Csevegő

DeletedUser18312

Vendég
"Remek kampányt indítva"
Itt arra gondoltam, hogy Ezl és bandája, a kivált horda nem indult Sparta szinekbe, így "csak" egy meggyötört Spartat tudtok legyőzni.
Segítetek a Hordának az újraszerveződésben, megerősődésben. Ezzel csak annyit értek el, hogy mikor megnyeritek a szervert a V45öt, azt fogják mondani a Hordának több köze volt a Sparta múltjához, mint amit most legyőztök Sparta.
Bárki aki meglátta a Horda taglistáját, beszélgettem vele azt mondta ez jóval erősebb keret, mint a V45ös Sparta...
Erre akartam kilyukadni.
 

DeletedUser19289

Vendég
Pedig az csak egy összehordott banda, nem értem mit kell túlspilázni :D :D
 

DeletedUser

Vendég
Vigyo, ez a Horda keret így "szemre" eléggé op az összes mostani szervert nézve. De várjuk ki a végét, a sok jó tag egy helyen nem jelenti azt, hogy instant siker. Na meg még a nagy ellenfélnek szánt klán be se regelt :D
 

DeletedUser18324

Vendég
igen onnan észak nyugatról hiányzik még egy meghatározó klán egy nagyszájú vezérrel aki server elején mindig kijön isteníteni a klánját de valahogy mindig kikap aztán eltűnik...Igen tudom hogy ti is az asg-re meg donra gondoltatok


Hmm,pedig eskü már már magamra ismertem,hisz a DREAM is mindig északon kezdett..:D :p
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Azt nem értem csak, a DSA megakarja buktatni Spartat. Remek kampányt indítva ezt elérték és 3/4 útnál járnak v45ön. Erre Ezl-nek a kezébe adjátok hogy Horda néven újraszerveződjen, fent maradjon Sparta. Miért álltok be, mikor másik világon épp a legyözésük a cél?


A Hordának semmi köze a Spártához.
Ezl tudtommal nem vezér a Hordában.
De végülis lehetne DSA is a Horda,ugyanis vagyunk páran onnan,ráadásul Ezl,Durin,Gaben is nyert már a DSA-val szervert. A Horda legalább annyira DSA mint amennyire Spárta. Szóval semennyire. Ez a Horda :)
 

DeletedUser

Vendég
"Remek kampányt indítva"
Itt arra gondoltam, hogy Ezl és bandája, a kivált horda nem indult Sparta szinekbe, így "csak" egy meggyötört Spartat tudtok legyőzni.
Segítetek a Hordának az újraszerveződésben, megerősődésben. Ezzel csak annyit értek el, hogy mikor megnyeritek a szervert a V45öt, azt fogják mondani a Hordának több köze volt a Sparta múltjához, mint amit most legyőztök Sparta.
Bárki aki meglátta a Horda taglistáját, beszélgettem vele azt mondta ez jóval erősebb keret, mint a V45ös Sparta...
Erre akartam kilyukadni.
Azért nem kell úgy elájulni annyira ,mert hogy sok DSA tag van benne. Az 1/3-a mindig eltünik a szerver felénél,a másik 1/3-a az egójával van elfoglalva
a maradék része az aki teszi a dolgát.
 

DeletedUser

Vendég
A Hordának semmi köze a Spártához.
Ezl tudtommal nem vezér a Hordában.
De végülis lehetne DSA is a Horda,ugyanis vagyunk páran onnan,ráadásul Ezl,Durin,Gaben is nyert már a DSA-val szervert. A Horda legalább annyira DSA mint amennyire Spárta. Szóval semennyire. Ez a Horda :)
Így van. Egyébként mindenki olyan klánnal indul új világon amilyennel akar. ;)
 
Fent