Csevegő

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Azért valljuk meg, sokan megnéznének egy Horda Vs FS mecset a V51en.

Azért valljuk meg, hogy nem vagyunk anyira buták, hogy egyik szerverről fussunk a másikra szervezetlenül.

Lást például Sparta egymás után megy be szerverekre, pihenő nélkül.
A Másik példa meg pont te vagy, egyik helyről szaladsz a másikra, majd mondod h a lelkesedés nincs meg, mi nem akarunk ezekbe a hibákba esni, ha mint játékot nem is pihemteti mindenki, de mint vezetés kell kis pihenő, hogy kedve és lelkesedése legyen a vezetőségnek, és ezáltal a tagokat is motiválni tudják :)

Ha úgy èrezük, hogy na most kellene indulni egy szerveren, akkor fogunk is :)
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.055
Jelenleg a 2 legerősebb klán, ehhez kétség sem férhet. Jó kis meccs lenne az biztos, de ahogy tibax is írta a Horda részéről balgaság lenne egyből bemenni 51-re. Majd mennek amikor készen állnak, kis pihenés mindig kell vagy kiégnek.

Talán kicsivel a Hordát jobbnak tartom.
44 után a 48-as erősebb lett pár top játékossal.
FS kábé SBT szintet képvisel véleményem szerint.
 

DeletedUser19651

Vendég
Azért valljuk meg, hogy nem vagyunk anyira buták, hogy egyik szerverről fussunk a másikra szervezetlenül.

Lást például Sparta egymás után megy be szerverekre, pihenő nélkül.
A Másik példa meg pont te vagy, egyik helyről szaladsz a másikra, majd mondod h a lelkesedés nincs meg, mi nem akarunk ezekbe a hibákba esni, ha mint játékot nem is pihemteti mindenki, de mint vezetés kell kis pihenő, hogy kedve és lelkesedése legyen a vezetőségnek, és ezáltal a tagokat is motiválni tudják :)

Ha úgy èrezük, hogy na most kellene indulni egy szerveren, akkor fogunk is :)

Mindig akkor érzitek úgy mikor az elit klánoknak aktív világuk van ez azért egy nagy adag gyávaság. Kapjátok össze magatok és bizonyítsatok komoly serveren is. Megszeditek magatok 2-3 világon ppvel és indultok egy 4.en. majdnem hogy ellenfél nélkül. Gratulálok jó klán vagytok! :D
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Mindig akkor érzitek úgy mikor az elit klánoknak aktív világuk van ez azért egy nagy adag gyávaság. Kapjátok össze magatok és bizonyítsatok komoly serveren is. Megszeditek magatok 2-3 világon ppvel és indultok egy 4.en. majdnem hogy ellenfél nélkül. Gratulálok jó klán vagytok! :D

Válaszolnèk bővebben, csak az a tudat hogy egy noname fiók mögé bújt valaki(chew) papól, nem éri meg a fáradságot néha még ezzen a pár soron is el gondolkodom, h van-e értelme le írni :p

De röviden:
Te gyávaságnak hívod, mi felkészülèsnek :p

V44 végén, úgy volt hogy nem indulunk többé, majd híre ment hogy jön vigyori közel 100 tagal, sok régi motorosal, így mégis el indultunk.

Arról nem mi tehetünk, hogy az ellenfél már az elején meg fojtsa magát a dipoval, majd a teljes frontnál olyan tagokat hagy fronton akik inaktivak, képtelenek a front harcra.
Nem tehetünk róla, hogy a lufi fiokjaik képtelenek csaptjátèkra,és még sorohatnám.... :p

Majd a lufi fiók jön azzal, hogy hát inaktív fiókokat könnyű vinni, de senki sem teszi fel magának azt a kérdést, hogy mit tett az ellen, hogy ne így legyen?!

Ha valaki fegyvert ad az ellen kezébe, és az használja is, utána ne sírjon, mert amíg ő sír, Adig az ellen röhög ahogyan ő vergődik :D

Ez egy stratégia játék, amiben vagy ki használod az ellen hibáit és ott hatolsz át ahol gyenge, vagy fejjel mész a falnak.

Uhhh, kicsit hosszúra sikerült :oops:
 

DeletedUser19410

Vendég
Mindig akkor érzitek úgy mikor az elit klánoknak aktív világuk van ez azért egy nagy adag gyávaság. Kapjátok össze magatok és bizonyítsatok komoly serveren is. Megszeditek magatok 2-3 világon ppvel és indultok egy 4.en. majdnem hogy ellenfél nélkül. Gratulálok jó klán vagytok! :D

Te nagyon buta vagy, ezen nincs mit szépíteni :(
Az fsnek, 51es csevegőben már odaadtad a győzelmet, mert nem indul ellenük senki.
Miért nem írod meg nekik, hogy gyávák, amiért nem várnak 1-2 világot amíg egy nagyobb klán befejezi az épp aktívat...példaul mi. Vagy 48on, akár 49en miert nem indultak el? Akkor már 45 úton volt a győzelemhez...:)
Egyszerű oka van mindennek, kikaptál a hordától, ezért utálsz és fikázol minket. Ha majd egyszer kikapsz az fstől, vagy a sbttől, ők is szemetek lesznek a szemedben.
Ppre kitérve. Mindenki ppzik az aktív világai között, ezzel mi a bajod? Mi 3 vilagot ppztünk....elnézést, az fstől, hogy megint őket hozom fel példának....ők 39-45 között 5t, 45-51 között 4t. Hm :D
Ahogy Baxi is mondta, nekem is kár volt leírnom.
Az igazságokat kikerülőd, aztán megint jössz valami olcsó rágalommal.
Igazán szánalmas vagy :D
 

wendigo

New Member
A reakció pontszáma
9
Sziasztok ! Nem vagyok egy nagy fórumra irkáló , ezért megpróbálok rövid lenni , és ezzel az irománnyal lezárni a 48-as világot. Sokszor olvasgattam , hogy így az EW meg úgy , de azért aki ott volt a 28-as világon az nagyon is jól tudja , hogy az az EW teljesen más volt. Itt azoknak a tagoknak a 3/4 sem szerepelt , és aki szerepelt az is csak ímmel ámmal. Ha azt a tagságot egészítették volna ki vinszentel , monsterrel , meg black moonnal meg nem tudom kik voltak még itt , és persze komolyan is gondolták volna akkor valószínűleg más lenne most a helyzet , de így ennek nem is lehetett volna más vége mint ami most van. Se vezetés se semmi nincs. Fejetlenség , na az van. És azért az elmondható , hogy a Horda nem az EW-t győzte le , hanem képességeit tekintve az 55Gods-ot. Ez az egyetlen ami tényleg a helyén van valóságilag az egész 48-as kalandban. De azért gratulálok előre is a Horda egész tagságának , és külön üdvözlöm babybogyó-t és BBalu-t. Bár ők most ellenségeink voltak , de mi nem haragszunk egymásra :)
 

DeletedUser19651

Vendég
gratula a Hordanak ismét egy nagy győzelemhez , jelen esetben az 55Gods ellen!:eek:
 

DeletedUser19410

Vendég
Sziasztok ! Nem vagyok egy nagy fórumra irkáló , ezért megpróbálok rövid lenni , és ezzel az irománnyal lezárni a 48-as világot. Sokszor olvasgattam , hogy így az EW meg úgy , de azért aki ott volt a 28-as világon az nagyon is jól tudja , hogy az az EW teljesen más volt. Itt azoknak a tagoknak a 3/4 sem szerepelt , és aki szerepelt az is csak ímmel ámmal. Ha azt a tagságot egészítették volna ki vinszentel , monsterrel , meg black moonnal meg nem tudom kik voltak még itt , és persze komolyan is gondolták volna akkor valószínűleg más lenne most a helyzet , de így ennek nem is lehetett volna más vége mint ami most van. Se vezetés se semmi nincs. Fejetlenség , na az van. És azért az elmondható , hogy a Horda nem az EW-t győzte le , hanem képességeit tekintve az 55Gods-ot. Ez az egyetlen ami tényleg a helyén van valóságilag az egész 48-as kalandban. De azért gratulálok előre is a Horda egész tagságának , és külön üdvözlöm babybogyó-t és BBalu-t. Bár ők most ellenségeink voltak , de mi nem haragszunk egymásra :)

Sajnálom, hogy vigyorinak ilyen gyenge ewet sikerült összehozni, talán az elmúlt vilagok közzül is a leggyengébb. Kezdem az hinni, hogy az a nagy istenített 28as győzelem is csak azért ment, mert nem volt normális ellenfél. Lehet vigyorinak ezt a vezérkedést hagynia kéne, inkább játékosként mutasson valamit.
Talán ha nagyobb a kihívás mi is többet beleadunk, de a játék nem volt rossz és egy ew elleni gyözelmet is felírhatunk a listánkra :)

Remélem nem voltam túl szerény, csak mert a klánfórumon nem szeretik ha arcoskodok :D
 

DanesS

New Member
A reakció pontszáma
22
Sziasztok ! Nem vagyok egy nagy fórumra irkáló , ezért megpróbálok rövid lenni , és ezzel az irománnyal lezárni a 48-as világot. Sokszor olvasgattam , hogy így az EW meg úgy , de azért aki ott volt a 28-as világon az nagyon is jól tudja , hogy az az EW teljesen más volt. Itt azoknak a tagoknak a 3/4 sem szerepelt , és aki szerepelt az is csak ímmel ámmal. Ha azt a tagságot egészítették volna ki vinszentel , monsterrel , meg black moonnal meg nem tudom kik voltak még itt , és persze komolyan is gondolták volna akkor valószínűleg más lenne most a helyzet , de így ennek nem is lehetett volna más vége mint ami most van. Se vezetés se semmi nincs. Fejetlenség , na az van. És azért az elmondható , hogy a Horda nem az EW-t győzte le , hanem képességeit tekintve az 55Gods-ot. Ez az egyetlen ami tényleg a helyén van valóságilag az egész 48-as kalandban. De azért gratulálok előre is a Horda egész tagságának , és külön üdvözlöm babybogyó-t és BBalu-t. Bár ők most ellenségeink voltak , de mi nem haragszunk egymásra :)

Szeró elején még az volt, hogy kösse fel a gatyáját a Horda mert Vigyori így úgy hozza a profi csapatát. Namár most amikor a mérleg a Horda felé billent nem sokra rá név váltás. Aztán már egyből nem is az Ew lett megverve hanem az 55gods, ennyi erővel oszlassátok a klánt aztán akkor senkit se vertünk meg..
 

DeletedUser19525

Vendég
Ew 55gods nekem mindegy melyik lett megverve. Én csak azt a 10játékost sajnálom nálunk akik tényleg rendesen játszanak csak a többi 90 inaktív vagy csak nem érdekli a világ. :) Na meg a Lost klánt hogy olvadnunk kellett. :) Pedig ott elég jó csapatot sikerült összehozni úgy hogy nem is szervezetten jöttünk. :)
 

DeletedUser19410

Vendég
Ew 55gods nekem mindegy melyik lett megverve. Én csak azt a 10játékost sajnálom nálunk akik tényleg rendesen játszanak csak a többi 90 inaktív vagy csak nem érdekli a világ. :) Na meg a Lost klánt hogy olvadnunk kellett. :) Pedig ott elég jó csapatot sikerült összehozni úgy hogy nem is szervezetten jöttünk. :)

Lostba talán 2 jó játékos volt o_O
Egy armát nem bírt ki a klàn és már bomlott is.
 

wendigo

New Member
A reakció pontszáma
9
Sajnálom, hogy vigyorinak ilyen gyenge ewet sikerült összehozni, talán az elmúlt vilagok közzül is a leggyengébb. Kezdem az hinni, hogy az a nagy istenített 28as győzelem is csak azért ment, mert nem volt normális ellenfél. Lehet vigyorinak ezt a vezérkedést hagynia kéne, inkább játékosként mutasson valamit.
Talán ha nagyobb a kihívás mi is többet beleadunk, de a játék nem volt rossz és egy ew elleni gyözelmet is felírhatunk a listánkra :)

Remélem nem voltam túl szerény, csak mert a klánfórumon nem szeretik ha arcoskodok :D

azért egy dolgot elfelejtesz , hogy a Horda nem egy rendes klán , csak nagyobb klánokból lett összerakva , míg a v28-as EW nem egészen ilyen volt. Ja és nézz már körül a klánotokban , hogy ott nincs e volt EW-s :) nem rossz májuságból írom ezt ;)
 

wendigo

New Member
A reakció pontszáma
9
Szeró elején még az volt, hogy kösse fel a gatyáját a Horda mert Vigyori így úgy hozza a profi csapatát. Namár most amikor a mérleg a Horda felé billent nem sokra rá név váltás. Aztán már egyből nem is az Ew lett megverve hanem az 55gods, ennyi erővel oszlassátok a klánt aztán akkor senkit se vertünk meg..

szerintem te nem tudsz olvasni . ki mondta , hogy nem vertetek meg minket ? olvass a sorok között és próbáld meg értelmezni a látottakat. nem nehéz hidd el ;)
 
Fent