hi :) ). De persze Ti tudjátok, mit is akartok, ebbe senkinek nincsen beleszólása.

Ja, és az informátoraid lecserélhetnéd ;)
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Nem értem mi a gond így legalább minden irányban tudunk terjeszkedni, nem fog egy szövetséges sem akadályozni :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Dj ugyis szovi lesz a Sparta es az NF kozt, sooottt NF2 lesz a nevunk, csak ezt senki se tudja meg...
 

DeletedUser18819

Vendég
Persze hogy vágom. De hol is írtam hogy nem játszhat? :) És igen felmegy ha egy supporter véleményt ÚGY nyilvánít ha a neve alatt ezt olvasom: Moderátor, alatta pedig: Klánháború Csapat. V45-en egy supporter játszott a Spártába, ami ugye nem szabályellenes még is a fejét akarták sokan. Azzal vádolták hogy részrehajló lehet. Pedig Foxy Maxi nem is nyilatkozott semmit.
Nos Öreg játékostársunk szintén a supp. csoport tagja és nyíltan kimondja, hogy részre hajló! Neki miért is lehet akkor?? És milyen érdekes Don ír a Suppnak, hogy lenyúlták az ASG nevét a supp pedig még jóvá is hagyja! :D :D Pedig v45-ön és v46-on a support javította az ASG kérésre. Szó ami szó igen is lehetne részrehajlással vádolni emberkéket! :D :D
Ócsárolhatjátok, tömegklánozhatjátok nyugodtan az ASG-ot ha nektek ettől több lesz hát legyen, de tegyétek már fel magatoknak a kérdést, hogy nem illeti meg a tisztességes bánás mód azt a klánt ami évről évre itt van és színesebbé teszi a magyar szervereket? Jobb lenne a magyar kh ha nem lenne ASG? Kibe kötnétek bele? Sok embert vonz a Don által kitalált stílus és sok ember az ASG miatt játszik. De azt látom hogy pár ember féltékenységből inkább ontja magából a negatívumot mint sem emberi lényként gondolkodna.

Nem is játszottam 45-ön :((
Tuti összekeversz valakivel ;)
 

Hytech

Active Member
A reakció pontszáma
85
Jó estét kívánok a kedves egybe gyűlteknek, mert mint tudjuk a szél összehoz minden ..... itt :)
először lenne pár hozzáfűzni valóm az előttem leírtakhoz.

Zyzz: Nem kell minket tüzelni, megy anélkül is, de ez csak rásegít, igen...Sajnos elárulnak és hátba döfnek minket állandóan...és nem kell az elején a 80% elég az 50 is :)

Lightrex: Ki tudja mi ezzel a célja asg-nek :) Gondolkozz...

Öreg: Szép h ilyenek is vannak szánalmas...Köszönöm Sajtmacskának, hogy ezt engedi itt nyíltan!

Tibax: Téged többször ütöttünk ki mint Loris Karius kivette a labdát a hálóból a VB-n úgyhogy köszi...(amúgy téged bírlak)

Gyurika: Te meg már sose fogsz itt tudni bizonyítani akárhogy is lapátolsz a bekerülésért :)

Azt áruljátok el nekem, hogy Spártáról, NF-ről, SBT-ről, CNN-ről, Respekt-ről és a többi nagy klánról miért nem beszéltek? Tőlük nem tartotok csak ASG-től?

Szóval nagyok az arcok, de nincs mögötte semmi...Félnótás banda :) Na jó játékot és nézzetek magatokba de a sok színbe el ne tévedjetek, karate szájhős mesterek.!

Jah, Ujvári vitéznek még azt üzenem, hogy messze regeljen az ASG-től mert sokszor kezd majd újra ha nem...

Na pacsi
 
Utoljára szerkesztve:

CsihiPuhi

Member
A reakció pontszáma
43
Kedves Hytech!
Ez az egész ASG téma elég könnyen elrendezhető azzal, ha csak megnézzük a múltatokat, avagy a jeleneteket. Sajnos tény hogy rendes klánok ellen labdába sem tudtok rúgni. Csak hogy a vezetőség inkompetenciájáról egy apró szösszenetet megvilágítsak itt van Asgardia Törvénykönyvének 6-os pontja:
6§ A barbár foglalás. Az első két foglalás kivételével, az ASG-ben tilos a barbárok foglalása! Indokolt esetben Vezéri engedéllyel lehet foglalni. Az elbarbárosodott játékos falvak nem minősülnek Barbár foglalásnak!
Mondhatnék többet, de szerintem ez az egyetlen szösszenet mindent elmondott.

(Karius amúgy nem védett a vb-n)
 

Hytech

Active Member
A reakció pontszáma
85
Én hülye, hát tényleg nem védett :) Tiszta izgulok V50 miatt, elnézést. Már összeszedtem 15000-pp-t rá :)

De ha tényleg úgy van akkor hogy nullák vagyunk, miért téma? Midig? Minket láttál már fikázni Spártát, NF-t bárki mást?
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
CsihiPuhi lesz neked csihipuhi :D
látom zsír új külsős acc:)
Régivel mi lett?
 
Fent