Csevegő

DeletedUser19582

Vendég
Moderátor létedre szégyenkezhetnél a pártatlanságod miatt! Nem voltak előtted példát mutató moderátorok? Kezd vicces lenni, hogy az ASG-be állsz mindenhol bele!

Öreg moderátor, vagy sem, de az NF tagja, így természetesen nem pártatlan :)
 

DeletedUser19593

Vendég
Aldi, a Spártát miért hagyod ki? :D
Röviden, 3 nevesebb klán lesz a szerón, az NF, SBT és a Spárta, illetve a sok tapasztalatot szerzett ASG. :D

Eközben keressük a megfelelő stratégiát és eddig Csabika ötlete tűnik a legjobbnak. :D

2e4397.jpg


"Tépjed csak kutya a húst,én addig várok.Levegőt úgyse kapsz,mert a nyakadon én állok!"

Túl sok a duma és túl sok a kam.:)
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Aldi, a Spártát miért hagyod ki? :D
Röviden, 3 nevesebb klán lesz a szerón, az NF, SBT és a Spárta, illetve a sok tapasztalatot szerzett ASG. :D

Eközben keressük a megfelelő stratégiát és eddig Csabika ötlete tűnik a legjobbnak. :D

2e4397.jpg

Már meg van az ASG2, de szerintem itt nem állnak meg, sőt szerintem most fejlődni fognak és a tomegklán rekordot döntöttenek :eek:

Indulásra már 3-4 ASG lesz szerintem :D
 

DeletedUser19513

Vendég
Még ha lenne is... de tudomásom szerint nincs! :) Nem értem miért kell egy jubileumi szervert már az elején így mocskolni. :(
 

DeletedUser19087

Vendég
Még mindig öreg a felhasználó nevem. Szeretnéd, hogy átnevezzem moderátorra? Látom azt jobban csipázod:p

szerk: már van ilyen nevű versenyző, így nem teljesülhet a vágyad :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375
Te komolyan ennyire buta lennél vagy csak az utálat vezérel MODERÁTOR???

Azt vágod, hogy attól, hogy moderátor még játszhat is a szerveren? xD szerintem nemrég írta le sajtmacska is, hogy öreg scriptmoderátor... :D Mondjuk ahogy látom nem zavar, mert, ha az asg-t emlegetik eléggé felmegy a vérnyomásod :)
 

DeletedUser19410

Vendég
Már meg van az ASG2, de szerintem itt nem állnak meg, sőt szerintem most fejlődni fognak és a tomegklán rekordot döntöttenek :eek:

Indulásra már 3-4 ASG lesz szerintem :D

Baxi téged asg2 ből kitettek? o_O
Igaz akármilyen noobot mégiscsak ne....:D:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19513

Vendég
Azt vágod, hogy attól, hogy moderátor még játszhat is a szerveren? xD szerintem nemrég írta le sajtmacska is, hogy öreg scriptmoderátor... :D Mondjuk ahogy látom nem zavar, mert, ha az asg-t emlegetik eléggé felmegy a vérnyomásod :)
Persze hogy vágom. De hol is írtam hogy nem játszhat? :) És igen felmegy ha egy supporter véleményt ÚGY nyilvánít ha a neve alatt ezt olvasom: Moderátor, alatta pedig: Klánháború Csapat. V45-en egy supporter játszott a Spártába, ami ugye nem szabályellenes még is a fejét akarták sokan. Azzal vádolták hogy részrehajló lehet. Pedig Foxy Maxi nem is nyilatkozott semmit.
Nos Öreg játékostársunk szintén a supp. csoport tagja és nyíltan kimondja, hogy részre hajló! Neki miért is lehet akkor?? És milyen érdekes Don ír a Suppnak, hogy lenyúlták az ASG nevét a supp pedig még jóvá is hagyja! :D :D Pedig v45-ön és v46-on a support javította az ASG kérésre. Szó ami szó igen is lehetne részrehajlással vádolni emberkéket! :D :D
Ócsárolhatjátok, tömegklánozhatjátok nyugodtan az ASG-ot ha nektek ettől több lesz hát legyen, de tegyétek már fel magatoknak a kérdést, hogy nem illeti meg a tisztességes bánás mód azt a klánt ami évről évre itt van és színesebbé teszi a magyar szervereket? Jobb lenne a magyar kh ha nem lenne ASG? Kibe kötnétek bele? Sok embert vonz a Don által kitalált stílus és sok ember az ASG miatt játszik. De azt látom hogy pár ember féltékenységből inkább ontja magából a negatívumot mint sem emberi lényként gondolkodna.
 
Fent