Csevegő

DanesS

New Member
A reakció pontszáma
22
Sziasztok nem szoktam ide írni és nem is nagyon fogok de azt megjegyezném hogy sokan itt hagyták a klánt szó nélkül még mikor a Lost-ba voltam a Horda pedig csak ilyeneket foglalgatott tőlünk. Most hogy a lyuko átált hozzánk egyformák lettek volna az erőviszonyok erre a Horda elkezdte toborozni a lyuko tagokat. Na most komolyan ez a legerősebb klán és ezt isteníti mindenki? :)

Kedves kolléga. Nem a lyukos tagok akartak át állni az ew hez. Hanem a vezér döntött úgy. Aki nem támogatta ment a hordába.
 

DeletedUser19410

Vendég
Sziasztok nem szoktam ide írni és nem is nagyon fogok de azt megjegyezném hogy sokan itt hagyták a klánt szó nélkül még mikor a Lost-ba voltam a Horda pedig csak ilyeneket foglalgatott tőlünk. Most hogy a lyuko átált hozzánk egyformák lettek volna az erőviszonyok erre a Horda elkezdte toborozni a lyuko tagokat. Na most komolyan ez a legerősebb klán és ezt isteníti mindenki? :)

Csak pár sort javítanék ki az írasodban, hogy ne tudatlanul írkálj. A lost 2 armát kapott eddig, az elsőt lost név alatt, a 2.at már a godsba átlepve. Barnákra mi nem indultunk. Valamint, ha valakire kardok indulnak és ennyi elég ahhoz, hogy bedobja a fiókját, ne védekezzen az sem a mi hibánk.
Másik. Hell valamiert úgy döntött, hogy az ew oldalán könnyebben megnyeri a szervert és bontja a szövetséget a Hordaval és még pluszba az mnt végét sem varja meg, mert így nagyobb csapást tud mérni, de páran ebben nem akarták követni erkölcsi okokból akiket így a Horda átvesz és harcolhatnak tovabbra is velük.....akkor most a Horda a szemét? :D
Azt már csak úgy megemlítem, hogy hell véletlenül pont akkor bontott, mikor a horda armázott és lehet azt hitte nem marad nuke elsöpörni őket. :D
 

DeletedUser19666

Vendég
Istenem ez a hell... Volt EW-vel MNT, kitáncolt mögülük, leszövizett a Hordával, majd most onnan visszatáncolt az EW utódklánhoz... :D Ehhez azért pofa kell.

Chh... Igazából mindegy, mert elvileg permát kapott külsőről is meg játékban is.:)
Meg is érdemli.^^
 

DeletedUser19410

Vendég
Istenem ez a hell... Volt EW-vel MNT, kitáncolt mögülük, leszövizett a Hordával, majd most onnan visszatáncolt az EW utódklánhoz... :D Ehhez azért pofa kell.

És ebben még az a gáz, hogy akkor az ew hogy elküldte már mindennek hellt, most pedig újra együtt. A szükség nagy úr :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Kemény ez a szeró, hogy ilyen drámák vannak rajta. Közbe lassan megvan a dominanciája a Hordának
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
L8gTBhv.png

2XGZujS.png
 

DeletedUser18312

Vendég
Sziasztok!
Semmi extra nem történt, csak hordapunisher szabad kezet kért és megadtam neki. Miért mi a baj?
 

DeletedUser19606

Vendég
Most akkor tortent vezetovaltas az ew. megszunesevel vagy nem? Lemondas/visszavonulas/levaltas???

Ellentmondasos infok keringenek. Egyreszt az, hogy Vigyori azt akarta, hogy inkabb mas vezer es klan vigye el a buktat es o most inkabb a spartai ambicioit dedelgeti. Dj is eloszor azt mondta, hogy mar csak jatekos. Masreszt o azt mondja, hogy csak szabad kezet adott, amit ugye a vezerek/fonokok szoktak delegalni. Ez viszont nem egyenlo a vezervaltassal.

Kinek higgyen az egyszeru foldi halando?

A horda mikor oszlik a hisztik es a belso feszkoik miatt? (ugy igazsagos ha mindket oldalba rugok egyet. :D)
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Most akkor tortent vezetovaltas az ew. megszunesevel vagy nem? Lemondas/visszavonulas/levaltas???

Ellentmondasos infok keringenek. Egyreszt az, hogy Vigyori azt akarta, hogy inkabb mas vezer es klan vigye el a buktat es o most inkabb a spartai ambicioit dedelgeti. Dj is eloszor azt mondta, hogy mar csak jatekos. Masreszt o azt mondja, hogy csak szabad kezet adott, amit ugye a vezerek/fonokok szoktak delegalni. Ez viszont nem egyenlo a vezervaltassal.

Kinek higgyen az egyszeru foldi halando?

A horda mikor oszlik a hisztik es a belso feszkoik miatt? (ugy igazsagos ha mindket oldalba rugok egyet. :D)

Csak az utóbbira tudok válaszolni, az pedig pontosan február 30.-an fog megtörtèni :D
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
A joghurtos istenek nagyon oda vágtak a Hordának.
Jelenleg -4 falunál tartanak. Véleményem szerint ez nagyon szép teljesítmény. Persze csak ha az volt a cél, hogy minuszba mennyenek.
Igaz HordaPunishers ugyis azt fogja mondani, hogy mini nukék mentek, és ez csak gyakorlás volt.

Szerintem ez lesz az az új kezdet amit emlegetek múltkor :eek::oops:
 

DanesS

New Member
A reakció pontszáma
22
A Horda holnap reggel 8 órakor fog bomlani. Mégpedig a Kaktusz jégrémes cowboy- okra. Valamint a medvecukros nagyfiúkra.
 
Fent