Csevegő

DeletedUser19614

Vendég
Kimásolom,mi van a teszt fiók személyes szövegéhez írva:
A teszt fiók célja a tesztelés, a játékban nem vesz részt. Szabadon támadható, de kártérítés nem jár, ha veszteség ér.

Ha a játékban nem vesz részt,akkor hogyan lehet,hogy az egyik fiókból 12 időzített támadás jön felém,3 falura elosztva?
Erre mi lesz a magyarázat?Ez azért már nagyon durva,nem?
Merje valaki az igazát keresni és ez a válasz?
 

DeletedUser8560

Vendég
Jó reggelt mindenkinek. Tisztázzuk a helyzetet:
A teszt fiók a hozzá csatolt barbárokkal tesztelés miatt bement v49re, mert bizonyos technikai megoldások miatt ott tudott tesztelni. (teszt után a rendszerrel automatikusan bontatunk).
Ki volt írva, ugyanúgy mint eddig, hogy a fiók tesztelés miatt van benn, aki támadja, és kár éri, nem áll módunkban megtéríteni.
A játékos írt a supportba, és kérte, hogy minden más fiókot, aki ott (pl. korboncnok, a teszt másik fele, mert nem volt elég 1 fiók a teszthez) van, bontsunk le, mert ott ő szeretne a legnagyobb maradni.
Lefuttattuk a hibajavítót, ami a nem megfelelő pontszámú falvakat az egész világon (tehát nem csak ott) ellenőrizte, és a túlépített, beragadt pontszámú falvakat helyre rakta. Így lett a teszt fiók, a környezete, és még 50 másik fiókhoz tartozó falu pontszáma a valóságnak megfelelő.
A tesztek mennek tovább, a játékos most itt reklamál, hogy a befoglalt környéken, ahol ki volt téve a figyelmeztető tábla, támadás éri.
Nagyon sajnálom, de nem tudok mit csinálni, mert vagy lefuttatjuk a teszteket, amire szükség van a zavartalan működtetéshez, vagy a játékos, aki nem olvassa el és nem veszi komolyan a figyelmeztetést, megakasztja a folyamatot.
 

DeletedUser15174

Vendég
Nem azért,de ez amit a teszt fiók müvel az hányinger,akkor oldjátok meg,hogy ne legyen támadható,nehogy már befoglalja valaki és azt visszafoglalják akár egyik pillanatról a másikra,úgy hogy hopp hirtelen minden lett a teszt faluba,ez nem más,mint a játék befolyásolása,amit én kimondottan elitélni valónak tartok. Nem akarom elhinni,hogy bármit is tesztelni kéne 10 év után....pláne hogy nem 1 országban van jelen a játék. Nem akarom elhinni,hogy visszatérek és még mindig vannak meglepetések,amivel a játékot vágják haza.
 

DeletedUser19614

Vendég
Akkor tisztázzuk itt,ha már a Support levelemre nem kaptam semmi érdemi választ...

"A játékos írt a supportba, és kérte, hogy minden más fiókot, aki ott (pl. korboncnok, a teszt másik fele, mert nem volt elég 1 fiók a teszthez) van, bontsunk le, mert ott ő szeretne a legnagyobb maradni."
Ez nem egészen így történt.
Nekem kórboncnok 22 ezres és 12 ezres falujával semmi bajom nem volt.Csupán azzal,hogy ezeket valaki elfoglalhatta.Mivel ugye tesztfaluk voltak..Egyáltalán nem kértem semmi falubontást!Azt meg főleg nem hoztam fel indoknak,hogy én szeretnék a legnagyobb lenni ott!

Még mindig nem értem,hogy a 800 pontosan elfoglalt falumat,amit felfejlesztettem,nyomon követhetően és szabályos módon, miért bontották.A valóságnak megfelelő állapot az,hogy beleöltem rengeteg nyersanyagot és időt és ekkora lett végül?

"A tesztek mennek tovább, a játékos most itt reklamál, hogy a befoglalt környéken, ahol ki volt téve a figyelmeztető tábla, támadás éri."
Nem értem,milyen figyelmeztetés volt?Barbár falut bárhol foglalhatok.Nem teszt fiókot és játékost támadtam meg és foglaltam el.
Igen,reklamálok,mert itt legalább kapok valami visszajelzést.

Ha a teszt fiók a játékban nem vesz részt,hogyan foglalhat el 3 falumat egyszerre egy 450 pontos faluból nemesvonatokkal több ezer nehézlovassal?Ha nem vesz részt,akkor nem azt jelenti,hogy nem indíthat támadást?Hogy lehet,hogy amikor a nemesvonatot meg akarom vágni a támadott faluból seregvisszahívással,akkor a mégsem gombot eltüntetik,hogy ne sikerülhessen?

"a játékos, aki nem olvassa el és nem veszi komolyan a figyelmeztetést,"
Ez én lennék? Na ezt sem értem,milyen figyelmeztetést,hol,ki írta...Mit kellett volna komolyan vennem?

Én azért örülök,hogy van ez a fórum,mert bármilyen elfoglalt is a Support,itt legalább valami válaszfélét kapok,ha a levelemre nem is kaptam érdemben semmit.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Még mindig nem érted. Azok a faluk nem véletlen voltak külön, és nem a "normális kör" mentén.... Azok a tesztfiók tesztjéhez tartoztak, még akkor is, amikor Te azt láttad, ugyanolyan barbár... Adódik a kérdés, miért oda foglalták, mikor van több ezer másik barbi a szerveren? Aki gondolkodik egy kicsit, annak elég logikus, hogy a tesztfiók különálló pakkja nem véletlen van külön, és nem zargatja.

Más kérdés, miért nem rakták nemestávon kívülre, ez nekem rejtély..
 

Dracul

Még egy nagyképű CotL-os :D
A reakció pontszáma
93
V46-on K0-n vannak a tesztbarbik, amit nem érnek el nemessel a játékosok. Nem olyan bonyolult megoldani, hogy ne támadja senki :D

Komolyan mondom, most megnéztem, hogy hol vannak :D
Eddig nem is tudtam róluk XD

v25-ön is támadták a társaim a tesztfiókot, sikerült is foglalniuk, utána egy jót kacagtunk amikor 10x akkora nukeval foglalta vissza a fiók a falvait mint a milyeink :D
 

DeletedUser19614

Vendég
Az érdekes,hogy foglalni azt tudnak bárhonnan bármivel. Most már el is tudták költöztetni a falukat.De amikor a játékban levelet írtam a teszt fióknak,nem válaszolt,korboncnoknak is,ő meg el sem olvasta.És akkor miért lehet arra hivatkozni,hogy azokat a barbárokat nem kellett volna elfoglalnom.Talán ha szóbaálltak volna velem,akkor nem itt tartanék.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Felesleges vita az egész. A supp tesztrészén lévő barbárok tesztjelleggel vannak ott, ha beleesnek a nemesed hatósugarába, és neked azok nagyon csábítóak, akkor elfoglalod, de, ha ebből bármilyen károd következik, vagy hasonló ők nem fognak kárpótolni, mert a fiók profilján is ott szokott lenni, plusz akik már régebb óta játszanak tudják jól, hogy azt nem kéne háborgatni... Max mókából szokták támadni a teszt fiókot, vagyis én annó a v24-en vagy a v20-on nem emlékszem pontosan, de akkor felkémleltem a fiókot pedig akkor is a kontinens 0-án volt kint... :D Szóval mivel károd lett belőle, és azok a teszt része, így a support azokkal a falukkal tudtommal és talán valahol benne is van a szabályzatban azt kezdenek vele amit akarnak(mármint ilyen esetekben)....
 

DeletedUser19147

Vendég
Felesleges vita az egész. A supp tesztrészén lévő barbárok tesztjelleggel vannak ott, ha beleesnek a nemesed hatósugarába, és neked azok nagyon csábítóak, akkor elfoglalod, de, ha ebből bármilyen károd következik, vagy hasonló ők nem fognak kárpótolni, mert a fiók profilján is ott szokott lenni, plusz akik már régebb óta játszanak tudják jól, hogy azt nem kéne háborgatni... Max mókából szokták támadni a teszt fiókot, vagyis én annó a v24-en vagy a v20-on nem emlékszem pontosan, de akkor felkémleltem a fiókot pedig akkor is a kontinens 0-án volt kint... :D Szóval mivel károd lett belőle, és azok a teszt része, így a support azokkal a falukkal tudtommal és talán valahol benne is van a szabályzatban azt kezdenek vele amit akarnak(mármint ilyen esetekben)....


Talán V33Mon én is kikémleltem :D hogyha jól rémlik 100 000 NL volt bent XD
 

DeletedUser19614

Vendég
Felesleges vita az egész. A supp tesztrészén lévő barbárok tesztjelleggel vannak ott, ha beleesnek a nemesed hatósugarába, és neked azok nagyon csábítóak, akkor elfoglalod, de, ha ebből bármilyen károd következik, vagy hasonló ők nem fognak kárpótolni, mert a fiók profilján is ott szokott lenni, plusz akik már régebb óta játszanak tudják jól, hogy azt nem kéne háborgatni... Max mókából szokták támadni a teszt fiókot, vagyis én annó a v24-en vagy a v20-on nem emlékszem pontosan, de akkor felkémleltem a fiókot pedig akkor is a kontinens 0-án volt kint... :D Szóval mivel károd lett belőle, és azok a teszt része, így a support azokkal a falukkal tudtommal és talán valahol benne is van a szabályzatban azt kezdenek vele amit akarnak(mármint ilyen esetekben)....

A tesztfiók profilján nincs erről szó.Nincs benne semmilyen szabályzatban.Erre nem hivatkozhatnak.Főleg így utólag eljárni szabálytalan,mert én már jóval korábban felvettem a teszt fiókkal levélben a kapcsolatot.Akkor semmi reakció nem volt,hogy én miért ott foglalok, és utána foglaltam még 2 barbárt.
A tesztfiók viszont NEM VEHET RÉSZT a játékban,ez van a profilján.Vagyis nem is támadhatna és nem avatkozhatna be valaki a nemesvágásomba.
Szerintem nekem van igazam.Az én érveim megállják a helyüket.
 

DeletedUser19614

Vendég
A játékban nincs olyan fogalom,hogy teszthez tartozó barbár falu.Lehet,hogy az eset után majd erre is jobban odafigyelnek és esetleg valamilyen módon leszabályozzák,hogy mi szabályosan támadható és mi nem,de jelen pillanatban a barbár falu az barbár falu.Én pedig egy játékos vagyok,akinek a játékába durván beleavatkoztak.És nem "vergődök ezen", hanem csak az igazamat keresem.
Tanulság több is van,és elsősorban nem az,hogy ne foglaljak teszt fiók közelébe....
 

DeletedUser19614

Vendég
A barbár falukról ennyi van a súgóban ,átnéztem újra a játékra vonatkozó leírásokat,szabályokat.Sehol nincs leírva,hogy lenne megkülönböztetett barbár,amire más vonatkozik :

Az elhagyott falvakat a Barbár falu név alapján ismerheted fel. Ugyanúgy viselkednek mint az összes többi falu. Mivel nincs tulajdonosuk, a moráljuk mindig 100%. Az éjszakai bónusz sem vonatkozik rájuk. Ezeket a falvakat is el lehet foglalni. Ezek a falvak maguktól fejlődnek.

Ha játékosok törlésre kerülnek inaktivitás vagy szabálysértés miatt, akkor is kialakulnak elhagyott falvak. A falvakban megmarad a sereg amellyel rendelkezett a törlődött játékos. Természetesen elhagyatott falvak, azaz a barbár falvak, generálódnak is, a szerverbeállítástól függően, amely megadja hány barbár falu/játékos (pl. 1 barbár falu/játékos).
 
Fent