Csevegő

DeletedUser18723

Vendég
Hy all!
Nos Horda megérkezett a déli égtájra elsősorban,ezzel asszem le is lehet szögezni,Horda igen ütőképes csapatot hozott össze DSA,SBT s volt Horda tagok egyesítésével,igen szép játékosállománnyal jöttek.

Akkor a másik nagy Favorit az EW gondolom tartja amit mondott s északra megy.

Pár elemzés a jelenlegi helyzetről:

Horda mivel előbb jött kicsit rosszabb helyzetben van,mert értesüléseim szerint több déli klán is már most összefogott hogy az elején lenyomják őket.
Ezt gondolom tetőzni fogja majd vigyori,s uszít mindenkit akit tud..:)
Északon egyenlőre nyugis a helyzet,ha hasonló csapat lesz EW-vel,akkor Északon könnyebb dolguk lesz úgy hiszem.

Vélemények?
Azt látom, hogy a HORDA megérkezett, de hol van a csapat?
 

DeletedUser18723

Vendég
Vegyük le a lista elejéről azokat akik nagy mennyiségű pp-tesznek a játékba, így pedig kapunk egy átlagos klánt. Mi van ebben olyan nagy dolog?
 

DeletedUser18951

Vendég
1 főklánnal és 10 alklánnal nem lesz nehéz elfoglalni a déli kontinenseket, hiszen csak ők lesznek ott.:D:D
Szia Hókuszpók.
Mizu? Ennyire lenézed a saját klánodat? Már most kijelented, hogy nem lesz nehéz elfoglalnia a Hordának a dél-keleti kontinenst? Szép.
Vagy csak próbálod kelteni a hangulatot?
 

DeletedUser

Vendég
Horda egy egész, és két feles kontira regelt. Mindjárt csinálok térképet.
 

DeletedUser18723

Vendég
Szia Hókuszpók.
Mizu? Ennyire lenézed a saját klánodat? Már most kijelented, hogy nem lesz nehéz elfoglalnia a Hordának a dél-keleti kontinenst? Szép.
Vagy csak próbálod kelteni a hangulatot?
A saját klánomat én soha nem néztem le, viszont mások már igen. Hangulat nélkül pedig nem lehet játszani.:D
 

DeletedUser18951

Vendég
A saját klánomat én soha nem néztem le, viszont mások már igen. Hangulat nélkül pedig nem lehet játszani.:D
"nem lesz nehéz elfoglalni a déli kontinenseket, hiszen csak ők lesznek ott."

Te írtad, nem én. Azzal, hogy kijelented nem lesz nehéz átmenni a klánodon, lenézed a társaidat. Hiba. Nagy hiba.
 

DeletedUser

Vendég
Egy dolog egy brutál keret, azt egyben is kell tartani, pláne ha sok az ego. Én kíváncsi leszek, hogy most, a Horda történetében először élesben hogy mérettetik meg a vezetés.
 

DeletedUser18324

Vendég
Én inkább arra lennék hogy kik maradnak hosszú távon..
Hisz nem 1 játékos küzd V45-v43-v46-v47-en a Horda soraiból,ez pedig a későbbiekben nem feltétlen tartható majd komoly szinten.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Azért mekkora lenne ha Hétfőn megjelenne az Elite Warriors délnyugaton!
Regizz a Hordára Vigyó ! A KH egyik legnagyobb háborúját látnánk közelről!
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Hordára regelni öngyilkosság szerintem :)

Jót tenne a KH-nak szerintem egy ilyen ráregelés! Vigyó ha olvasod! Dupla vagy semmi! Nem mindegy már?:)
Ha megcsinálja ő lesz a legnagyobb! (és aludhat rá még egy napot!

Vigyó mondta egyszer hogy szar vezér lennék,valószínűleg igaza is van! De ez akkor is nagyot szólna!:)
Végül is Játékról beszélünk..! Mit veszíthetünk?:)
 

DeletedUser19289

Vendég
K54-en nincsenek olyan sokan.

Én támogatom, hogy odaregeljenek, főleg, ha nyersit is veszik!! Nem azért mert k54-en vagyok ppzni vagy ilyesmi...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Fent