Csevegő

DeletedUser19410

Vendég
A joghurtos istenek nagyon oda vágtak a Hordának.
Jelenleg -4 falunál tartanak. Véleményem szerint ez nagyon szép teljesítmény. Persze csak ha az volt a cél, hogy minuszba mennyenek.
Igaz HordaPunishers ugyis azt fogja mondani, hogy mini nukék mentek, és ez csak gyakorlás volt.

Szerintem ez a teljesítmény is azért sikerült, mert ilyen dúrván szétfakéztak minket. Belső falukra hébe-hóba egy-két kard, tökéletes időzítessel és a torony is csak fél nappal előtte jelez. Nameg, ha a kata át is megy gyülekezőre van állítva ahogy kell. :D Gondolta a franc, hogy a volt lyukó tagok lesznek a fő cpk :rolleyes:
Jah, és Tibax üzeni, hogy kagot legközelebb ne engedjétek tamadni, mert már kivan a rekeszizma :D
 

DeletedUser19525

Vendég
Egy szóval se írtam hogy gyakorlás lett volna de armának se mondható az ha 5ember támad. Semmi indulat nem volt abba amit írtam talán még a pár napi hsz-be volt egy kicsi mikor a lyukos tagokat toboroztátok de nem tudtam hogy hell magától döntött így. Azért elnézést is kérek de nem kell minket szidni mindig. Próbálunk játszani és kihozni a lehető legjobbat a világból.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Egy szóval se írtam hogy gyakorlás lett volna de armának se mondható az ha 5ember támad. Semmi indulat nem volt abba amit írtam talán még a pár napi hsz-be volt egy kicsi mikor a lyukos tagokat toboroztátok de nem tudtam hogy hell magától döntött így. Azért elnézést is kérek de nem kell minket szidni mindig. Próbálunk játszani és kihozni a lehető legjobbat a világból.

Nem szidunk félre ne értsd a dolgot, csupán csak élvezzük a játékot és vele együtt a sikert is, viszont nem 5-en jöttetek, fórumról ősze is számolom ha úgy van, viszont abban egyetértek h nem nevezhető "armának" :)
 

DeletedUser18312

Vendég
Most akkor tortent vezetovaltas az ew. megszunesevel vagy nem? Lemondas/visszavonulas/levaltas???

Ellentmondasos infok keringenek. Egyreszt az, hogy Vigyori azt akarta, hogy inkabb mas vezer es klan vigye el a buktat es o most inkabb a spartai ambicioit dedelgeti. Dj is eloszor azt mondta, hogy mar csak jatekos. Masreszt o azt mondja, hogy csak szabad kezet adott, amit ugye a vezerek/fonokok szoktak delegalni. Ez viszont nem egyenlo a vezervaltassal.

Kinek higgyen az egyszeru foldi halando?

A horda mikor oszlik a hisztik es a belso feszkoik miatt? (ugy igazsagos ha mindket oldalba rugok egyet. :D)

Szia kedves Troll barátom.
Az ilyen névtelen fiokok, akik próbálkoznak poénosak lenni, mindig az jut eszembe, amit nemrégiben írtam a V50 csevegőben.
Az "ASG" effektus. Próbálkoznak, próbálkoznak. 8* agyonverlek és már kb csak beszélgetni, nézelődni járok fel a kh-ra, de te napi 20 órát itt gubbasztva a feneked is, vért izzadva tudsz csak "legyözni", mert benned még ott a motiváció. De neked ez akkora siker, akkora öröm hogy nekem ennyit megér hogy 1% sem kiadva magamból, elnézelődve legalább boldoggá tettelek, mégha előtte 8* feltöröltem veled meg a többi hasonló társaiddal a padlót "fénykoromba". Tudod én szeretlek téged, titeket. Legyen már végre valami sikerélményetek is a kh-ba ;)
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Szia kedves Troll barátom.
Az ilyen névtelen fiokok, akik próbálkoznak poénosak lenni, mindig az jut eszembe, amit nemrégiben írtam a V50 csevegőben.
Az "ASG" effektus. Próbálkoznak, próbálkoznak. 8* agyonverlek és már kb csak beszélgetni, nézelődni járok fel a kh-ra, de te napi 20 órát itt gubbasztva a feneked is, vért izzadva tudsz csak "legyözni", mert benned még ott a motiváció. De neked ez akkora siker, akkora öröm hogy nekem ennyit megér hogy 1% sem kiadva magamból, elnézelődve legalább boldoggá tettelek, mégha előtte 8* feltöröltem veled meg a többi hasonló társaiddal a padlót "fénykoromba". Tudod én szeretlek téged, titeket. Legyen már végre valami sikerélményetek is a kh-ba ;)

Szavak nélkül hagytad szegényt :(
Csak egy "kedvel" - re volt ereje :eek::rolleyes:
 

DeletedUser19606

Vendég
Eleve felesleges nekem válaszolni, mivel az első pillanattól deklaráltan csak trollkodok és marhulok, ami gondolom tudjátok, hogy mit jelent. :D Nem véletlen írok idióta álnéven. :D
Direkt provokálom őt. :) Egyébként megsúgom, hogy jóideje nem játszok, szóval az a része hidegen hagy. Favorizálom Vigyót és egy régimódi Vigyoris Spártába beugranék.
 

DeletedUser18743

Vendég
Szia kedves Troll barátom.
Az ilyen névtelen fiokok, akik próbálkoznak poénosak lenni, mindig az jut eszembe, amit nemrégiben írtam a V50 csevegőben.
Az "ASG" effektus. Próbálkoznak, próbálkoznak. 8* agyonverlek és már kb csak beszélgetni, nézelődni járok fel a kh-ra, de te napi 20 órát itt gubbasztva a feneked is, vért izzadva tudsz csak "legyözni", mert benned még ott a motiváció. De neked ez akkora siker, akkora öröm hogy nekem ennyit megér hogy 1% sem kiadva magamból, elnézelődve legalább boldoggá tettelek, mégha előtte 8* feltöröltem veled meg a többi hasonló társaiddal a padlót "fénykoromba". Tudod én szeretlek téged, titeket. Legyen már végre valami sikerélményetek is a kh-ba ;)


Boldoggá tetted mi?! Fúúúúj...:eek:
 

DeletedUser19651

Vendég
Gyakorlatilag semmi különbség a CotL és a Horda közt beképzelt ez is az is. Kappl legközelebb PP mentes világra gyere ne prémiummal a hátad mögött oltsd azokak kik megpróbálnak mindent ellenetek. Egy nagy klán mögé bújt kezdő közkatona vagy belefektetett pénzel mert ppt gyűjteni te nem fogsz egy világon sem, a Horda nélkül egy egykíséréses újrakezdő vagy.

A Lyukó meg a képességeihez mérten játszik , ha ennyi telik tőlük akkor ennyi nem oltani őket meg kinevetni.
 

DeletedUser19410

Vendég
Gyakorlatilag semmi különbség a CotL és a Horda közt beképzelt ez is az is. Kappl legközelebb PP mentes világra gyere ne prémiummal a hátad mögött oltsd azokak kik megpróbálnak mindent ellenetek. Egy nagy klán mögé bújt kezdő közkatona vagy belefektetett pénzel mert ppt gyűjteni te nem fogsz egy világon sem, a Horda nélkül egy egykíséréses újrakezdő vagy.

A Lyukó meg a képességeihez mérten játszik , ha ennyi telik tőlük akkor ennyi nem oltani őket meg kinevetni.

Leköteleznél ha elmondanád ki vagy és nem egy 10 napos acc mögé bújva próbálnál meg oltani :)
Ha ez megvolt utana beszélgethetünk, válaszolok a kommentedre, esetleg még tanítgatlak is :D
(Elnézést kérek ha ez az igazi neved, csak nem ismerlek mert akkora nagy név vagy :D )
 

Dzsoni Sosa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
296
Leköteleznél ha elmondanád ki vagy és nem egy 10 napos acc mögé bújva próbálnál meg oltani :)
Ha ez megvolt utana beszélgethetünk, válaszolok a kommentedre, esetleg még tanítgatlak is :D
(Elnézést kérek ha ez az igazi neved, csak nem ismerlek mert akkora nagy név vagy :D )
Mint külsős figyelő mondom,hogy Eklézsiás egy troll acc :D Nézz bele a v50-es fórumra és látni fogod ,hogy felesleges komolyan venni.Viszont annál többet lehet nevetni rajta :)
 

DeletedUser19651

Vendég
Egy lelkes kezdő vagyok, de bejövök igény esetén 51re funolok ellened. Hívj majd be kb 2 hétig nem fogod húzni mellettem:)
 

DeletedUser19651

Vendég
Ne a kisebb klánokat oltsd bizonyíts ellenem ha elég bátor vagy. Jelölj Az Eklézsiás megyünk 51re előregbe.
 

DeletedUser19410

Vendég
Egy lelkes kezdő vagyok, de bejövök igény esetén 51re funolok ellened. Hívj majd be kb 2 hétig nem fogod húzni mellettem:)

Szóval lelkes kezdő. Ahhoz képest igen ki van nyílva a csipád. Az ilyet noobnak hívják, túl nagy szájjal. :) Mi okom lenne bemenni ellened 51re és elfogadni a kihívásodat? "Funnolni", ahogy ti mondjátok nem szoktam, egy világon vagy indulok, vagy nem. Mit bizonyítok azzal ha elpüföllek? Ki fog arra emlékezni? Játsz végig egy világot, akkor marad rólad valami, talán emlékeznek rád. Ne itt akarj a fórumon elérni valamit...és keress egy normális klánt mert a Hordára irányuló irigységed nagyon érződik.
És végül még egy magyar 1es. A lyukót nem oltotta senki, max az ex ewet :D Sok jó játékos játszott a lyukóban is és csak annyi kellett nekik, hogy jó vezetőség alatt játszhassanak, ne egy önkényes gyereket kelljen követniük :)
 
Fent